LED ručné gumové svietidlo P3861, 20 lm, 2× AA
Popis produktu
Praktické nárazuvzdorné plastové LED svietidlo. Ideálne na chaty, pri kempovaní, ale aj ako alternatívny zdroj svetla v domácnosti, pokiaľ dôjde k výpadku elektrickej energie.
Rozšírený popis
Praktická baterka
Hľadáte ľahkú, odolnú a úspornú baterku pre domácnosť, dielňu, auto alebo turistiku? Táto plastová LED baterka poskytuje stabilný výkon a jednoduché použitie vždy, keď potrebujete spoľahlivé osvetlenie. Vďaka kompaktnému dizajnu, protišmykovej rukoväti a odolnej konštrukcii je baterka vhodná ako na každodenné použitie, tak aj do náročnejších podmienok.
So svetelným tokom 20 lumenov, dosahom svetla až 35 metrov a výdržou batérie 30 hodín na dve AA batérie je ideálnym spoločníkom, ktorý vás nesklame. Oceníte tiež jej odolnosť voči vode a nárazom a praktický popruh pre pohodlné nosenie.
Vlastnosti
- Odolný voči vode a nárazom
- Až 30 hodín výdrže batérie na 2× AA batérie
- Dosah svetla 35 m, svetelný tok 20 lm
- Ľahká a jednoduchá na používanie
Parametre
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Všeobecné číslo | P3861 |
| Produktové číslo | 1440032202 |
| EAN | 8595025395160 |
| napájanie | 2× AA |
|---|---|
| maximálny svetelný tok | 20 lm |
| maximálny dosvit | 35 m |
| batérie súčasťou balenia | nie |
|---|---|
| typ batérie | LR6 (1,5 V) |
| nabíjací | nie |
| fokus | nie |
| vodeodolná | áno (IP43) |
| materiál | plast + guma |
| doba svietenia | 30 h |
| doba svietenia detail | neuvádza sa |
| doba nabíjania | neuvádza sa |
| nárazuvzdornosť | áno |
| farba | čierno-modrá |
| svetelný tok | LED 100 % – 20 lm |
| zdroj svetla | LED |
| dosvit | LED 100 % – 35 m |
| počet režimov svietenia | 1 |
| typ napájacieho konektoru | neuvádza sa |
| LED indikácia stavu akumulátora | neuvádza sa |
| režimy | LED 100 % |
| LED indikácia nabíjania | neuvádza sa |
| príslušenstvo | neuvádza sa |
| špeciálna funkcia | neuvádza sa |
| vybavenie | pútko |
| hmotnosť | 85 g |
| záručná doba | 2 roky |
| rozmer | 162 × 43 × 43 mm |
| predajný obal | 1 ks, papierový blister |
| značka | EMOS |