Doprava zadarmo. Na všetko!
VYUŽITE PRÁVE TERAZ ZĽAVU 10 % na VIANOČNÉ OSVETLENIE A NAKÚPTE NAŠE LED ŽIAROVKY A UŠETRITE až 7X viac elektriny

Sada videovrátnika EMOS EM-10AHD

Všeobecné číslo H3010
233,00
Skladom
1. 12. 2022 u Vás
Ceny sú uvedené za balenie.
PRI NÁKUPE NAD 59,99 € DARČEK Papierová vianočná hviezda na žiarovku E14 - 60 cm
počet monitorov 1
počet kamerových jednotiek 1
počet tlačidiel kamerovej jednotky 1
zámok dverí súčasťou balenia nie
napájací zdroj pre zámok súčasťou dodávky nie
Viac parametrov
Základné údaje
Značka EMOS
Všeobecné číslo H3010
Produktové číslo 3010003010
EAN 8592920090329

Rozšírený popis

 
 

Multifunkčný domový AHD videotelefón EMOS EM-10AHD

Máte radi dokonalé riešenia? V tom prípade vás videotelefón EMOS EM-10AHD so špičkovým full HD obrazom priamo nadchne. Okrem perfektne ostrého a kvalitného obrazu vo dne i v noci, spolu so širokým uhlom záberu kamery až 160°/120°, vám tento model ponúkne aj možnosť rozšírenia systému o ďalšie dverové kamerové jednotky či bezpečnostné kamery. Samozrejmosťou je potom ovládanie dverových zámkov a pojazdu brány. Dverová kamerová jednotka je navyše odolná voči poveternostným i mechanickým vplyvom. Nemusíte si tak lámať hlavu nad tým, kam ju umiestniť.

Po rozozvučaní zvončeka uvidíte na vnútornom LCD monitore každého prichádzajúceho, či je vonku svetlo, alebo hlboká tma. A pokiaľ práve nie ste doma, váš hosť vám môže nechať odkaz. Po príchode domov si ho na displeji ľahko prehráte.

Videotelefón EMOS EM-10AHD je vybavený taktiež funkciou detekcie pohybu, ktorá stráži váš majetok. Zhotovené fotografie a videá systém automaticky ukladá na micro SD kartu. Odteraz vám už neunikne žiadny hosť ani zlodej či iná nevítaná návšteva.

 

Vždy viete, kto je za dverami

So sadou videotelefónu a dverovej kamerovej jednotky s HD prenosom obrazu a širokým uhlom záberu kamery až 160°/120° budete vždy vedieť, čo sa deje pri bránke alebo pri vašich dverách. Už vám nič neunikne. Kvalitný obraz na LCD displeji okamžite zobrazí každého, kto u vás doma zazvoní.

 

Vidí za vás vo dne i v noci

Mechanický IR filter zaisťuje dokonalé snímanie kamery, či je vonku ostré denné svetlo, alebo hlboká tma. Cez deň sníma HD kamera farebne, pri zhoršených svetelných podmienkach sa automaticky prepne do čiernobieleho režimu a s pomocou infračervených LED diód sníma rovnako kvalitne ako cez deň.

 

Odomkne, otvorí bránu alebo zaznamená odkaz

Video telefón EMOS EM-10AHD vám zjednoduší život v mnohých ohľadoch. Nielen že vás upozorní na prichádzajúcu návštevu a umožní obojstrannú hlasovú komunikáciu, ale aj stlačením jediného tlačidla na vnútornom LCD monitore v okamihu odomkne vstupné dvere alebo otvorí garážové vráta či bránu. A bude sa vám hodiť, aj keď práve nebudete doma. Ak vás príde totiž niekto navštíviť, môže vám na záznamníku nechať zvukový aj obrazový odkaz.

 

Chráni váš majetok, aj keď nie ste doma

Zistiť po príchode domov, že váš dom navštívili nepozvaní hostia, nie je nič príjemného. Nechajte videotelefón strážiť váš majetok. Sada videotelefónu je vybavená slotom na mikro SD kartu, na ktorú sa dajú ukladať fotografie, či celé videosekvencie zvoniacich návštevníkov.

Systém sa dá rozšíriť aj o prídavné bezpečnostné kamery pre stráženie ďalších dôležitých miest, ako sú parkovacie miesta, garáže či zadný vchod. Pomocou automatickej detekcie pohybu naviac kamerový systém rýchlo vyhodnotí príchod nepozvaného hosťa. Na jeho prítomnosť vás upozorní zvukovým signálom a pre istotu ešte zhotoví kvalitné fotografie. Priestor pred vašim domom tak bude trvalo strážený, či už ste práve doma, v práci, alebo napríklad na dovolenke.

