Úvod Zabezpečenie domu IP kamery GoSmart Otočná detská opatrovateľka IP-500 GUARD s monitorom a Wi-Fi

GoSmart Otočná detská opatrovateľka IP-500 GUARD s monitorom a Wi-Fi

Všeobecné číslo H4052
Skladom
26. 2. 2024 u Vás
199,95
Popis

Rozšírený popis

Vaši najdrahší v bezpečí

Chcete byť so svojím dieťaťom, aj keď mu nemôžete byť nablízku? Potrebujete mať informáciu o tom, čo sa deje v detskej izbe a istotu, že je vaše dieťa v poriadku? Inteligentná detská pestúnka IP-500 GUARD to všetko urobí za vás vďaka svojim pokročilým funkciám a roztomilému dizajnu, ktorý si vaše deti zamilujú.

S kvalitným obrazom a zvukom prenášaným do vášho mobilného telefónu a priloženého LCD monitora získate dokonalý prehľad o každom šuchote v detskej izbe.

Pokročilé funkcie detekcie pohybu a inteligentnej detekcie zvuku a plaču vás upozornia na zvýšenú aktivitu vašich detí alebo budenie a plač detí. Situáciu môžete zachrániť a predčasne prebudené dieťa vrátiť späť do spánku vďaka kamere. Môžete naň hovoriť alebo na diaľku prehrať jednu z uložených uspávaniek alebo čoraz obľúbenejší biely šum.

 

 

 

Nič vám neunikne

Objektív inteligentnej detskej opatrovateľky IP-500 GUARD so 100° uhlom záberu a možnosťou otáčania v oboch osiach možno optimálne nasmerovať na vaše dieťatko.

V kombinácii s obrazom z kamery s vysokým rozlíšením 2 304 × 1 296 p, ktorý sa prenáša do mobilného zariadenia, a dodávaným monitorom LCD, môžete spoľahlivo sledovať dianie v celej miestnosti.

Vaše deti sa spolu roztomilo hrajú a vy by ste chceli tento okamih zaznamenať? Je to jednoduché! Kamera detského monitora dokáže zachytiť videozáznam, ktorý pre vás uloží do cloudového úložiska alebo na kartu micro SD s kapacitou až 128 GB.

Bezproblémová prevádzka aj mimo vášho domova

Vynikajúcu kvalitu obrazu za všetkých svetelných podmienok zabezpečuje dynamické nastavenie jasu a rovnomerné infračervené osvetlenie až do vzdialenosti 10 metrov. Podsvietenie ani úplná tma nemajú šancu a obraz bude vždy dokonalý!

Vďaka dodávanému 5″ monitoru LCD, ktorý komunikuje priamo s kamerou, na prevádzku detskej opatrovateľky nie je potrebné žiadne pripojenie k domácej sieti wifi. Kamera s monitorom LCD sa tak dá voľne prenášať a detskú opatrovateľku môžete pohodlne používať aj na cestách mimo domova.

Kamera s gumovým krytom s ušami upúta pozornosť každého dieťaťa a zároveň chráni detskú opatrovateľku pred poškodením v prípade náhodného pádu na zem.

 

Pokročilé funkcie na zaistenie bezpečnosti vašich detí

Inteligentná detská pestúnka IP-500 GUARD má inteligentnú detekciu pohybu, zvuku, teploty a vlhkosti. Ak jej snímače zistia neobvyklú aktivitu, napríklad plač, pohyb alebo zmeny teploty a vlhkosti, obdržíte upozornenie na mobilnom zariadení a na priloženom LCD monitore. Vďaka obojsmernej hlasovej komunikácii nemusíte behať sem a tam medzi miestnosťami. Váš hlas v detskom monitore upokojí vaše dieťa rovnako, ako keby ste stáli vedľa neho.

Môžete tiež nastaviť jeden z alarmov, ktorý vás upozorní na aktivitu hlasným pípnutím, keď je obrazovka monitora LCD vypnutá. Šetríte tak energiu monitora LCD a zároveň monitorujete zvuk a pohyb v detskej izbe.

Oblasť detekcie pohybu potom môžete použiť ak sú v miestnosti s dieťaťom ďalšie osoby a chcete zabrániť neustálemu zasielaniu nežiaducich oznámení o detekcii.
 

