Úvod O nás

O nás

11. 6. 2021

EMOS SK s.r.o. je dcérska firma rýdzo českej spoločnosti EMOS spol. s r.o., jednej z najväčších firiem v Českej republike v odbore elektro. Od svojho vzniku prešla dynamickým vývojom, stále je však vlastnená 100% českým kapitálom. V súčasnej dobe zamestnáva viac ako 300 ľudí, ktorí sa starajú o to, aby boli naše výrobky v najlepšej kvalite a následne čo najrýchlejšie doručené zákazníkom.

Náš tovar je distribuované aj do veľkoobchodov, supermarketov, obchodných reťazcov a maloobchodných predajní. K významným obchodným partnerom patrí napr. Obchodnej siete Globus, Makro, Kaufland, Interspar, OBI, Electro World alebo Datart. Nie je preto vylúčené, že vo Vašej domácnosti už máte naše produkty. Sme držiteľmi zlatého certifikátu Overené zákazníkmi od zrovnávača Heuréka.

Pôsobíme medzinárodne, na trhu sme viac ako 29 rokov

Spoločnosť EMOS spol. s r. o. bola založená v roku 1991. Na trhu sa teda úspešne pohybujeme viac ako 29 rokov. Naša centrála sídli na adrese Lipnická 2844, 750 02 Přerov. Odtiaľ riadime predaj a zabezpečujeme zákaznícky servis. Skupina EMOS CZ group a.s. je obchodná zoskupenia spoločnosti EMOS v Českej republike a jej štyroch sesterských spoločností na slovenskom, v Poľsku, Slovinsku a Maďarsku.

Obchodno pokrývame 23 krajín a do zahraničia smeruje zhruba 20% celkového obratu. Vďaka tomu máme skúsenosti z medzinárodného trhu a dokážeme pre našich zákazníkov zabezpečiť požadovanú kvalitu tovaru a s ním súvisiacich služieb. V sortimente máme veľké množstvo produktov, neustále doplňovaných o novinky.

Máme vlastné logistické centrum - tovar skladom je skutočne skladom

V decembri roku 2001 bol sprevádzkovaný sklad spoločnosti EMOS v Přerove na ulici Lipnická 2844. Toto logistické centrum je kontinuálne rozširované a modernizované. V súčasnej dobe sklad disponuje regálovými pozíciami, paletovým miestami a kompletačnými a expedičným pracoviskom. Celková plocha skladu je 16 000 m2 s celkovou kapacitou 12 500 europaletových miest a 850 policových regálov. Logistické centrum disponuje od roku 2016 tiež výškovými automatizovanými zakladači s kapacitou 3000 prepraviek rôznych veľkostí, ktoré výrazne urýchľujú vychystávanie drobného tovaru.

Vďaka veľkej kapacite logistického centra je vždy zaručené, že tovar, ktorý je uvádzané skladom, je naozaj na sklade a pripravené k okamžitému expedovanie. Výmenný prevádzku zabezpečuje, že tovar je k zákazníkovi dopravený najneskôr do 2 pracovných dní, zvyčajne však už do 24 hodín.

Sme výhradný dovozca svetových značiek

Spoločnosť EMOS spol. s r. o. je popredným dovozcom značiek EMOS, GP Batteries, GP Powerbank, Bens, Raver, EmGo pre Českú republiku. Robíme všetko pre to, aby sa k zákazníkovi dostali najmodernejšie a najnovšie produkty týchto značiek. Prichádzame na trh s inovatívnymi produktmi. Sortiment produktov spoločnosti EMOS tvorí teraz viac ako 2 500 aktívnych položiek v produktovom portfóliu.

Kontrolujeme kvalitu vlastného sortimentu

Naša spoločnosť má niekoľko produktových skupín, ktoré posudzujú kvalitu dovážaných produktov. Testovanie kvality je vykonávané na testovacích a meracích zariadeniach priamo v sídle spoločnosti alebo v autorizovaných skúšobniach.

Snažíme sa vždy presne a korektne informovať zákazníkov o parametroch našich výrobkov, pre tieto účely máme plne vybavenú testovacie laboratórium.

Napríklad pri produktoch EMOS Lighting testujeme fotometrické veličiny ako je svetelný tok (lm) a ďalšie v integračnej guli.

 

Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránkach s tým súhlasíte. Viac