 

Full HD rozlíšenie obrazu s veľkým uhlom záberu

Kamerová jednotka je vybavená technológiou ADH s rozlíšením 2 Mpx, ktorá je v oblasti videotelefónov pre malé aplikácie špičkou na trhu. Vo dne i v noci ponúka perfektne ostrý obraz vo full HD rozlíšení (1024 × 600 px).

 

Perfektný obraz vo dne i v noci

V šere či v tme si kamera vo dverovej stanici automaticky aktivuje automatický IR filter a infračervené LED diódy, ktorými si v tmavom prostredí nepozorovane prisvieti. Pri sťažených svetelných podmienkach navyše prepne do čiernobieleho režimu a sníma rovnako kvalitne ako za denného svetla. Kamere tak nič neunikne, či už je pravé poludnie, alebo hlboká noc.

 

Ovládanie dverových zámkov a pojazdu brány

Prišla vám návšteva a vy máte ku dverám ďaleko? Stlačením jediného tlačidla môžete počas hovoru s prichádzajúcimi hosťami ovládať dverový zámok pri vstupe. Rovnako jednoducho zvládne systém komunikovať aj so všetkými typmi elektronických pojazdov brán.

 

Široký uhol záberu

Máte nízky plot, alebo si neviete rady s tým, kde kameru umiestniť tak, aby bolo prichádzajúcich hostí dobre vidieť? Hoďte starosti za hlavu. Vďaka dostatočnému širokému uhlu záberu až 160°/120° zvládne integrovaná kamera zobraziť prichádzajúceho aj v prípade, že je kamerová jednotka umiestnená na nízkom plote alebo inom nie príliš vhodnom mieste.

 

Funkcia zaznamenávania odkazov

Videotelefón EMOS EM-10AHD umožňuje spustiť režim Mimo domu. Po zazvonení sa následne automaticky prehrá výzva k zanechaniu odkazu a spustí sa nahrávanie. Po návrate domov si potom všetky zanechané zvukové aj obrazové odkazy na displeji videotelefónu ľahko prehráte.

 

Kompaktný LCD monitor

Nepôsobí rušivo a napriek tomu na seba ostrým obrazom rýchlo upúta pozornosť, keď niekto zazvoní. Kvalitná farebná obrazovka o rozmeroch 175 × 125 × 20 mm s viacjazyčným menu a s prehľadnými grafickými ikonami ponúka celý rad praktických funkcií a vychytávok. V systéme si vyberiete jednu z desiatich vyzváňacích melódií, alebo si si do neho ľahko nahráte svoju vlastnú. A pokiaľ práve monitor nepoužívate, môžete jeho obrazovku nechať úplne zhasnúť alebo na displeji zobraziť hodiny.

 

Detekcia pohybu

Pokiaľ máte veci radi pod kontrolou, potom vás určite poteší, že je videotelefón vybavený slotom na micro SD kartu. Na ňu je možné ukladať fotografie aj celé videosekvencie zvoniacich návštevníkov. Pri aktivácii funkcie detekcie pohybu bude kamera trvalo strážiť priestor pred vstupom do vášho domova. Na nepozvaného návštevníka vás upozorní zvukovou výstrahou a automaticky sa spustí aj záznam videa či zhotovenie fotografií. Navyše, ak rozšírite systém o ďalšie bezpečnostné kamery a iné prvky zabezpečujúce váš domov, vytvoríte zo svojho videotelefónu plnohodnotný monitorovací systém, vďaka ktorému sa o svoj domov nebudete musieť báť ani v prípade, ak práve budete na opačnom konci sveta.

 

Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Kamerové jednotky produktového radu EM-10AHD sú vyrobené z masívneho kovu. Vďaka tomu sú odolné voči poveternostným a mechanickým vplyvom. Pre maximálnu ochranu sú navyše vybavené kovovou krycou strieškou. Nevadí im tak dážď ani sneh.

 

Ľahká inštalácia

Nie je v okolí vášho vstupu optimálny priestor pre umiestnenie kamerovej jednotky? Ani tak nemusíte zúfať. Ku dverovej jednotke vám pribalíme montážny klin, ktorý vám celú inštaláciu uľahčí a vďaka ktorému je možné dverovú kamerovú jednotku namontovať zošikma.

