Sada videovrátnika EMOS EM-07HD

Všeobecné číslo H2017
zobraziť hodnotenie
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
1. 6. 2023 u Vás
184,90
Rád vám poradím

Odporúčame dokúpiť

79,90
Skladom
79,90
Skladom
223,72
Skladom
92,95
Skladom
34,95
Skladom
Popis

Popis produktu

Jednoduchá sada videovrátnika. Obraz je zobrazovaný na veľký 7" farebný LCD. Prístroj je napájaný pomocou priloženého adaptéra na 12 V. Zariadenie umožňuje obsluhu dverného zámku a pojazdu brány.

Výhody produktu

Veľký LCD displej, jednoduchá inštalácia, jednoduchá obsluha, ovládanie 2 vstupov.

Rozšírený popis

Sada videotelefónu EMOS EM-07HD

Možnosť mať vždy úplnú istotu, kto stojí pri vchode, je jednou zo základných istôt, po ktorej túži snáď každý z nás. Videotelefón EMOS EM-07HD vám ale umožní ešte omnoho viac.

Okrem toho, že videotelefón s širokým uhlom záberu zvládne perfektne zobraziť prichádzajúceho za šera či v noci, je možné pripojiť na 7" farebnú obrazovku s vysokým rozlíšením až 2 samostatné bezpečnostné kamery. Pomocou videotelefónu navyše stlačením jediného tlačidla jednoducho otvoríte dverný zámok alebo môžete ovládať pojazd brány.

Videotelefón EMOS EM-07HD vás poteší pevným kovovým prevedením dvernej kamerovej jednotky a jednoduchou montážou. Odteraz už budete mať okolie svojho domu vždy plne pod kontrolou.

Vždy viete, kto je pri vchode

So sadou videotelefónu EMOS EM-07HD s HD prenosom obrazu na farebný LCD displej si budete vždy istí, čo sa deje pri bránke alebo pri vašich dverách. Už vám nič neunikne. Vďaka 80° uhlu záberu kamerovej jednotky uvidíte každého, kto u vás doma alebo v kancelárii zazvoní. A aby vás príchod návštevy vždy potešil, môžete si regulovať hlasitosť zvonenia a zvoliť si jednu z dvanástich prednastavených melódií, ktorá bude najlepšie lahodiť vášmu uchu.

Návštevníka zobrazí vo dne aj v noci

Infračervené LED diódy sa postarajú o dokonalé snímanie kamery, či už je vonku ostré denné svetlo, alebo hlboká tma. Kamera so širokým uhlom záberu sníma cez deň bežným spôsobom, pri zhoršených svetelných podmienkach si potom automaticky presvieti. Vďaka tomu máte prehľad o tom, kto za vami prišiel, vo dne aj počas temnej noci.

Odomknete vchod a otvoríte bránu na diaľku

Videotelefón EMOS EM-07HD vám zjednoduší život v mnohých ohľadoch. Nielen, že vás upozorní na prichádzajúcu návštevu, stlačením jediného tlačidla na vnútornom LCD monitore, ale navyše jednoducho na diaľku odomknete vstupné dvere alebo otvorte bránu.

Vysoké rozlíšenie obrazovky s širokým uhlom záberu

Dverová kamerová jednotka je prispôsobená širokému spôsobu použitia. Uhol jej záberu je 80°, a tak ju môžete umiestniť aj na nízky plot alebo tam, kde sa vám to najviac hodí. LCD displej vám ponúkne ostrý obraz vo vysokom rozlíšení HD 720p.

Perfektný obraz vo dne aj v noci

V šere, či v tme, si kamerový systém automaticky presvieti infračervenými LED diódami. Prichádzajúceho tak ľahko rozpoznáte aj za sťažených svetelných podmienok.

Ovládanie dverových zámkov a pojazdu brány

Prišla vám návšteva a vy to máte k dverám ďaleko? Stlačením jediného tlačidla môžete počas hovoru s prichádzajúcimi hosťami ovládať dverný zámok pri vstupe. Rovnako jednoducho zvládne systém komunikovať aj so všetkými typmi elektronických pojazdov brán.

Pripojenie až 4 kamier

Videotelefón EMOS EM-07HD je pripravený pre zapojenie dvoch dverných jednotiek a až dvoch CCTV kamier. Svoj majetok tak budete mať pod kontrolou plne so všetkým.

