Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Zabezpečenie domu Monitory k videovrátnikom Monitor pre videovrátnik EM-10AHD

Monitor pre videovrátnik EM-10AHD

Všeobecné číslo H3015
Doprava zadarmo Odporúčané
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
31. 5. 2024 u Vás
210,00
Popis

Rozšírený popis

Monitor domáceho vrátnika EM-10AHD 7" LCD

Monitor domáceho vrátnika EM-10AHD so špičkovým full HD obrazom a farebným displejom vás ohromí. Okrem dokonale ostrého a kvalitného obrazu vám ponúkne možnosť prepojenia viacerých obrazoviek za sebou, čo vám umožní uskutočňovať súkromné hovory medzi sebou - interkom.

Keď zazvoní zvonček, na vnútornom 7" LCD monitore uvidíte každý prichádzajúci hovor, či je vonku svetlo alebo hlboká tma. A ak nie ste doma, váš hosť vám môže zanechať správu. Po príchode domov si ich môžete jednoducho prehrať na displeji.

S detekciou pohybu, ktorá stráži váš majetok, systém automaticky ukladá zachytené fotografie a videá na kartu micro SD, aby ste si ich mohli kedykoľvek pozrieť. Odteraz už žiadny hosť, zlodej ani iný nevítaný návštevník neunikne vašej pozornosti.

Vždy viete, kto je pred dverami

S domácim videovrátnikom  EM-10AHD s prenosom obrazu v rozlíšení HD budete vždy vedieť, čo sa deje pri bráne alebo pri vašich dverách. Nič vám neunikne. Vysokokvalitný obraz vám na displeji LCD okamžite zobrazí každého, kto zazvoní na váš zvonček.

Odpovedajte, otvorte bránu alebo nahrajte správu

Domáci videovrátnik EMOS EM-10AHD vám v mnohom zjednoduší život. Nielenže vás upozorní na prichádzajúcu návštevu a umožní obojsmernú hlasovú komunikáciu, ale umožňuje aj odomknúť vchodové dvere alebo otvoriť garážovú bránu či bránu v okamihu stlačením tlačidla na vnútornom LCD monitore. A bude sa vám hodiť, aj keď nie ste doma. Ak totiž niekto príde na návštevu, môže zanechať zvukový a obrazový odkaz na záznamníku.

Ochráni váš majetok, keď nie ste doma

Zistiť po príchode domov, že váš dom navštívili nezvaní hostia, nie je príjemné. Nechajte preto svoj majetok strážiť videovrátnikom. Súprava videotelefónu je vybavená slotom na kartu micro SD, na ktorú možno ukladať fotografie alebo celé videosekvencie zvoniacich návštevníkov.

Systém možno rozšíriť aj o ďalšie bezpečnostné kamery na stráženie ďalších dôležitých miest, ako sú parkovacie miesta, garáže alebo zadný vchod. Okrem toho kamerový systém rýchlo vyhodnotí príchod nepozvaného hosťa pomocou automatickej detekcie pohybu. Na svoju prítomnosť vás upozorní zvukovým signálom a pre istotu urobí kvalitnú fotografiu. Priestor pred vaším domom bude neustále strážený, či už ste doma, v práci alebo na dovolenke.

Detekcia pohybu

Ak máte radi veci pod kontrolou, potom vás určite poteší, že videovrátnik je vybavený slotom na kartu micro SD. Možno do nej ukladať fotografie aj celé videosekvencie zvoniacich návštevníkov. Po aktivácii funkcie detekcie pohybu bude kamera trvalo strážiť priestor pred vchodom do vášho domu. Na nezvaného návštevníka vás upozorní zvukovým signálom a automaticky spustí nahrávanie videa alebo fotografií. Ak systém rozšírite o ďalšie bezpečnostné kamery a iné funkcie zabezpečenia domácnosti, môžete videotelefón premeniť na plnohodnotný monitorovací systém, vďaka ktorému sa nebudete musieť obávať o svoj domov, ani keď budete na druhom konci sveta.

Ovládanie pohybu zámku dverí a brány

Máte návštevu a ste ďaleko od dverí? Stlačením tlačidla môžete ovládať zámok dverí pri vchode a zároveň hovoriť s prichádzajúcimi hosťami. Systém môže rovnako ľahko komunikovať so všetkými typmi elektronických pohonov brán.

 1. Mikrofón
 2. Spustenie/zastavenie manuálneho nahrávania, pohyb v menu
 3. Menu, potvrdenie výberu menu
 4. Manuálne vytvorenie snímky, pohyb v menu
 5. Interkom
 6. Vyvolanie obrazu z kamerovej jednotky 1-2, CCTV kamery 1-2
 7. Aktivácia pohybu brány
 8. Aktivácia zámku dverí
 9. Hovor/zavesenie

Funkcia nahrávania správ

Domáci videovrátnik EMOS EM-10AHD umožňuje spustiť režim Mimo domu. Po zazvonení sa automaticky prehrá záznam správy a spustí sa nahrávanie. Po návrate domov si môžete jednoducho prehrať všetky zvukové a obrazové správy, ktoré zostali na displeji videotelefónu.

Kompaktný LCD monitor

Nepôsobí rušivo, ale aj tak na seba svojim ostrým obrazom upozorní, keď niekto zazvoní. Vysokokvalitná farebná obrazovka s rozmermi 175 × 125 × 20 mm a  s viacjazyčným menu, prehľadnými grafickými ikonami ponúka celý rad praktických funkcií a vlastností. Vyberte si z desiatich vyzváňacích melódií v systéme, alebo jednoducho nahrajte svoju vlastnú. A pokiaľ práve monitor nepoužívate, môžete nechať jeho obrazovku úplne vypnutú, alebo na displeji zobraziť hodiny.

 1. Nastavenia systému
 2. Dverová stanica
 3. Vonkajšie CCTV kamery
 4. Nastavenia zvonenia
 5. Prehrávanie záznamov
 6. Pamäťová karta
 7. Digitálny fotorámik
 8. Nastavenia režimu

Možnosť rozšírenia sady

Videovrátnik je pripravený aj pre prípad, že máte veľkú rodinu, rozsiahly dom alebo keď v dome nielen bývate, ale aj pracujete. K jednej vonkajšej kamerovej jednotke môžete jednoducho získať a pripojiť až 6 obrazoviek a používať ich ako interkom (vzájomný súkromný hovor). Samozrejme, môžete pridať aj dverovú kamerovú jednotku pre druhý vchod a kamerovú jednotku pre viacerých nezávislých používateľov. Zo svojho domáceho videovrátnika si tak môžete vytvoriť presne takú zostavu, akú potrebujete.  

 

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo H3015
Produktové číslo 3010003015
EAN 8592920091326
farebný displej áno
farba strieborná
odporúčaná kamerová jednotka H3016, H3017, H3018
montáž na stenu
ovládanie zámku a pojazdu brány áno
požadovaná kabeláž FTP alebo SYKFY 5 × 2 × 0,5
intercom áno
počet vodičov (monitor/zámok/brána) 4+0+2
napájanie monitora 12 V DC (súčasťou balenia)
veľkosť displeja 7"
možnosť pripojenia CCTV kamier áno
počet melódií 10 + vlastný
regulácia hlasitosti áno
ovládanie pojazdu brány áno
rozmer monitora 175 × 125× 20 mm
záručná doba 2 roky
predajný obal 1 ks, krabica
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie