Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Ako pracujeme s hodnotením?

Ako pracujeme s hodnotením?

Každý zákazník, ktorý u nás nakupuje, má možnosť vyjadriť sa k spokojnosti s produktom formou recenzie. Tieto hodnotenia zobrazujeme ostatným návštevníkom e-shopu ako ukazovateľ kvality našich produktov. Okrem toho, vďaka nim môžeme neustále zlepšovať naše výrobky.

Hodnotenia produktov sú od skutočných zákazníkov

Recenzie pochádzajú od zákazníkov, ktorí majú reálnu skúsenosť s nimi hodnoteným tovarom. Že si daný tovar u nás naozaj nakúpili, overujeme vo formulári na základe zhodného emailu použitého v existujúcej objednávke s konkrétnym práve hodnoteným produktom. Tak zaistíme relevantné hodnotenie. Recenzie nie sú sponzorované ani ovplyvnené žiadnym iným vzťahom medzi predávajúcim a kupujúcim. Fomulár nájdete na každej stránke s produktom úplne dole. Odkaz na hodnotenie produktu posielame ale aj emailom týždeň po nákupe. Vďaka vyplneniu hodnotenia sa dozvedáme, čo máme na našich produktoch zlepšiť a čo sa vám na našom tovare páči.

Vyhradzujeme si právo odstrániť recenziu zo stránky. Vo väčšine prípadov je to spôsobené vulgarizmami alebo ak ide o spam alebo iný irelevantný obsah. Odstránené recenzie z dôvodu porušenia týchto pravidiel, neobnovujeme.

Ďakujeme za vaše vyjadrenie, ktoré berieme vážne.

Tím eshopu EMOS SK