Úvod Domáce videovrátniky Monitory k videovrátnikom Monitor pre videovrátnik EM-10AHD

Monitor pre videovrátnik EM-10AHD

Všeobecné číslo H3015
Doprava zadarmo -10 % s kódom: VIDEO Bestseller
-3 %
175,99
169,99
Skladom
26. 5. 2022 u Vás
Ceny sú uvedené za balenie.
PRI NÁKUPE NAD 24,99 € DARČEK Nočné LED svietidlo ZADARMO!
farebný displej áno
farba strieborná
montáž na stenu
Viac parametrov
Základné údaje
Značka EMOS
Všeobecné číslo H3015
Produktové číslo 3010003015
EAN 8592920091326
Rád vám poradím
Technické otázky
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Doprava zdarma na všetko
  Doprava zdarma na všetko
 • Sme s vami už 30 rokov
  Sme s vami už 30 rokov

Rozšírený popis

 
 

Monitor videovrátnika EM-10AHD 7" LCD

Monitor videovrátniky EM-10AHD sa špičkovým full HD obrazom a farebným displejom vás nadchne. Okrem perfektne ostrého a kvalitného obrazu vám ponúkne aj možnosť zapojenie viac obrazoviek za sebou a umožní tak vzájomnej privátne volania medzi jednotlivými obrazovkami - intercom.

Po rozozvučaniu zvončeka uvidíte na vnútornom 7 "LCD monitora každého prichádzajúceho, či už je vonku svetlo, alebo hlboká tma. A ak práve nie ste doma, váš hosť vám môže zanechať odkaz. Po príchode domov si ho na displeji ľahko prehráte.

Vďaka funkcii detekcia pohybu, ktorá stráži váš majetok, si vytvorené fotografie a videá systém automaticky ukladá na mikro SD kartu a vy sa tak na ne môžete kedykoľvek pozrieť. Odteraz vám už neunikne žiadny hosť ani zlodej, či iná nevítaná návšteva.

 

Vždy viete, kto je za dverami

S videotelefónom EM-10AHD s HD prenosom obrazu budete vždy vedieť, čo sa deje u bránky alebo u vašich dverí. Už vám nič neunikne. Kvalitný obraz vám na LCD displeji okamžite zobrazí každého, kto u vás doma zazvoní.

 

Odomkne, otvorí bránu alebo zaznamená odkaz

Videotelefón EMOS EM-10AHD vám zjednoduší život v mnohých ohľadoch. Nielen že vás upozorní na prichádzajúci návštevu a umožní obojstrannú hlasovú komunikáciu, ale aj stlačením jediného tlačidla na vnútornom LCD monitore v okamihu odomknete vstupné dvere alebo otvoríte garážové vráta, či bránu. A bude sa vám hodiť, aj keď práve nebudete doma. Ak vás totiž niekto príde navštíviť, môže vám na záznamníku zanechať zvukový aj obrazový odkaz.

 

Chráni váš majetok, keď nie ste doma

Zistiť po príchode domov, že váš dom navštívili nepozvaní hostia, nie je nič príjemné. Nechajte videotelefón strážiť váš majetok. Sada videotelefónu je vybavená slotom na mikro SD kartu, na ktorú sa dajú ukladať fotografie, či celé videosekvencie zvoniacich návštevníkov.

Systém je možné rozšíriť aj o prídavné bezpečnostné kamery pre stráženie ďalších dôležitých miest, ako sú parkovacie miesta, garáže, či zadný vchod. Pomocou automatickej detekcie pohybu navyše kamerový systém rýchlo vyhodnotí príchod nepozvaného hosťa. Na jeho prítomnosť vás upozorní zvukovým signálom a pre istotu ešte zaobstará kvalitnú fotografiu. Priestor pred vašim domom tak bude trvalo strážený, či už ste práve doma, v práci, alebo napríklad na dovolenke.

 

Detekcia pohybu

Ak máte veci radi pod kontrolou, potom vás iste poteší, že je videotelefón vybavený slotom na mikro SD kartu. Na tú možno ukladať fotografie i celé videosekvencie zvoniacich návštevníkov. Pri aktivácii funkcie detekcie pohybu bude kamera trvale strážiť priestor pred vstupom do vášho domova. Na nezvaného návštevníka vás upozorní zvukovou výstrahou a automaticky sa spustí aj záznam videa, či zaznamenávanie fotografií. Ak rozšírite systém navyše o ďalšie bezpečnostné kamery a iné prvky zabezpečujúce váš domov, vytvoríte zo svojho videotelefónu plnohodnotný monitorovací systém, vďaka ktorému sa o svoj domov nebudete musieť báť ani v prípade, že práve budete na opačnom konci sveta.

 

Ovládanie dverových zámkov a pojazdu brány

Prišla vám návšteva a vy to máte k dverám ďaleko? Stlačením jediného tlačidla môžete počas hovoru s prichádzajúcimi hosťami ovládať dverný zámok pri vstupe. Rovnako jednoducho zvládne systém komunikovať aj so všetkými typmi elektronických pojazdov brán.

 

Funkcia zaznamenávania odkazov

Videotelefón EMOS EM-10AHD umožňuje spustiť režim Mimo domova. Po zazvonení sa potom automaticky prehrá výzva k zanechania odkazu a spustí sa nahrávanie. Po návrate domov si potom všetky zanechané zvukové aj obrazové odkazy na displeji videotelefónu ľahko prehráte.

 

Kompaktný LCD monitor

Farebná obrazovka s rozmermi 175 × 125 × 20 mm s viacjazyčným menu a s prehľadnými grafickými ikonami ponúka celý rad praktických funkcií a vychytávok. V systéme si vyberiete jednu z desiatich vyzváňacích melódií, alebo si do neho ľahko nahráte svoju vlastnú. A pokiaľ práve monitor nepoužívate, môžete jeho obrazovku nechať úplne zhasnúť alebo na displeji zobraziť hodiny.

 

Možnosť rozšírenia sady

Videotelefón je pripravený aj na to, že máte veľkú rodinu, rozľahlý dom, alebo napríklad v dome nielen bývate, ale aj pracujete. K jednej vonkajšej kamerovej jednotke ľahko zaobstaráte a pripojíte až 6 obrazoviek a môžete ich používať ako intercom (vzájomné privátne volanie). Samozrejmosťou je aj možnosť pridania dvernej kamerovej jednotky pre druhý vstup aj kamerovej jednotky pre viac nezávislých užívateľov. Zo svojho videotelefónu si tak vytvoríte presne takú zostavu, ktorá vám bude maximálne vyhovovať.

 

Najdôležitejšie parametre
farebný displej áno
farba strieborná
montáž na stenu
Ďalšie parametre
ovládanie zámku a pojazdu brány dverný zámok, pojazd brány
požadovaná kabeláž FTP alebo SYKFY 5 × 2 × 0,5
intercom áno
možnosť nahrávania áno
počet vodičov (monitor/zámok/brána) 4+0+2
prevedenie (slúchadlo/ hands free) hands-free
napájanie monitora 12 V DC (súčasťou balenia)
veľkosť displeja 7"
možnosť pripojenia CCTV kamier áno
napájanie kamerovej jednotky neuvádza sa
počet melódií 10 + vlastný
regulácia hlasitosti áno
rozmer monitora 175 × 125× 20 mm
predajný obal 1 ks, krabica
Súbory na stiahnutie
Dokumenty a súbory na stiahnutie
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Pridať hodnotenie produktu