Úvod Zabezpečenie domu Dverové zámky Elektronický dverný zámok BEFO 1211 s polohou otvor./zavr.

Elektronický dverný zámok BEFO 1211 s polohou otvor./zavr.

Všeobecné číslo C0024
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
1. 6. 2023 u Vás
79,90
Rád vám poradím

Odporúčame dokúpiť

50,00
Skladom
34,95
Skladom
12,90
Skladom
40,00
Skladom
Popis

Popis produktu

Dverný zámok FAB pre ovládanie dverí s funkciou mechanického odblokovania. Zámok možno prepnutím stavacieho člena trvalo vyradiť z funkcie a umožniť voľný vstup.

Rozšírený popis

Elektronický zámok dverí s funkciou mechanického odomykania  

Páči sa vám myšlienka zámku dverí, ktorý možno ovládať na diaľku a ušetriť tak čas a cestu, keď napríklad u vás doma zazvoní návšteva? Potom zvážte možnosť zaobstarať si elektronický zámok dverí BEFO 1211, ktorý nahrádza funkciu klasickej kľučky. Elektronický zámok dverí, známy aj ako elektrický otvárač alebo elektrický otvárač dverí, sa vyznačuje elegantným vzhľadom a mnohými výhodami. Aké sú? Pozrime sa na to bližšie.  

Elektronické ovládanie prístupu

Elektronický zámok BEFO 1211 s rozmermi 25 × 28 × 250 mm plní funkciu diaľkového ovládania kotvy/západky mechanizmu dverí a nahrádza funkciu klasickej kľučky, teda nefunguje ako náhrada klasického zámku. Inými slovami, ide o náhradu štandardného otvoru v ráme dverí, do ktorého sa upevňuje kotva dverí.  

Zvukový signál vás upozorní na otvorenie dverí

V prípade napájania striedavým prúdom na ovládanie elektrického zámku dverí sa po zadaní impulzu pomocou tlačidla alebo mobilného zariadenia otvorenie elektrického zámku dverí sprevádza zvukovým signálom v podobe typického bzučania po dobu uvoľnenia zámku. Ak počas zvukového signálu nikto neotvorí dvere, je potrebné tlačidlo opakovane stlačiť. Po uplynutí tohto intervalu, keď je elektrický zámok dverí v polohe ODBLOKOVANÉ, automaticky sa opäť vráti do polohy BLOKOVANÉ. 

Diaľkové ovládanie cez domáci telefón/bezdrôtový alebo videotelefón

Elektrický zámok BEFO 1211 môžete ovládať na diaľku cez domáci telefón/bezdrôtový alebo videotelefón stlačením jediného tlačidla. Je to jednoduché, praktické a pohodlné.

Deaktivácia zámku a trvalé odomknutie dverí  

Ak chcete nechať dvere trvalo odomknuté, jednoducho presuňte mechanickú páčku do polohy odomknuté/zamknuté. Takto môžete zámok deaktivovať - trvalo odomknúť a nechať ho odomknutý na ľubovoľne dlhý čas. Táto možnosť je veľmi obľúbená napríklad u majiteľov obchodov, ktorí chcú mať dvere počas otváracích hodín trvalo odomknuté a počas prestávky ich opäť zamknúť. Zámok v uzamknutej polohe funguje opäť štandardne.  

 Inštalácia zámku dverí 

V prvom kroku inštalácie je potrebné zabezpečiť priestor na umiestnenie telesa elektronického zámku. Umiestnite ho do vopred pripraveného priestoru v ráme dverí a riadne zaistite zámok.  

Parametre

Parametre

Značka BeFo Profi
Všeobecné číslo C0024
Produktové číslo 2804000013
EAN 4042203778382
typ s mechanickým prepínaním, poloha OTVORENÉ - stály priechod
napájanie 12 V AC/DC (nie je súčasťou balenia)
produkt zámok
rozmer 25 × 28 × 250 mm
predajný obal 1 ks, krabica
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Súbory na stiahnutie

Súbory na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie
FAQ

FAQ – časté otázky

Rozsah teploty je od -15°C do +50°C.

Výstup sa rieši normálne, vezmete rukoväť, ak je zvnútra gule, dá sa vyriešiť tlačidlom výstupu. Zariadenie nefunguje ako zámok, ale len ako otvárač, náhrada kľučky.