Úvod Domáce videovrátniky Domáce videovrátniky (sady) Sada videovrátnika EM-10AHD s el. zámkom otvor./zatv.

Sada videovrátnika EM-10AHD s el. zámkom otvor./zatv.

Všeobecné číslo H3010.2
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
2. 2. 2023 u Vás
304,90
Rád vám poradím

Odporúčame dokúpiť

79,90
Skladom
223,72
Skladom
92,95
Skladom
34,95
Skladom
84,95
Skladom
89,95
Skladom
97,95
Skladom
189,90
Skladom
Popis

Rozšírený popis

Multifunkčný domáci AHD videotelefón EMOS EM-10AHD

Máte radi dokonalé riešenia? Potom vás poteší Videotelefón EMOS EM-10AHD so špičkovým obrazom vo Full HD kvalite. Okrem dokonale ostrého a kvalitného obrazu vo dne aj v noci spolu so širokým uhlom záberu kamery až 160°/120° vám tento model ponúka aj možnosť rozšírenia systému o ďalšie dverové kamerové jednotky alebo bezpečnostné kamery. Samozrejme, môžete tiež ovládať zámky dverí a pohyb brány. Okrem toho je jednotka dverovej kamery odolná voči poveternostným a mechanickým vplyvom. Nemusíte sa teda starať o to, kam ho umiestniť.

Po rozpoznaní zvončeka môžete na vnútornom LCD monitore vidieť každého nového návštevníka, či je vonku svetlo alebo hlboká tma. A ak nie ste doma, váš hosť vám môže zanechať správu. Po príchode domov si ho môžete jednoducho prehrať na displeji.

Videotelefón EMOS EM-10AHD je vybavený aj detekciou pohybu, ktorá stráži váš majetok. Systém automaticky ukladá nasnímané fotografie a videá na kartu micro SD. Odteraz vám neunikne žiadny hosť, zlodej ani iný nevítaný návštevník.

Vždy budete vedieť, kto je pri dverách

S kamerovou súpravou videotelefónu a dverovej kamery s prenosom obrazu v rozlíšení HD a širokým uhlom záberu kamery až 160°/120° budete vždy vedieť, čo sa deje pri bráne alebo pri vašich dverách. Nič vám neunikne. Vysokokvalitný obraz na displeji LCD vám okamžite ukáže každého, kto zazvoní na váš zvonček.

Videotelefón EMOS EM-10AHD vám v mnohých ohľadoch zjednoduší život. Nielenže vás upozorní na prichádzajúcu návštevu a umožní obojsmernú hlasovú komunikáciu, ale umožňuje aj odomknúť vchodové dvere alebo otvoriť garážovú bránu či bránu stlačením tlačidla na vnútornom LCD monitore. A bude sa vám hodiť, aj keď nie ste doma. Pretože ak vás niekto navštívi, môže vám na záznamníku zanechať zvukovú a obrazovú správu.

Ochrana vášho majetku, keď nie ste doma

Nie je príjemné po príchode domov zistiť, že váš dom navštívili nezvaní hostia. Nechajte svoj majetok strážiť videotelefónom. Súprava videotelefónu je vybavená slotom na kartu micro SD, ktorý možno použiť na nahrávanie fotografií alebo celých videosekvencií zvoniacich návštevníkov.

Systém možno rozšíriť aj o ďalšie bezpečnostné kamery na stráženie ďalších dôležitých miest, ako sú parkovacie miesta, garáže alebo zadné vchody. Okrem toho kamerový systém rýchlo vyhodnotí príchod nepozvaného hosťa pomocou automatickej detekcie pohybu. Na svoju prítomnosť vás upozorní zvukovým signálom a na zvýšenie bezpečnosti vyhotoví vysokokvalitnú fotografiu. Priestor pred vaším domom tak bude neustále strážený, či už ste doma, v práci alebo na dovolenke.

Detekcia pohybu

Ak máte radi veci pod kontrolou, potom vás určite poteší, že videotelefón je vybavený slotom na kartu micro SD. Možno do nej ukladať fotografie a celé videosekvencie zvoniacich návštevníkov. Po aktivácii funkcie detekcie pohybu bude kamera trvalo strážiť priestor pred vchodom do vášho domu. Upozorní vás na nezvaného návštevníka pomocou zvukového upozornenia a automaticky začne nahrávať video alebo fotografovať. Ak systém rozšírite o ďalšie bezpečnostné kamery a ďalšie funkcie zabezpečenia domácnosti, môžete svoj videotelefón premeniť na plnohodnotný monitorovací systém, takže sa o svoj domov nebudete musieť báť, ani keď budete na druhom konci sveta.

Dokonalý obraz vo dne aj v noci

V tme alebo za súmraku kamera automaticky aktivuje automatický IR filter a infračervené LED diódy v dverovej stanici, ktoré nenápadne svietia v tmavom prostredí. Okrem toho sa pri slabom osvetlení prepne do čiernobieleho režimu a fotografuje rovnako dobre ako pri jasnom dennom svetle. Kamere tak nič neunikne, či už je pravé poludnie alebo hlboká noc.

 1. Mikrofón
 2. Kamera
 3. IČ prísvit
 4. Reproduktor
 5. Tlačidlo
.

Rozlíšenie obrazu Full HD

Kamerová jednotka je vybavená 2 Mpx technológiou ADH, ktorá je lídrom na trhu videotelefónov pre malé aplikácie. Vo dne aj v noci ponúka dokonale ostrý obraz v plnom HD rozlíšení (1024 × 600 px).

