Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Svietidlá a čelovky Vreckové batériové LED svietidlá CREE + COB LED ručné svietidlo GP C33, 180 lm, 2× AA, fokus

CREE + COB LED ručné svietidlo GP C33, 180 lm, 2× AA, fokus

Všeobecné číslo P8504
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
25. 4. 2024 u Vás
23,90

Odporúčame dokúpiť

3,08
Skladom
5,76
Skladom
7,10
Skladom
Popis

Rozšírený popis

Pracovné LED svietidlo do vrecka

Na rozdiel od bežných ručných svietidiel sa pýši CREE aj COB LED čipmi, ktoré patria k svetovej technologickej špičke. Má ideálnu veľkosť do vrecka na montérkach, odkiaľ vám počas pracovnej smeny nevypadne zásluhou kovovej spony. Je tým posledným a pritom zásadným nástrojom chýbajúcim vašej dielni alebo garáži. Prichytené magnetom priamo na kapote zjednoduší prácu nielen automechanikom. Kvôli tejto funkcii má pevné miesto aj v povinnej výbave auta všetkých zodpovedných vodičov, ktorým pomôže pri nečakanej nočnej výmene kolesa.

1 tlačidlo ovláda 3 režimy svietenia

Toto multifunkčné svietidlo GP Discovery ovládate iba palcom ruky, v ktorej ho držíte. Na zložitejšie operácie nie je pri práci čas. Jediným tlačidlom prepínate medzi jeho 3 svetelnými režimami - 100%, 20% a COB.

V autodielni sa cíti ako doma

Polovičným stlačením tlačidla aktivujete, namiesto jedného z predných svetelných režimov, bočné COB LED svetlo. V garáži, dielni alebo autodielni ho oceníte predovšetkým v situáciách, kedy je nutné mať obe ruky voľné. Stačí svietidlo pripevniť na vhodné miesto pomocou magnetu a užiť si jeho intenzívny svetelný tok (180 lm) s širokým rozptylom.

Výsuvný focus

V základnej polohe poskytuje ručné svietidlo GP C33 široký svetelný kužeľ kratšieho dosvitu, ktorý je ideálny na prácu. Akonáhle však vysuniete jednou rukou jej predný diel, svetelný kužeľ sa zúži a vy tak v prípade potreby dosvietite do vzdialenosti až 100 m.

IPX4 – vodeodolné LED svietidlo

Keď vás pri práci vonku zastihne dážď, v kľude si dorobte, čo potrebujete. Toto batériové svietidlo je chránené krytím IPX4, ktoré zaručuje, že vydrží útok striekajúcej vody zo všetkých smerov.

Tvrdený hliník rúca mýty

Hliník už dávno nie je podradný materiál. Po kvalitnom spracování zaisťuje svietidlu tie najideálnejšie parametre – tvrdosť, ľahkosť (len 128 g) a lepšie chladenie čipu (čím predlžuje jeho životnosť). Riziko, že vám C33 vypadne z ruky, minimalizuje jej špeciálny nekĺzavý povrch. A keby pedsa, pádom z výšky 1 m zaručene odolá.

Len 2 tužkové batérie

K prvým hodinám spolupráce prikladáme 2 alkalické tužkové batérie GP Ultra. S ich veľkorysou zásobou energie vám toto montážne svietidlo posvieti na prácu približne 20 hodín. Keď sa batérie vybijú, nahraďte ich akýmikoľvek inými jednorázovými alebo nabíjacími AA batériami.


Boční COB LED světlo

Na Rozdiel od LED čipov použitých v prednej časti svietidla je prednosťou COB LED čipov svietenie na kratšiu vzdialenosť, ale do oveľa širšieho priestoru. Oceníte ho pri práci v garáži alebo dielni aj v prírode pri nočnom zakladaní táboriska.

Výsuvný focus

Jasnejšieho, ostrejšieho a do väčšej diaľky dosahujúceho svetelného kužeľa docielite focusom. Vďaka skvelej ergonómii tohto svietidla ho pohodlne ovládate jednou rukou - tou, v ktorej svietidlo držíte.

3 svetelné režimy

Toto svietidlo sa ovláda multifunkčným tlačidlom reagujúcim na intenzitu stlačenia. Silným stlačením ho ihneď zapnete alebo vypnete, polovičnou silou zase meníte režimy svietenia – 100 %, 20 % alebo bočné COB LED svetlo.

Super výkonné CREE LED čipy

Kľúčovým prvkom profesionálneho svietidla je nepochybne jeho čip. CREE LED vám zaistí vysokú svietivosť a životnosť, extrémne dosvit a príjemný rozptyl svetla.

Vodeodolné svietidlo

Že okrem práce v interiéri je stvorene aj do exteriéru potvrdzuje jeho stupeň krytia IPX4. Vďaka nemu sa s prehľadom vysporiada s akokoľvek silným dažďom.

Silný magnet v zadnej časti

Okolo tlačidla sa vinia silný magnetický prstenec,, ktorý má tu moc prichytiť svietidlo kolmo k akémukoľvek kovovému predmetu – kapote auta alebo dielenskému vozíku. Takto budete mať pri práci voľné ruky aj kráľovskú porciu svetla.

Spoločnosť GP Batteries, so sídlom v Hongkongu, patrí medzi 5 najväčších výrobcov batérií na svete. Okrem batérií a powerbaniek sa špecializuje aj na kvalitné ručné svietidlá a čelovky, ktoré nesklamú doma, v dielni ani na náročnej expedícii. Rad GP Discovery tiež kladie dôraz na špičkový svetelný výkon, výnimočné funkcie a vysokú odolnosť použitých materiálov.

Parametre

Parametre

Značka GP
Všeobecné číslo P8504
Produktové číslo 1451703300
EAN 4891199183904
napájanie 2× AA
maximálny svetelný tok 180 lm
maximálny dosvit 100 m
batérie súčasťou balenia áno
typ batérie LR6 (1,5 V)
nabíjací nie
fokus áno
vodeodolná IPX4
materiál hliník
doba svietenia 2–20 h
doba svietenia detail CREE LED 100 % – 2,5 h, CREE LED 20 % – 20 h, COB LED – 2 h
doba nabíjania nenabíjacie
nárazuvzdornosť 1 m
farba čierna
svetelný tok CREE LED 100 % – 150 lm, CREE LED 20 % – 30 lm, COB LED – 180 lm
zdroj svetla COB LED + CREE SMD LED
dosvit neuvádza sa
počet režimov svietenia 3
typ napájacieho konektoru neuvádza sa
LED indikácia stavu akumulátora nie
režimy CREE LED 100 %, CREE LED 20 %, COB LED
LED indikácia nabíjania nie
príslušenstvo neuvádza sa
špeciálna funkcia multifunkčný vypínač
vybavenie magnet, kovová spona
hmotnosť 128 g
záručná doba 2 roky
rozmer 26 × 165 mm
predajný obal 1 ks, blister
značka GP
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie