Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Doprava zadarmo. Na všetko!
VYUŽITE Tentovíkend ZĽAVU 20 % na CELÝ SORTIMENT okrem produktov rady GOSMART s použitím kódu: LETO20
Úvod Reflektory
Cena
Od
do
Dostupnosť tovaru
index podania farieb (CRI)
typ prívodného kábla
doba svietenia na AKU
materiál prívodného kábla
počet priechodných zásuviek
stupeň ochrany proti mechanickým nárazom
typ priechodných zásuviek
skúšobná žiarovka súčasťou balenia
typ stmievania
Vynulovať filter
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Doprava zdarma na všetko
  Doprava zdarma na všetko
 • Sme s vami už 30 rokov
  Sme s vami už 30 rokov

Reflektory

Najpredávanejšie produkty

Ďalšie najpredávanejšie
Ťažký výber? Veľa produktov?
Zaškrtnite si vo filtroch, čo je pre vás dôležité
Predchádzajúce 1 3 ... 7

Reflektory so širokou ponukou • Doprava zadarmo

Reflektory EMOS sú nevyhnutnou súčasťou firiem a priemyslu, ale využíva ich aj každý, kto potrebuje kvalitné a spoľahlivé osvetlenie. Medzi najobľúbenejšie patria LED reflektory, ktoré poskytujú vynikajúcu svietivosť a energetickú účinnosť. Nad dverami alebo vchodovými dverami v tme oceníte LED reflektor so snímačom pohybu.

Stavebné reflektory sú navrhnuté tak, aby poskytovali intenzívne svetlo, ktoré je ideálne na osvetlenie veľkých priestorov. Vďaka robustnej konštrukcii a stupňu krytia IP65 sú tieto reflektory odolné voči nepriaznivým poveternostným podmienkam a vydržia aj hrubé zaobchádzanie.

Pracovné reflektory budú efektne svietiť pri práci v garáži, dielni, na dvore alebo v záhrade. Podobné využitie majú aj prenosné reflektory, takže si môžete posvietiť všade, kde potrebujete.

V našej ponuke nájdete aj halogénové reflektory, ktoré poskytujú silné a jasné svetlo ideálne na osvetlenie veľkých pracovísk, hál, garáží atď.

Ak hľadáte reflektor, ktorý dokáže poskytnúť mimoriadne silné svetlo, potom sú naše reflektory s vysokým výkonom ideálnou voľbou. Tieto reflektory poskytujú intenzívne svetlo, ktoré dokáže osvetliť aj tie najväčšie priestory - napríklad futbalové ihrisko.

Či už potrebujete osvetlenie pre svoju firmu, halu, garáž, dielňu, dvor alebo záhradu, nájdete ho tu. Ponúkame celý rad modelov vrátane ultratenkých reflektorov SLIM a reflektorov PROFI s predĺženou zárukou na 3 až 5 rokov.