 

Možnosť rozšírenia sady

Videotelefón je pripravený aj na to, že máte veľkú rodinu, rozľahlý dom, alebo napríklad v dome nielen bývate, ale aj pracujete. K systému ľahko zaobstaráte a pripojíte prídavné dverové kamerové jednotky pre druhý vstup a aj kamerové jednotky pre viac nezávislých užívateľov. Zo svojho videotelefónu si tak vytvoríte presne takú zostavu, aká vám bude maximálne vyhovovať.

FAQ – časté otázky

Pri 3 monitoroch by bolo potrebné použiť napájací zdroj na lište DIN s parametrom aspoň 5 A pre napájanie všetkých troch monitorov. V opačnom prípade je potrebné monitory nainštalovať podľa schémy.

Systém je zapojený pomocou 4 vodičov (dátový kábel UTP/FTP, ideálne so zdvojenými žilami pre každý vstup). Odporúčame UTP alebo tienený FTP kábel CAT.5, ideálne CAT.6, na väčšie vzdialenosti od 20 metrov SYKFY kábel (5x2x0,5 alebo 10x2x0,5). Pre správnu prevádzku zariadenia je potrebné pripojenie (napájanie, GND, video, audio). Pre správne fungovanie zariadenia je potrebné pripojenie (napájanie, GND, obraz, zvuk).
Štandardný 2-žilový kábel.

Obidva monitory musia byť pripojené k zdroju napájania. Z prvého monitora (tu svorka SLAVE OUT) sa pripojíte na druhý monitor (tu svorka SLAVE IN). Kamerová jednotka je pripojená k DOOR1. Dále rozáležíme dokument váposteli. 

Áno, sú zahrnuté.
V nastaveniach sú 3 úrovne citlivosti ( 1,2,3), úroveň číslo 3 by mala byť najvyššia citlivosť a potom vypnutá.
K zariadeniu možno pripojiť až 2 kamery CCTV.
Kamerové jednotky produktového radu EM-10AHD sú vyrobené z pevného kovu. Vďaka tomu sú odolné voči poveternostným a mechanickým vplyvom. Neprekáža im dážď ani sneh.

Ano, toto zariadenie má možnosť adresovateľného interkomu. Len v prípade jedného tlačidla na jednotke fotoaparátu, ktoré predstavuje 1 vetvu. 

Jednotka fotoaparátu je navrhnutá do mínus 40 stupňov Celzia.
Po zistení pohybu sa vykoná záznam. V predvolenom nastavení sa nezaznamenáva žiadny zvukový signál.
Testované so 16 aj 32 GB kartami. Podľa všetkého by nemal byť problém ani pri vyšších kapacitách.
Áno, je to možné. Obraz z vonkajšej kamerovej jednotky sa zobrazí pod ikonou VCHOD1/VCHOD2 (v závislosti od počtu vonkajších kamerových jednotiek), obraz z kamier CCTV umiestnených vo vnútri - ikona BYT1/BYT2 (v závislosti od počtu kamier CCTV). K jednému monitoru LCD možno pripojiť maximálne 2 kamery CCTV. Napájanie CCTV kamery je z monitora.
Ak je na tej istej pobočke pripojených viac monitorov s možnosťou interkomu, nie je možné sa pripojiť k prebiehajúcemu hovoru.
Volanie je možné len s videotelefónmi, ktoré majú na jednotke kamery 1 tlačidlo. V prípade jednotiek s viacerými tlačidlami je možné uskutočňovať hovory len medzi monitormi pripojenými v rámci jednej vetvy ( pre H3016, H3017, H3018 - 1 účastník = 1 tlačidlo = 1 vetva, je možné pripojiť až 7 monitorov a uskutočňovať medzi nimi hovory). Príklad: ak mám jednotku H3018 so 4 tlačidlami, pričom každé tlačidlo bude označovať jednu rodinu používajúcu 1 monitor - volania medzi monitormi nebudú možné. Ak má však tá istá rodina dva monitory (jeden na chodbe a druhý v spálni), je možné medzi nimi telefonovať - oba monitory budú zvoniť v rovnakom čase.
Áno, súprava umožňuje pripojenie až 2 dverových kamerových jednotiek a každá z nich môže samozrejme ovládať aj zámok dverí, ako aj 2 ďalšie externé bezpečnostné kamery CCTV - preto je možné prepínať aj medzi zobrazením na VCHOD1 a VCHOD2.
Nemusia sa sčítať. Bránovú jednotku pripojíte pomocou 4-žilového kábla a bránu pomocou štandardného 2-žilového kábla.
Prepína sa pomocou ikony páčky ( DOOR 1, DOOR 2 / CAMERA 1, CAMERA 2).
Detekcia musí byť povolená v ponuke. Videotelefón potom zaznamená pohyb na vloženú kartu SD a tieto záznamy je možné vyvolať ( menu - dvere/dvere1 alebo dvere2 a nastaviť detekciu 1,2 alebo 3 podľa požadovanej citlivosti).

