GoSmart Vonkajšia otočná kamera IP-1300 LANTERN s WiFi a svetlom, čierna
Všeobecné číslo H4074
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
29. 4. 2026 u Vás
119,90
€
Informácie o bezpečnosti výrobku:
Zodpovedná osoba pre EU
Parametre
Hodnotenie produktu
Dokumenty na stiahnutie
Parametre
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Všeobecné číslo | H4074 |
| Produktové číslo | 3024040740 |
| EAN | 8592920156469 |
| typ produktu | IP kamera |
|---|---|
| snímací prvok kamery | 4 MP |
| podporované OS | Android, iOS |
| kompatibilita | EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, otvorený systém |
| protokol | Wi-Fi |
| ďalšie funkcie | E27 objímka na žiarovku |
| automatické ukladanie obrázkov | áno |
|---|---|
| montáž | na stenu |
| napájanie kamery | AC 100~240 V |
| nastavenie oblasti detekcie | áno |
| nočné videnie | áno |
| maximálny dosvit nočného videnie | 10 metrov |
| farba | antracit |
| šírka | 140 mm |
| hĺbka | 188 mm |
| výška | 294 mm |
| uhol záberu kamery | 110° |
| zdroj súčasťou balenia | # |
| krytie | IP44 |
| predajný obal | 1 ks, papierová krabička |
| rozlíšenie kamery | 2 560 × 1 440 |
| detekcia pohybu | áno |
| detekcia zvuku | nie |
| IR CUT | áno |
| siréna | áno |
| ukladanie na kartu SD | áno |
| ukladanie na cloud | áno |
| prenosová frekvencia | 2,4 GHz/5 GHz Dual Band |
| inštalačný materiál | áno |
| ochrana proti odcudzeniu | blokované aplikáciou |
| záručná doba | 2 roky |
| ovládanie hlasovými asistentmi | áno (Amazon Alexa, Google Assistant) |
| hlasová komunikácia | obojsmerný |
| notifikácie do mobilnej aplikácie | áno |
| uskutočniť hovor pomocou tlačidla | nie |
| prídavný vnútorný monitor | nie |
| súkromný (privátny) režim | nie |
| podpora ONVIF | áno |
| sledovanie pohybu (tracking) | áno |
| typ držiaka | # |
| motorizované otáčanie | áno |
| prídavné svetlo LED | nie |
| jazyky aplikácie | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 ďalších jazykov |
| funkcia WebRTC | áno |
| uhol detekcie pohybu | 100° |
| dosah detekcie pohybu | 10 m |
| výdrž batérie | – |
| rozpoznávanie ľudského tela | áno |
| rozpoznávanie zvierat | nie |
| obsah balenia | 1× kamera, 1× príručka |
| séria | GoSmart |
Hodnotenie produktu
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili.
Viac sa dozviete tu.
Hodnotenie produktu *
(vyplnením vyššieho počtu hviezdičiek vyjadrujete väčšiu spokojnosť s produktom).
Dokumenty na stiahnutie
Dokumenty a súbory na stiahnutie
GoSmart Vonkajšia otočná kamera IP-1300 LANTERN s WiFi a svetlom, čierna
1/22