Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup

EMOS

EMOS

Značka EMOS je vo vlastníctve rovnomennej firmy EMOS spol. s r. o. a na trhu je už od roku 1991. Ide o českú značku. Pod touto značkou nájdete produkty z kategórie drobného elektrotovaru, ako sú napr. predlžovacie prívody a bubny, svietidlá, nabíjačky batérií, zabezpečovacia a monitorovacia technika, svetelné zdroje, TV príslušenstvo, meteostanice, váhy a ďalšie drobné elektro.

Produkty značky EMOS sú distribuované z vlastného logistického centra, ktoré disponuje rozlohou 16 000 m2. V súčasnej dobe sklad disponuje 850 mobilnými regálovými pozíciami, 3000 prepravkami vo vysokorýchlostných výškových automatizovaných zakladačoch a 12 500 europaletových miest.

EMOS je známy v Európe. Sídlo spoločnosti EMOS CZ group a.s. a jej centrála sa nachádza v Přerove. Spoločnosť pôsobí prostredníctvom svojich sesterských spoločností tiež na Slovensku, v Poľsku, Slovinsku a Maďarsku. Celé obchodné zoskupenia zamestnáva cca 400 zamestnancov, z toho cca 300 zamestnancov v SR.

Spoločenská zodpovednosť je firmou EMOS vnímaná ako dôležitá súčasť podnikania. Spoločnosť usiluje sa o minimalizáciu produkovaného odpadu a pre obalové materiály hľadá opakované využitie, prípadne pre nich zabezpečuje recykláciu. V súčasnej dobe je držiteľom už šiestich osvedčenia, a síce EKO-KOM, ASEKOL, RETELA, s.r.o., ELEKTROWIN a. S., EKOLAMP a ECOBAT.

Obaly produktov značky EMOS sú označené ochrannou známkou Zelený bod. Spoločnosť je súčasťou celoštátneho kolektívneho systému spätného odberu elektrozariadení. Spoločnosť sa podieľa aj na recykláciu prenosných batérií a osvetľovacích zariadení.

Ťažký výber? Veľa produktov?
Zaškrtnite si vo filtroch, čo je pre vás dôležité
Predchádzajúce 1 3 ... 152