Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Doprava zadarmo. Na všetko!
VYUŽITE do konca júla ZĽAVU 10 % na CELÝ SORTIMENT GoSmart produktov s použitím kódu: GOSMART
Úvod Svietidlá a čelovky Vreckové batériové LED svietidlá
Cena
Od
do
Dostupnosť tovaru
batérie súčasťou balenia
nabíjací
počet režimov svietenia
typ napájacieho konektoru
LED indikácia stavu akumulátora
LED indikácia nabíjania
záručná doba
značka
Vynulovať filter
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Doprava zdarma na všetko
  Doprava zdarma na všetko
 • Sme s vami už 30 rokov
  Sme s vami už 30 rokov

Vreckové batériové LED svietidlá

 

Najpredávanejšie produkty

Ďalšie najpredávanejšie
Ťažký výber? Veľa produktov?
Zaškrtnite si vo filtroch, čo je pre vás dôležité
Predchádzajúce 1 3

Vreckové LED svietidlá na batérie • Doprava zadarmo

Vreckové svietidlá máme radi pre ich drobné rozmery, nízku hmotnosť a tvar, ktorým doslova padnú do ruky. Na rozdiel od pracovných svietidiel alebo čeloviek trávi v našich rukách väčšinu času, preto je potrebné, aby nielen vzorne svietili, ale aj sa nám pohodlne držali. O to sa stará guma alebo protisklzové drážky na ich povrchu. Za bezkonkurenčného lídra tejto kategórie považujeme vreckové LED svietidlá GP (vyrábané svetovou firmou GP Batteries). Tieto špičkové kovové svetlá sú najčastejšie osadené CREE LED čipmi, ktoré vďaka ich vysokému jasu a dosvitu (viac ako 200 m) v súčasnosti nič neprekoná.

V tejto kategórii nájdete aj dizajnové svietidlá EMOS zo série ULTIBRIGHT profi. Vyznačujú sa elegantným červeným krúžkom a sú vyrobené z odolného kovu. Spoľahlivo vydržia aj náraz po páde na tvrdý povrch. Poteší vás aj ich vysoké krytie IP65, vďaka ktorému sú všetky vodotesné. Tieto baterky sú tiež vybavené kvalitným a značkovým LED čipom CREE, ktorý sa postará o vynikajúci svetelný tok a dostatočný dosah.

Vreckové LED baterky GP sú zvyčajne napájané mikrotužkovými batériami AA alebo AAA, čo je ideálne na každodenné používanie, pretože tieto veľkosti batérií sa dajú ľahko vymeniť. Výhodou týchto typov svietidel oproti o niečo väčším možnostiam je, že umožňujú, aby svietidlo zostalo prenosné a pohodlné a zároveň poskytovalo dostatočný výkon a jas. Spoločnosť GP Batteries, jedna z popredných svetových spoločností v tejto kategórii, vyvinula pre svoje výrobky špeciálne články, ktoré vydržia dlhšie na jedno nabitie, takže sa nemusíte obávať ich častej výmeny. Ak však nakoniec budete potrebovať nové, existuje veľa možností, pokiaľ ide o typy batérií AA a AAA, ako sú alkalické, lítiové, uhlíkovo-zinkové a nabíjateľné. Každý typ ponúka svoje vlastné výhody, ako je dlhšia životnosť, vyšší výkon, lepšia teplotná odolnosť alebo vyššia cenová dostupnosť - stačí si vybrať, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám!