Sada videovrátnika EMOS EM-07HD

Všeobecné číslo H2017
zobraziť hodnotenie
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
7. 2. 2023 u Vás
184,90
Rád vám poradím

Odporúčame dokúpiť

79,90
Skladom
79,90
Skladom
223,72
Skladom
92,95
Skladom
34,95
Skladom
54,95
Skladom
Popis

Popis produktu

Jednoduchá sada videovrátnika. Obraz je zobrazovaný na veľký 7" farebný LCD. Prístroj je napájaný pomocou priloženého adaptéra na 12 V. Zariadenie umožňuje obsluhu dverného zámku a pojazdu brány.

Výhody produktu

Veľký LCD displej, jednoduchá inštalácia, jednoduchá obsluha, ovládanie 2 vstupov.

Rozšírený popis

Sada videotelefónov EM-07HD od spoločnosti Emos

Možnosť mať vždy absolútnu istotu, kto stojí pri vchode, je jednou zo základných istôt, ktoré chce mať každý. Videotelefón EMOS EM-07HD vám však poskytne oveľa viac.

Keďže širokouhlý videotelefón dokáže dokonale zobraziť novinku za súmraku alebo v noci, môžete k 7" farebnej obrazovke s vysokým rozlíšením pripojiť až 2 samostatné bezpečnostné kamery. Okrem toho môžete pomocou videotelefónu ľahko otvoriť zámok dverí alebo kontrolovať pohyb brány stlačením jediného tlačidla.

Videotelefón EMOS EM-07HD vás poteší svojou robustnou konštrukciou kovovej jednotky dverovej kamery a jednoduchou inštaláciou. Odteraz budete mať okolie svojho domu vždy plne pod kontrolou.

Vždy viete, kto je pri bráne

S videotelefónom EMOS EM-07HD s prenosom HD videa na farebný LCD displej budete mať vždy istotu, čo sa deje pri bráne alebo pri vašich dverách. Nič vám neunikne. Vďaka 80° uhlu záberu kamerovej jednotky uvidíte každého, kto zazvoní na zvonček u vás doma alebo v kancelárii. A aby ste sa vždy potešili, keď príde návšteva, môžete ovládať hlasitosť zvonenia a vybrať si jednu z dvanástich prednastavených melódií, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu uchu.

Zobrazuje návštevníka vo dne aj v noci

Infračervené diódy LED zabezpečujú dokonalé snímanie kamery bez ohľadu na to, či je vonku jasné denné svetlo alebo hlboká tma. Širokouhlý fotoaparát počas dňa sníma normálne a pri slabom osvetlení sa automaticky zosvetlí. Vďaka tomu budete mať jasný prehľad o tom, kto prišiel za vami, a to počas dňa aj počas tmavej noci.

Odomknite vchod a otvorte bránu na diaľku

Videotelefón EMOS EM-07HD vám v mnohom zjednoduší život. Nielenže vás upozorní na prichádzajúcu návštevu stlačením tlačidla na vnútornom LCD monitore, ale umožňuje aj jednoduché odomknutie vstupných dverí alebo otvorenie brány na diaľku.

Vysoké rozlíšenie obrazovky so širokým pozorovacím uhlom

Dverová kamerová jednotka je prispôsobená na širokú škálu aplikácií. Jeho pozorovací uhol je 80°, takže ho môžete umiestniť na nízky plot alebo kamkoľvek, kde vám to bude najviac vyhovovať. Displej LCD ponúka ostrý obraz s vysokým rozlíšením 720p HD.

Dokonalý obraz vo dne aj v noci

V tme alebo v šere sa kamerový systém automaticky rozsvieti pomocou infračervených LED diód. To uľahčuje rozpoznanie nováčika aj v ťažkých svetelných podmienkach.

Zámky dverí a ovládanie pohybu brány

Prišla návšteva a vy ste ďaleko od dverí? Stlačením tlačidla môžete ovládať zámok dverí pri vchode a zároveň hovoriť s prichádzajúcimi hosťami. Systém môže rovnako ľahko komunikovať so všetkými typmi elektronických pohonov brán.

Pripojenie až 4 kamier

Videotelefón EMOS EM-07HD je pripravený na pripojenie dvoch dverových jednotiek a až dvoch kamier CCTV. Budete tak mať svoj majetok pod kontrolou so všetkým.

