Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup

GP

GP

Značka GP je na trhu viac ako 40 rokov a celosvetovo známa. Známa je predovšetkým ako dodávateľ batérií, nabíjačiek, záložných zdrojov energie alebo svietidiel. Podľa prieskumu nezávislej agentúry je potvrdené, že GP batéria patrí na českom i slovenskom trhu medzi TOP značky a najmä v sortimente nabíjacích batérií sú najpredávanejšou značkou v oboch týchto krajinách.

Prvopočiatky pôsobenia firmy siahajú až do roku 1964. Batérie značky GP nájdete vo viac ako 1 milióna predajných miest po celom svete - najmä Európe, Ázii a Amerike. Výhradným distribútorom značky pre český, slovenský a maďarský trh je spoločnosť EMOS spol. s r. o.

Batéria GP Recyko+ preukázala svoje prednosti v porovnaní s ostatnými nabíjacími batériami. Občianske združenie spotrebiteľov TEST uskutočnilo nezávislý test šestnástich nabíjacích batérií, kde sa víťazom stala práve batéria GP Recyko+210AAHCB. Výsledky testu výrobkov boli publikované na stránkach časopisu dTest.

Na základe dlhodobého testovania, skúseností a pozitívneho ohlasu od užívateľov vyhodnotila spoločnosť Garmin nabíjacie batérie GP ReCyko+ ako najlepšiu voľbu pre napájanie svojich outdoorových navigácií. Garmin preto odporúča batérie Gp ReCyko+ ako ideálny zdroj energie najmä na cestách, kde sú na vynikajúci výkon zariadenia kladené tie najväčšie nároky.

Ťažký výber? Veľa produktov?
Zaškrtnite si vo filtroch, čo je pre vás dôležité
Predchádzajúce 1 3 ... 16