Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Doprava zadarmo. Na všetko!
VYUŽITE do konca júla ZĽAVU 10 % na CELÝ SORTIMENT GoSmart produktov s použitím kódu: GOSMART
Úvod Zabezpečenie domu Príslušenstvo GoSmart Ovládače scén EMOS GoSmart

Ovládače scén EMOS GoSmart

Inteligentné ovládače scén sú dôležitým prvkom inteligentnej domácnosti a automatizácie. Tieto zariadenia sú navrhnuté tak, aby užívateľom umožnili vytvárať a ovládať rôzne scény a udalosti v ich domovoch, čo prináša väčšie pohodlie a efektivitu.

Ovládače scén umožňujú používateľom definovať a konfigurovať konkrétne situácie alebo udalosti a potom ich aktivovať jediným kliknutím. Tieto scény môžu zahŕňať akcie, ako je zapnutie alebo vypnutie svetiel, regulácia teploty, otvorenie alebo zatiahnutie žalúzií, spustenie hudby alebo zmena nastavení rôznych inteligentných zariadení.

Inteligentné ovládače scén sa často ovládajú prostredníctvom smartfónov, tabletov alebo hlasových asistentov, čo používateľom umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie ich domácnosti. Táto kategória zariadení je kľúčom k personalizácii inteligentnej domácnosti podľa individuálnych potrieb a preferencií používateľov.

Vaše filtre
Produkt:
Zrušiť všetky filtre
Ťažký výber? Veľa produktov?
Zaškrtnite si vo filtroch, čo je pre vás dôležité

Ovládajte všetky produkty pomocou jedinej aplikácie. Úplná lokalizácia a jednoduché používanie.

Aplikácia EMOS GoSmart umožňuje jednoduché ovládanie všetkých zariadení inteligentnej domácnosti prostredníctvom mobilného telefónu alebo tabletu. Vďaka dokonalej lokalizácii s ňou budete komunikovať vo svojom rodnom jazyku. Bez zložitých nastavení vám aplikácia EMOS GoSmart poskytne aktuálny prehľad o dianí vo vašej domácnosti a umožní vám pohodlne ovládať všetky inteligentné zariadenia na diaľku.