Zámky dverí a ovládanie pohybu brány

Prišla návšteva a vy ste ďaleko od dverí? Stlačením tlačidla môžete ovládať zámok dverí pri vchode a zároveň hovoriť s prichádzajúcimi hosťami. Systém môže rovnako ľahko komunikovať so všetkými typmi elektronických pohonov brán.

 1. Mikrofón
 2. Spustenie/zastavenie manuálneho nahrávania, pohyb v menu
 3. Menu, potvrdenie výberu menu
 4. Ručné snímanie obrazu, Pohyb v menu
 5. Interkom
 6. Vyvolanie kamerovej jednotky 1-2, CCTV kamery 1-2
 7. Aktivácia jazdy brány
 8. Aktivácia zámku dverí
 9. Hovor/zvonenie
.

Funkcia nahrávania správ

Videotelefón EMOS EM-10AHD umožňuje aktivovať režim Out of Home. Po zazvonení sa automaticky prehrá výzva nahrávania správy a spustí sa nahrávanie. Po návrate domov si môžete jednoducho prehrať všetky zvukové a obrazové správy, ktoré ste zanechali na displeji videotelefónu.

Široký pozorovací uhol

Máte nízky plot alebo neviete, kam umiestniť kameru, aby boli hostia vždy vidieť? Nechajte svoje starosti za sebou. Vďaka dostatočne širokému pozorovaciemu uhlu až 160°/120° dokáže integrovaná kamera zobraziť novinku aj v prípade, že je kamerová jednotka umiestnená na nízkom plote alebo inom nie príliš vhodnom mieste.

Odolnosť voči poveternostným vplyvom

Kamerové jednotky produktového radu EM-10AHD sú vyrobené z masívneho kovu. Vďaka tomu sú odolné voči poveternostným a mechanickým vplyvom. Pre maximálnu ochranu sú tiež vybavené kovovou strieškou. Preto im nevadí dážď ani sneh.

Kompaktný monitor LCD

Rozptyľuje pozornosť a zároveň je ostrý, rýchlo upúta pozornosť, keď niekto zazvoní. Vysokokvalitná farebná obrazovka s viacjazyčnými ponukami a prehľadnými grafickými ikonami s rozmermi 175 × 125 × 20 mm ponúka celý rad praktických funkcií a vlastností. V systéme si môžete vybrať jedno z desiatich zvonení alebo si jednoducho prehrať vlastné. A keď monitor nepoužívate, môžete ho nechať úplne vypnutý alebo na ňom zobraziť hodiny.

 1. Nastavenia systému
 2. Dverová stanica
 3. Externé kamery CCTV
 4. Nastavenia zvonenia
 5. Prehrávanie záznamu
 6. Pamäťová karta
 7. Digitálny fotorámček
 8. Nastavenia režimu
.

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.Pellentesque sapien.Quisque porta.Curabitur bibendum justo non orci.Integer tempor.In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci.Etiam sapien elit, consequat eget, tristique non, venenatis quis, ante.Fusce tellus.Duis condimentum augue id magna rutrum.Etiam posuere lacus quis dolor.Nulla est.Curabitur ligula sapien, pulvinar a vestibulum quis, facilisis vel sapien.Nunc auctor.Integer tempor.Aliquam wisi eu metus.Proin pede metus, vulputate nec, fermentum fringilla, vehicula vitae, justo.

Rozšíriteľná súprava

Videotelefón je pripravený aj v prípade, že máte veľkú rodinu, veľký dom, prípadne v dome nielen bývate, ale aj pracujete. Môžete ľahko zaobstarať a pripojiť ďalšie dverové kamerové jednotky pre druhý vchod, ako aj kamerové jednotky pre viacerých nezávislých používateľov. Z videotelefónu si môžete vytvoriť presne také nastavenie, aké vám najviac vyhovuje.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo H3010.2
Produktové číslo 3010023010
počet monitorov 1
počet kamerových jednotiek 1
počet tlačidiel kamerovej jednotky 1
zámok dverí súčasťou balenia áno
napájací zdroj pre zámok súčasťou dodávky áno
ovládanie zámku áno
ovládanie pojazdu brány áno
aplikácia pre vzdialenú správu bez aplikácie
intercom áno
možnosť nahrávania áno
možnosť pripojenia CCTV kamier áno
prísvit kamery áno, do 150 cm
počet melódií 10 + vlastné
regulácia hlasitosti áno
farba strieborná
veľkosť displeja 7"
farebný displej áno
rozmer monitora 175 × 125× 20 mm
rozmer kamerovej jednotky 135 × 50 × 25 mm
uhol záberu kamery 160°
krytie IP44
snímací prvok kamery 2 Megapixel AHD (1080p)
napájanie monitora 12 V DC (súčasťou balenia)
napájanie kamerovej jednotky z monitora
zdroj súčasťou balenia áno
montáž na stenu
antivandal prevedenie kamerovej jednotky áno
požadovaná kabeláž FTP alebo SYKFY 5 × 2 × 0,5
počet vodičov (monitor/zámok/brána) 4+0+2
záručná doba 2 roky
predajný obal 1 ks, krabica
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Súbory na stiahnutie

Súbory na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie