Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Zabezpečenie domu
Cena
Od
do
Dostupnosť tovaru
Vynulovať filter
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Doprava zdarma na všetko
  Doprava zdarma na všetko
 • Sme s vami už 30 rokov
  Sme s vami už 30 rokov

Zabezpečenie domu

Doprajte viac bezpečia sebe aj svojmu domovu s využitím videovrátnikov, videozvončekov, alebo IP kamier. Komunikujte so svojimi hosťami na diaľku a použite diaľkovo ovládané eletronické dverné zámky, aby ste ich mohli vpustiť bez toho, aby ste sa museli ponáhľať k dverám. Naše produkty na zabezpečenie domácnosti vám uľahčia život a budú dohliadať na váš majetok, nech ste kdekoľvek.

V našej ponuke teraz nájdete inteligentné zabezpečovacie zariadenia radu EMOS GoSmart - sady videovrátnikov, monitory k videovrátnikom, videozvončeky, vnútorné aj vonkajšie IP kamery a vytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť. Pripojte jednotlivé zariadenia, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie.

 

Najpredávanejšie produkty

Ďalšie najpredávanejšie
Ťažký výber? Veľa produktov?
Zaškrtnite si vo filtroch, čo je pre vás dôležité
Predchádzajúce 1 3 ... 5

Domáce videotelefóny • Doprava zadarmo

Domáci videotelefón alebo domový zvonček s telefónom patrí k základným zabezpečovacím prvkom domácnosti. Umožňuje jednoduchú komunikáciu na diaľku s človekom stojacim pri vašej bránke alebo vchodových dverí. Vy, vaše deti, rodičia alebo starí rodičia už tak nemusíte riskovať otváraním dverí úplne každému, kto u vás zazvoní. Oveľa bezpečnejšie je prehovoriť s návštevou na diaľku, prezrieť si ju, a na základe toho ju pustiť, alebo nepustiť k sebe domov. Moderné videotelefóny EMOS tvorí vždy jeden, alebo dva farebné monitory a zocelená kamerová jednotka (v prevedení "antivandal"). Niektoré z nich sú vybavené zabudovanou pamäťou, do ktorej sa automaticky ukladajú fotky vašich návštev. V našej ponuke nájdete aj sadu videotelefón + kamerová jednotka komunikujúce prostredníctvom vašej domácej Wi-Fi s mobilom alebo tabletom. Tak môžete sledovať okolie svojho zvončeka odkiaľkoľvek.