Návod na zapojenie nájdete v priloženom dokumente. 

Táto možnosť zapojení není možná. Odporúčame ZV2 Melody, viz schéma.

.

 

.

Všeobecne odporúčame 32GB kartu SD, zariadenie podporuje formát mp3, nie je obmedzená dĺžka, pokiaľ je mp3, bude zvoniť.
To by mohlo znamenať spustenie nočného videnia, ktoré funguje automaticky s IR cut filtrom. Odporúčal by som skratovať systém na kus dátového kábla, napr. 1 m, aby ste zistili, či sa bude takto správať aj naďalej. Ak sa zariadenie pri skratovaní správa správne, problém bude niekde v samotnej spojovacej ceste.
Áno, ak máte prvú kamerovú jednotku v kolíku DOOR1 a druhú v kolíku DOOR2 a monitory pripojené v poradí (primárny monitor)-Clamp TO SLAVE a (sekundárny monitor)-SLAVE IN, bude možné uskutočňovať interkomové hovory. V rámci jedného tlačidla vetvy=1 je možné pripojiť až 7 monitorov.
Minimálna dĺžka je 60 sekúnd. Jediným riešením je znížiť citlivosť detekcie pohybu v nastaveniach (detekcia 1,2,3).
Závisí to od typu zámku: C0024- Stlačením príslušného tlačidla aktivujete typický bzučiaci zvuk na 1-2 sekundy, ktorý umožní vašej návšteve otvoriť bránu alebo vchodové dvere. Ak sa v tomto časovom intervale nedostane ďalej, musíte spustiť nový impulz, má tiež zabudovaný kolík, ktorý sa dá ľahko vysunúť a zámok deaktivovať (trvalo odomknúť) na ľubovoľne dlhý čas. Počas tohto obdobia je prístup na váš pozemok/do domu neobmedzený. / C0025- je špecifický pre ostatné modely svojou funkciou momentového kolíka. Vďaka nemu sa zámok odomkne po stlačení príslušného tlačidla na domácom telefóne alebo videotelefóne a zostane tak až do okamihu, keď osoba prejde cez bránu. Po zabuchnutí ju BEFO 1221 opäť uzamkne, čo z nej robí žiadaný nástroj najmä na miestach, kde sa kamerová jednotka nenachádza hneď vedľa brány.
Bude to hnedé a čierne káblové pripojenie. Tlačidlo výstupu sa prepína pomocou svorky GND.

Pokúste sa naformátovať kartu SD alebo vyskúšajte inú pamäťovú kartu na uloženie údajov.

 Neexistujeýžiadnyýdôvod, prečo by mal mať obraz naázáznam nižšiuýkvalitu ako štandardné zobrazenie.

Nie´tomen– prístroj– umožňuje– návštívne zanechať hlasovú poštu

Nerušit – ráí vnútornéší aj vonkajšieší jednotky sú stlmené

Ak nastavíte možnosť režimu nerušiť - monitor nebude zvoniť.
Náš sortiment výrobkov umožňuje maximálne 4 účastníkov - 4 monitory a kamerovú jednotku pre 4 účastníkov ( H3018), v tomto type pripojenia nebude možné použiť interkom ako prostriedok na volanie medzi účastníkmi. Ak sú monitory pripojené v rámci jednej vetvy, reprezentovanej 1 tlačidlom na kamerovej jednotke - bude možné použiť interkom, týmto spôsobom môže byť paralelne pripojených až 7 monitorov. Na jeden monitor možno pripojiť 2 kamerové jednotky. Na zadnej strane monitora sa vždy nachádza svorka DOOR1 / DOOR2.
Karta SD nie je súčasťou balenia.
Áno, menu je v českom jazyku.
Áno, je to možné. Monitory sú zapojené paralelne za sebou a potom ich možno ovládať z každého monitora samostatne + je možné komunikovať medzi monitormi pomocou funkcie interkomu.
V tomto prípade postačuje odchodové tlačidlo umiestnené na vnútornej strane vstupných dverí. Prípadne si zakúpte H8011 ( musí byť zapojený do elektrickej siete), adaptér nie je súčasťou dodávky.