Metalická a vodotesná konštrukcia dverovej kamerovej jednotky

Zariadenie na prenos obrazu a zvuku možno ľahko namontovať, kamkoľvek potrebujete. Dverová kamerová jednotka je navyše vodotesná (IP 44) a vyrobená z odolného kovu, aby odolala útokom vandalov a dobre vám slúžila dlhé roky.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo H2017
Produktové číslo 3010002017
EAN 8592920056929
počet monitorov 1
počet kamerových jednotiek 1
počet tlačidiel kamerovej jednotky 1
zámok dverí súčasťou balenia nie
napájací zdroj pre zámok súčasťou dodávky nie
ovládanie zámku áno
ovládanie pojazdu brány áno
aplikácia pre vzdialenú správu bez aplikácie
intercom áno
možnosť nahrávania nie
možnosť pripojenia CCTV kamier áno
prísvit kamery áno, do 150 cm
počet melódií 12
regulácia hlasitosti áno
farba biela
veľkosť displeja 7"
farebný displej áno
rozmer monitora 233 × 23 × 160 mm
rozmer kamerovej jednotky 64 × 46 × 145 mm
uhol záberu kamery 80°
krytie IP44
snímací prvok kamery 1/3 CCD Pinhole s IR prisvietením
napájanie monitora 12 V DC (súčasťou balenia)
napájanie kamerovej jednotky z monitora
zdroj súčasťou balenia áno
montáž na stenu
antivandal prevedenie kamerovej jednotky áno
požadovaná kabeláž FTP alebo SYKFY 5 × 2 × 0,5
počet vodičov (monitor/zámok/brána) 4+0+2
záručná doba 2 roky
predajný obal 1 ks, krabica
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (100%)
3 hodnocení

 • 100%
  Anonym
  Objednané 29. 5. 2022
 • 100%
  Stanislav
  Objednané 16. 5. 2022
  Šikovný produkt pre denné použitie
 • 90%
  Robert Mihal
  Objednané 27. 4. 2022
  Videovrátnik je super. Vymenil som za starý model ktorý už dosluhoval. Mám pár postrehov. Vonkajšiu jednotku by bolo dobré vymyslieť tak, aby bolo možné meniť uhol. Stačí formou podložky pod krytku. Na vnútornej jednotke je, pre moje využitie, naviac otváranie brány a druhá kamera.
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Súbory na stiahnutie

Súbory na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie
FAQ

FAQ – časté otázky

Zámok dverí je napájaný z jednotky kamery, nie je potrebné riešiť žiadne zaťaženie napájania videotelefónu.
Odporúčame len nízkonapäťové zámky s napätím 12 V.
Funguje bez napájania, stačí ho pripojiť k jednotke kamery.
Áno, môže, pozrite si pokyny. Tlačidlo číslo 2 aktivuje monitor, tlačidlo číslo 3 kameru CCTV.

Ručný príjem alebo po prijatí hovoru sa automaticky ukončí približne po 2 minútach. Zavesenie môžete vykonať opakovaným stlačením tlačidla 6 (slúchadlo).

Zariadenie má možnosť interkomu, ale nie adresného - nemôžete si navzájom zavolať. Zariadenie môže monitorovať a ovládať iba VCHOD1/VCHOD2.
Áno, druhý monitor a druhú kamerovú jednotku možno pripojiť paralelne. Funkcia interkomu s adresou však nie je medzi zariadeniami možná. Zariadenie môže monitorovať a ovládať iba VCHOD1/VCHOD2.
Závisí to od typu zámku: C0024- Stlačením príslušného tlačidla aktivujete typický bzučiaci zvuk na 1-2 sekundy, ktorý umožní vašej návšteve otvoriť bránu alebo vchodové dvere. Ak sa v tomto časovom intervale nedostanú cez zámok, musíte spustiť nový impulz, má tiež zabudovaný kolík, ktorý sa dá ľahko vysunúť, aby sa zámok deaktivoval (trvalo odomkol) na ľubovoľne dlhý čas. Počas tohto obdobia je prístup na váš pozemok/do domu neobmedzený. / C0025- je špecifický pre ostatné modely svojou funkciou momentového kolíka. Vďaka nemu sa zámok odomkne po stlačení príslušného tlačidla na domácom telefóne alebo videotelefóne a zostane tak až do okamihu, keď osoba prejde cez bránu. Po zabuchnutí ju BEFO 1221 opäť uzamkne, čo z nej robí žiadaný nástroj najmä na miestach, kde sa kamerová jednotka nenachádza hneď vedľa brány.

Zariadenie nemá menu. Ovláda sa iba tlačidlami.

Zvuk možno pravdepodobne len stlmiť na najnižšiu úroveň.