Cena
Od
do
Dostupnosť tovaru
Príznaky
Vynulovať filter
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Doprava zdarma na všetko
  Doprava zdarma na všetko
 • Sme s vami už 30 rokov
  Sme s vami už 30 rokov

Zigbee brány EMOS GoSmart

Brána Zigbee je kľúčovým prvkom domácej automatizácie. Je navrhnutá tak, aby umožňovala komunikáciu medzi rôznymi zariadeniami v sieti Zigbee. Sieť Zigbee je bezdrôtová technológia, ktorá sa vyznačuje nízkou spotrebou energie a vysokou spoľahlivosťou, takže je ideálna na ovládanie a monitorovanie rôznych prvkov v domácnosti.

Plnia niekoľko dôležitých funkcií. Najdôležitejšou z nich je pripojenie k rôznym zariadeniam Zigbee, ako sú LED žiarovky, termostaty, videotelefóny a ďalšie. Brána slúži ako centrálny riadiaci bod pre tieto zariadenia, ktorý umožňuje používateľom ovládať ich prostredníctvom smartfónov, tabletov alebo iných zariadení s pripojením na internet.

Brány Zigbee zohrávajú kľúčovú úlohu v ekosystéme inteligentnej domácnosti, pretože umožňujú používateľom jednoducho integrovať a ovládať rôzne inteligentné zariadenia, čím zvyšujú pohodlie, účinnosť a bezpečnosť ich domácnosti.

Vaše filtre
Produkt:
Zrušiť všetky filtre
Ťažký výber? Veľa produktov?
Zaškrtnite si vo filtroch, čo je pre vás dôležité

Ovládajte všetky produkty pomocou jedinej aplikácie. Úplná lokalizácia a jednoduché používanie.

Aplikácia EMOS GoSmart umožňuje jednoduché ovládanie všetkých zariadení inteligentnej domácnosti prostredníctvom mobilného telefónu alebo tabletu. Vďaka dokonalej lokalizácii s ňou budete komunikovať vo svojom rodnom jazyku. Bez zložitých nastavení vám aplikácia EMOS GoSmart poskytne aktuálny prehľad o dianí vo vašej domácnosti a umožní vám pohodlne ovládať všetky inteligentné zariadenia na diaľku.