Ide o systém 2 tlačidiel na jednotke kamery (2 samostatné komunikačné vetvy).V preklade ide o prípad, keď je prvé tlačidlo určené pre jednu komunikačnú vetvu (napr. bytová jednotka), druhé tlačidlo je druhá komunikačná vetva (napr. bytová jednotka). Každáá komunikačnáá vetva môže byťá rozšírená až na 7 paralelne zapojených monitorov.

Odporúčam skontrolovať zapojenie podľa návodu, pripojenie na svorky, dostatočnú izoláciu a typ kábla (tienený) a krátko ho zapojiť na stole, aby ste zistili, či bude fungovať.

Hlasitosť reproduktora počas komunikácie medzi interkomami možno nastaviť pri vstupe do menu ( ozubenéé koliesko) a ikony setí ringá ( ikona poznámky) - tu možno nastaviť: timeý fullá, dé a hlasitosť zvonení´, hlasitosť melódie… Pre komunikáciu prostredníctvom funkcie interkomu sú zvonenia prednastavené v zariadení.

1.Stiahnite si súbor z webových stránok
2.Rozbaľte súbor zip
3.Otvorte súbor obsahujúci požadovaný jazyk a potom nahrajte súbor s príponou .fw na kartu SD a potom aktualizujte firmvér v počítači.

 

Žiaľ, toto spojenie nie je možné.
To nie je možné.

Videofón umožňuje ovládať jeden brá– v opačnom prípade by ste po zadaní impulzu opená&ndash ovládali oba brá–.

Ano. ak máte kamerovú jednotku č. 1 v PIN DOOR1 a kamerovú jednotku č. 2 v PIN DOOR2 a niekto zazvoní, na oboch displejoch sa rozsvieti buď DOOR1, alebo DOOR2. 

Odálieí, kto príde k monitoru a spracuje probíhající volanie. Do probíhícívolania sa už nedá prihlásiť ani k nemu pristupovať z iného MO. 

"Video monitor 1 ks
Rád vám poradím
Technické otázky
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Doprava zdarma na všetko
  Doprava zdarma na všetko
 • Sme s vami už 30 rokov
  Sme s vami už 30 rokov
Najdôležitejšie parametre
počet monitorov 1
počet kamerových jednotiek 1
počet tlačidiel kamerovej jednotky 1
zámok dverí súčasťou balenia nie
napájací zdroj pre zámok súčasťou dodávky nie
Ďalšie parametre
ovládanie zámku áno
ovládanie pojazdu brány áno
aplikácia pre vzdialenú správu bez aplikácie
intercom áno
možnosť nahrávania áno
možnosť pripojenia CCTV kamier áno
prísvit kamery áno, do 150 cm
počet melódií 10 + vlastné
regulácia hlasitosti áno
farba strieborná
veľkosť displeja 7"
farebný displej áno
rozmer monitora 175 × 125× 20 mm
rozmer kamerovej jednotky 135 × 50 × 25 mm
uhol záberu kamery 160°
krytie IP44
snímací prvok kamery 2 Megapixel AHD (1080p)
napájanie monitora 12 V DC (súčasťou balenia)
napájanie kamerovej jednotky z monitora
zdroj súčasťou balenia áno
montáž na stenu
antivandal prevedenie kamerovej jednotky áno
požadovaná kabeláž FTP alebo SYKFY 5 × 2 × 0,5
počet vodičov (monitor/zámok/brána) 4+0+2
záručná doba 2 roky
predajný obal 1 ks, krabica
Súbory na stiahnutie
Súvisiace produkty

Súvisiace produkty (9)

Elektronický dverný zámok BEFO 1211 s polohou otvor./zavr.
79,90
Skladom
Elektronický dverný zámok BEFO 1221 s momentovým kolíkom
79,90
Skladom
Datový kábel FTP 5E, 305m
223,72
Skladom
Kódová klávesnica DH16A-30DT s čítačkou RFID kľúčeniek, kov.
92,95
Skladom
Náhradný zdroj 12V/5A DC DIN
34,95
Skladom
Farebná dverná kamerová jednotka EM-10AHD RF-1
84,95
Skladom
Farebná dverná kamerová jednotka EM-10AHD RF-2
89,95
Skladom
Farebná dverná kamerová jednotka EM-10AHD RF-4
97,95
Skladom
Monitor pre videovrátnik EM-10AHD
189,90
Skladom
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

 • 100%
  Vladimír
  Objednané 24. 9. 2022
  Produkt na vysokej úrovni, odporúčam.
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.