Dobrý spánok

Niektoré deti potrebujú na zaspávanie ticho, iné uprednostňujú zvuk v pozadí, ktorým môže byť obľúbený biely šum alebo uspávanka. Inteligentná detská pestúnka IP-500 GUARD im ponúka oboje.

Biely šum je monotónny zvuk, ktorý sa skladá z mnohých podobných tónov tvoriacich šum, ktorý prekrýva iné rušivé prvky. Dali by ste prednosť uspávanke? Môžete si vybrať z niekoľkých prednastavených melódií.

Ukolébavka poslúži aj ako nočné svetlo, pri ktorom si môžete sami nastaviť optimálnu intenzitu a farbu svetla. Jej senzory tiež monitorujú vlhkosť a teplotu v miestnosti. Nič vám nemôže zabrániť v zaspávaní!

 

Jednoduchá inštalácia

Detskú pestúnku môžete umiestniť na stôl, poličku, komodu atď., ale možno ju nainštalovať aj na strop. Aplikácia EMOS GoSmart v mobilnom telefóne a monitor LCD potom jednoducho zmení orientáciu obrazu. Následné spárovanie detskej opatrovateľky s monitorom LCD a mobilným zariadením je jednoduché a intuitívne.

Monitor LCD je vybavený vlastnou batériou s kapacitou 3 000 mAh, ktorá zabezpečuje dlhodobú prevádzku. Kamera sa napája prostredníctvom kábla USB s adaptérom. Vďaka predĺženiu dodávaného kábla nemusíte brať ohľad na umiestnenie elektrickej zásuvky a môžete fotoaparát pohodlne umiestniť na optimálne miesto. Možno ju tiež napájať z akejkoľvek powerbanky, takže vám nič nebráni používať ju pri kempovaní v prírode!

Integrácia s EMOS GoSmart a TUYA

Vytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť pomocou EMOS GoSmart a ďalších TUYA kompatibilných inteligentných zariadení. Pripojte jednotlivé zariadenia, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie.

Nechajte svoju domácnosť, aby sa starala sama o seba, a doprajte si viac času pre svojich blízkych a záujmy.

Balenie a párovanie so systémom EMOS GoSmart

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo H4052
Produktové číslo 3024040520
EAN 8592920118146
typ produktu IP kamera
snímací prvok kamery 1/2.8‘‘ 3 Megapixel CMOS
podporované OS Android, iOS
kompatibilita EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, otvorený systém
protokol Wi-Fi
ďalšie funkcie detekcia detského plaču, prehrávanie uspávaniek
automatické ukladanie obrázkov áno
montáž na stenu + na postavenie
napájanie kamery DC 5 V/1 A (súčasť balenia)
nastavenie oblasti detekcie áno
nočné videnie áno
maximálny dosvit nočného videnie 10 metrov
farba biela
šírka 150 mm
hĺbka 80 mm
výška 80 mm
uhol záberu kamery 100°
zdroj súčasťou balenia áno
krytie IP20
predajný obal 1 ks, krabica
rozlíšenie kamery 2 304 × 1 296
detekcia pohybu áno
detekcia zvuku áno
IR CUT nie
siréna nie
ukladanie na kartu SD áno
ukladanie na cloud áno
prenosová frekvencia 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n)
inštalačný materiál áno
ochrana proti odcudzeniu blokované aplikáciou
záručná doba 2 roky
ovládanie hlasovými asistentmi áno
hlasová komunikácia obojsmerný
notifikácie do mobilnej aplikácie áno
prídavný vnútorný monitor áno
súkromný (privátny) režim áno
podpora ONVIF áno
sledovanie pohybu (tracking) áno
typ držiaka statívový závit
motorizované otáčanie áno
prídavné svetlo LED nie
jazyky aplikácie EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 ďalších jazykov
funkcia WebRTC áno
uhol detekcie pohybu 100°
dosah detekcie pohybu 10 metrov
výdrž batérie 5 hodín
rozpoznávanie ľudského tela áno
rozpoznávanie zvierat nie
obsah balenia 1× kamera, 1× monitor, 2× napájací adaptér, 2× kábel USB, 1× držiak, 1× skrutky, 1× resetovací kolík, 1× príručka
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie