Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Svietidlá a čelovky
Cena
Od
do
Dostupnosť tovaru
Vynulovať filter
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Doprava zdarma na všetko
  Doprava zdarma na všetko
 • Sme s vami už 30 rokov
  Sme s vami už 30 rokov

Svietidlá a čelovky

Najpredávanejšie produkty

Ďalšie najpredávanejšie
Ťažký výber? Veľa produktov?
Zaškrtnite si vo filtroch, čo je pre vás dôležité
Predchádzajúce 1 3 ... 9

Svietidlá a čelovky pre každého • Doprava zadarmo

Keď sa povie svietidlo, mnohým sa vybaví obyčajná baterka, ktorú by ste pravdepodobne použili na nájdenie stratených kľúčov v tmavom kúte domu. Dnešné svietidlá však ponúkajú oveľa viac. V praxi sú užitočné na mnohé účely a sú skvelým priateľom pri turistike, cyklistike, jaskyniarstve atď.

Nabíjacie ručné LED svietidlá

Ponúkajú využitie na turistiku, kde oceníte nízku hmotnosť a praktický tvar, ktorý sa zmestí do menšieho batohu. Výhodou týchto bateriek je aj to, že ich môžete kedykoľvek nabiť. Pri viacdňových výletoch veľký bonus. 

Pracovné LED svietidlá

Pre tých, ktorí potrebujú kvalitný zdroj svetla na prácu, ponúka tento typ svietidlá silný a jasný lúč. Tieto baterky sú veľmi výkonné a nemajú problém osvetliť veľkú plochu. Ďalšou výhodou týchto bateriek je, že vďaka rôznym režimom môžete meniť množstvo svetla.

Vreckové batériové LED svietidlá

Tieto svietidlá majú menšie rozmery, takže sa ľahko zmestia do vrecka, aktovky alebo batohu. V porovnaní s veľkými baterkami majú nižšiu výdrž batérie, ale na prekonanie niekoľkých metrov v tme alebo ako núdzové svetlo sú skvelou voľbou. Navyše cena týchto bateriek je nižšia a môžete ich mať vždy po ruke.

Čelovky

Čelovky sa dlho spájali najmä s horolezectvom, ale dnes sú užitočné takmer na všetko, kde potrebujete voľné ruky. Možno ich použiť pri opravách automobilov, hobby aktivitách a ďalších činnostiach. Pre turistov sú skvelou voľbou, pretože vám nezaberajú ruky a môžete s nimi chodiť aj v tých najťažších podmienkach.

Svietidlá sa dodávajú s rôznym príslušenstvom, ako sú náhradné batérie a nabíjačky. Nechajte si poradiť, akú baterku si vyberiete.