Kovové a vodeodolné prevedenie dvernej kamerovej jednotky

Zariadenie na prenos obrazu a zvuku je možné jednoducho namontovať kamkoľvek, kde to potrebujete. Okrem toho je ale dverné kamerová jednotka vodeodolná (IP 44) a vyrobená z odolného kovu tak, aby odolala útoku vandalov a skvele vám slúžila po mnoho rokov.

h1110-sada-zapojeni.PNG

Schéma zostáv na stiahnutie
Zapojenie zostavy 2 videotelefónov H2017 (83 kB)

Užitočné infografiky
Zapojenie videotelefónu s klávesnicou (59,6 kB)
Inštalácia kamerovej jednotky (54,2 kB)
Zapojenie elektrického zámku (170 kB)
Odporúčaná kábeláž (73,9 kB)

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo H2017
Produktové číslo 3010002017
EAN 8592920056929
počet monitorov 1
počet kamerových jednotiek 1
počet tlačidiel kamerovej jednotky 1
zámok dverí súčasťou balenia nie
napájací zdroj pre zámok súčasťou dodávky nie
ovládanie zámku áno
ovládanie pojazdu brány áno
aplikácia pre vzdialenú správu bez aplikácie
intercom áno
možnosť nahrávania nie
možnosť pripojenia CCTV kamier áno
prísvit kamery áno, do 150 cm
počet melódií 12
regulácia hlasitosti áno
farba biela
veľkosť displeja 7"
farebný displej áno
rozmer monitora 233 × 23 × 160 mm
rozmer kamerovej jednotky 64 × 46 × 145 mm
uhol záberu kamery 80°
krytie IP44
snímací prvok kamery 1/3 CCD Pinhole s IR prisvietením
napájanie monitora 12 V DC (súčasťou balenia)
napájanie kamerovej jednotky z monitora
zdroj súčasťou balenia áno
montáž na stenu
antivandal prevedenie kamerovej jednotky áno
požadovaná kabeláž FTP alebo SYKFY 5 × 2 × 0,5
počet vodičov (monitor/zámok/brána) 4+0+2
záručná doba 2 roky
predajný obal 1 ks, krabica
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (100%)
3 hodnocení

 • 100%
  Anonym
  Objednané 29. 5. 2022
 • 100%
  Stanislav
  Objednané 16. 5. 2022
  Šikovný produkt pre denné použitie
 • 90%
  Robert Mihal
  Objednané 27. 4. 2022
  Videovrátnik je super. Vymenil som za starý model ktorý už dosluhoval. Mám pár postrehov. Vonkajšiu jednotku by bolo dobré vymyslieť tak, aby bolo možné meniť uhol. Stačí formou podložky pod krytku. Na vnútornej jednotke je, pre moje využitie, naviac otváranie brány a druhá kamera.
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Súbory na stiahnutie

Súbory na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie
FAQ

FAQ – časté otázky

Zámok dverí je napájaný z jednotky kamery, nie je potrebné riešiť žiadne zaťaženie napájania videotelefónu.
Odporúčame len nízkonapäťové zámky s napätím 12 V.
Funguje bez napájania, stačí ho pripojiť k jednotke kamery.
Áno, môže, pozrite si pokyny. Tlačidlo číslo 2 aktivuje monitor, tlačidlo číslo 3 kameru CCTV.

Ručný príjem alebo po prijatí hovoru sa automaticky ukončí približne po 2 minútach. Zavesenie môžete vykonať opakovaným stlačením tlačidla 6 (slúchadlo).

Zariadenie má možnosť interkomu, ale nie adresného - nemôžete si navzájom zavolať. Zariadenie môže monitorovať a ovládať iba VCHOD1/VCHOD2.
Áno, druhý monitor a druhú kamerovú jednotku možno pripojiť paralelne. Funkcia interkomu s adresou však nie je medzi zariadeniami možná. Zariadenie môže monitorovať a ovládať iba VCHOD1/VCHOD2.
Závisí to od typu zámku: C0024- Stlačením príslušného tlačidla aktivujete typický bzučiaci zvuk na 1-2 sekundy, ktorý umožní vašej návšteve otvoriť bránu alebo vchodové dvere. Ak sa v tomto časovom intervale nedostanú cez zámok, musíte spustiť nový impulz, má tiež zabudovaný kolík, ktorý sa dá ľahko vysunúť, aby sa zámok deaktivoval (trvalo odomkol) na ľubovoľne dlhý čas. Počas tohto obdobia je prístup na váš pozemok/do domu neobmedzený. / C0025- je špecifický pre ostatné modely svojou funkciou momentového kolíka. Vďaka nemu sa zámok odomkne po stlačení príslušného tlačidla na domácom telefóne alebo videotelefóne a zostane tak až do okamihu, keď osoba prejde cez bránu. Po zabuchnutí ju BEFO 1221 opäť uzamkne, čo z nej robí žiadaný nástroj najmä na miestach, kde sa kamerová jednotka nenachádza hneď vedľa brány.

Zariadenie nemá menu. Ovláda sa iba tlačidlami.

Zvuk možno pravdepodobne len stlmiť na najnižšiu úroveň.