Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Zabezpečenie domu Videozvončeky GoSmart Domový bezdrôtový videozvonček IP-09C s Wi-Fi

GoSmart Domový bezdrôtový videozvonček IP-09C s Wi-Fi

Všeobecné číslo H4031
1x
zobraziť hodnotenie
3
1
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
25. 4. 2024 u Vás
143,95

Odporúčame dokúpiť

4,92
Skladom
5,92
Skladom
7,40
Skladom
Popis

Rozšírený popis

Zostaňte v spojení so svojím domovom

Ako môžete zostať v spojení so svojím domovom a zabezpečiť ochranu svojho majetku? S inteligentným zvončekom IP-09C zo série EMOS GoSmart budete mať nepretržitý prehľad o tom, čo sa deje pred vašimi dverami.

S obojsmernou hlasovou komunikáciou môžete komunikovať  s vítanými aj neželanými návštevníkmi, aj keď ste mimo svojho domova. Upozornenia odoslané na váš mobilný telefón vás budú informovať o pohybe zaznamenanom pred vašimi dverami.

Pokročilou funkciou je možnosť ovládania zámku dverí z mobilnej aplikácie, čo sa vám bude hodiť najmä vtedy, ak budete potrebovať otvoriť dvere počas vašej neprítomnosti.

 

Vždy viete, kto je za dverami

Inteligentný zvonček IP-09C je vybavený snímačom pohybu, ktorý po zistení pohybu odošle oznámenie s fotografiou návštevníka na váš mobilný telefón. Inteligentná funkcia detekcie ľudí dokáže eliminovať falošné poplachy spôsobené pohybom zvierat alebo vozidiel, takže sa zaznamenávajú len ľudia a ich tváre. 

Súbežne s odoslaním oznámenia sa spustí záznam videa nahraný na kartu microSD alebo cloudové úložisko. Kedykoľvek si môžete prehliadnuť záznam a overiť si, kto bol pred vašimi dverami.

 

Nikdy nezmeškáte návštevu

Vďaka zabudovanému mikrofónu, reproduktoru a kamere vám inteligentný zvonček IP-09C umožňuje uskutočniť videohovor s prichádzajúcimi návštevníkmi priamo z vášho mobilného telefónu. V prípade neprítomnosti môžete presmerovať zvoniaceho doručovateľa na suseda s balíkom, požiadať nečakanú návštevu, aby počkala do vášho skorého príchodu, alebo možno upozorniť na podozrivú osobu pohybujúcu sa pred vašimi dverami.

Stretli ste sa niekedy so situáciou, keď si vaše dieťa zabudlo kľúče od domu, kým ste boli v práci? Inteligentný zvonček IP-09C môže ovládať aj zámok dverí a vy môžete vpustiť svoje dieťa alebo člena rodiny dnu pomocou mobilného telefónu!

 

Dokonalý obraz vo dne aj v noci

Starostlivosť o domácnosť vo dne aj v noci? Žiadny problém! Kamera Full HD (1080p) s uhlom záberu 110° zabudovaná do inteligentného zvončeka IP-09C je vybavená megapixelovým snímačom CMOS, ktorý zabezpečuje ostrý obraz bez skreslenia.

Dokonalý obraz osoby pred objektívom za akýchkoľvek svetelných podmienok zabezpečuje podpora nočného videnia na vzdialenosť až 4 m a funkcia IR cut. To vám umožní sledovať, čo sa deje pred vašimi dverami 24 hodín denne.

Odolnosť nielen voči poveternostným vplyvom

Odolnosť inteligentného zvončeka IP-09C voči akýmkoľvek poveternostným podmienkam zaručuje krytá strieška a stupeň krytia IP44.

Obávate sa, že vám niekto inteligentného asistenta ukradne? Nezúfajte! Zvonček je chránený bezpečnostnou upevňovacou skrutkou, ktorá ho upevňuje do nástenného držiaka, a v neposlednom rade aj alarmom proti narušeniu s hlučnosťou 85 dB. Alarm sa aktivuje, keď sa preruší kontakt medzi zvončekom a držiakom, a spoľahlivo odradí každého zlodeja alebo vandala. Túto funkciu môžete v aplikácii EMOS GoSmart aj úplne deaktivovať.

Jednoduchá inštalácia

Tlačidlo zvončeka s integrovanou kamerou je napájané z 12 V napájacieho zdroja a po odstránení pôvodného zvončeka môžete na inštaláciu použiť existujúce káble. Vďaka trvalému pripojeniu k zdroju napájania sa nemusíte starať o žiadne nabíjanie ani výmenu batérií.

Na napájanie vnútorného bezdrôtového zvončeka postačia 3 bežné batérie AA s výdržou mnoho mesiacov a nie ste obmedzovaní jeho umiestnením v interiéri.

Po inštalácii na vybrané miesto stačí pripojiť zariadenie k domácej sieti Wi-Fi a spárovať ho s mobilnou aplikáciou EMOS GoSmart, ktorá je k dispozícii pre mobilné telefóny s operačným systémom Android aj IOS. Počas prevádzky môžete využívať aj hlasové ovládanie vďaka kompatibilite s Amazon Alexa a Google Assistant.

 

Integrácia s EMOS GoSmart a TUYA

Vytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť pomocou EMOS GoSmart a ďalších inteligentných zariadení kompatibilných s TUYA. Pripojte jednotlivé zariadenia, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie.

Nechajte svoju domácnosť, aby sa starala sama o seba a doprajte si viac času pre svojich blízkych a záujmy.

Balenie a párovanie so systémom EMOS GoSmart

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo H4031
Produktové číslo 3010040310
EAN 8592920117569
prenosová frekvencia 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n)
podporované OS Android, iOS
nočné videnie áno
uhol záberu kamery 110°
napájanie kamerovej jednotky napájací zdroj DC 12 V (součástí balení)
napájanie pre vnútorný zvonček 3× AA (LR6) 1,5 V DC (není součástí balení)
krytie IP44
hlasová komunikácia obojsmerný
kompatibilita EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, otvorený systém
ukladanie na kartu SD áno
detekcia pohybu áno
farba sivá
rozlíšenie kamery 1 920 × 1 080
rozmer kamerovej jednotky 149 × 63 × 46 mm
počet melódií vnútorného zvona 25
jazyky aplikácie EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 ďalších jazykov
siréna áno
montáž na stenu + na postavenie
záručná doba 2 roky
ovládanie hlasovými asistentmi áno
notifikácie do mobilnej aplikácie áno
možnosť pripojenia ďalších kamier nie
maximálny dosvit nočného videnie 1 meter
antivandal prevedenie kamerovej jednotky nie
ukladanie na cloud áno
zdroj súčasťou balenia áno
typ produktu video zvonček
regulácia hlasitosti áno
dodatočný vnútorný zvonček áno
počet tlačidiel kamerovej jednotky 1
predajný obal 1 ks, krabica
ovládanie pojazdu brány nie
ovládanie zámku áno
ochrana proti odcudzeniu áno
automatické ukladanie obrázkov áno
obsah balenia 1× jednotka dverovej kamery, 1× štít proti dažďu, 1× bezdrôtový zvonček, 1× napájací zdroj, 1× pripojovací kábel, 1× inštalačný materiál, 1× príručka
snímací prvok kamery 2,69 mm JX-F37
protokol Wi-Fi
IR CUT áno
funkcia WebRTC áno
odporúčané zapojenie bez kabeláže
ďalšie funkcie
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (60%)
1 hodnotenie

  • 60%
    Peter
    Objednané 27. 8. 2023
    Sem tam sa nech spojiť iba vytvára spojenie inak v pohode
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie