Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Zabezpečenie domu Príslušenstvo GoSmart GoSmart Prenosný ovládač scén IP-2004ZB, ZigBee 3.0, 4-tlačidlový

GoSmart Prenosný ovládač scén IP-2004ZB, ZigBee 3.0, 4-tlačidlový

Všeobecné číslo H5016
Doprava zadarmo GOSMART Vyžaduje ZigBee bránu
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
25. 4. 2024 u Vás
31,50
Popis

Rozšírený popis

Ovládač vášho pohodlia

Ovládajte stlačením tlačidla prenosného ovládača scén ZigBee IP-2004ZB viacero domácich elektrických zariadení alebo svetiel naraz. Pomocou tohto sofistikovaného typu ovládača môžete nastaviť každé tlačidlo na rôznu funkciu (scénu) a potom ju jednoduchým stlačením aktivovať. Chystáte sa dnes večer pozerať film? Jediným stlačením tlačidla môžete samostatne zatiahnuť žalúzie, stlmiť osvetlenie miestnosti a vypnúť spustenú klimatizáciu. 

Každé z prídavných tlačidiel rozoznáva tri polohy - štandardné jedno stlačenie, dvojité stlačenie alebo dlhšie podržanie tlačidla. Získate tak celkom 12 kombinácií na nastavenie a pohodlné ovládanie vašej domácnosti.

Až 12 scén pre maximálne pohodlie

Ako automatizovať opakované činnosti v domácnosti pre väčšie pohodlie? S ovládačom scén IP-2004ZB je to jednoduché a určite nájdete desiatky situácií, v ktorých by sa dal úspešne využiť.

  • Chystáte sa spať? Stlačením jediného tlačidla zhasnete všetky svetlá v miestnosti, zatiahnete žalúzie a nastavíte termostat na príjemnú teplotu pre pokojný spánok.
  • Idete do práce? Stlačením jediného tlačidla vypnete svetlá v dome, aktivujete bezpečnostné senzory a kamery, ktoré ho budú strážiť za vás, a spustíte automatické uzamknutie zámku dverí po zvolenom časovom intervale.
  • Chystáte sa pozerať film? Stlačením jediného tlačidla zapnete dekoratívne osvetlenie v obývačke, vypnete hlavné osvetlenie a zatiahnete žalúzie, aby ste sa mohli nerušene zabávať. 

Všetky nastavenia a správu vykonávate prostredníctvom inteligentnej aplikácie EMOS GoSmart vo vašom telefóne, ktorá je k dispozícii pre mobilné telefóny so systémom Android aj iOS.

Spoľahlivá komunikácia s protokolom ZigBee

Scénicky vypínač IP-2004ZB môžete pripojiť k iným inteligentným domácim zariadeniam použitím brány ZigBee pripojenej k vašej domácej sieti WIFI. Pomocou mobilnej aplikácie EMOS GoSmart môžete nastavovať jednotlivé scény.

Zariadenia medzi sebou komunikujú pomocou moderného protokolu ZigBee, ktorý je známy svojou vysokou úrovňou bezpečnosti a stability. Môžete sa spoľahnúť, že vaše inteligentné zariadenia budú vždy fungovať bez problémov a budú chránené pred útokmi hackerov.

Vďaka vysokej účinnosti a nízkej spotrebe energie zariadení pracujúcich na protokole ZigBee vám batéria CR2430, ktorá poháňa riadiacu jednotku, bude slúžiť dlhý čas a odstráni zložité pripojenie k elektrickej sieti.

Integrácia s EMOS GoSmart a TUYA

Vytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť pomocou EMOS GoSmart a ďalších inteligentných zariadení kompatibilných s platformou TUYA. Pripojte jednotlivé zariadenia, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie.

Nechajte svoju domácnosť, aby sa starala sama o seba, a doprajte si viac času pre svojich blízkych a záujmy.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo H5016
Produktové číslo 3069050160
EAN 8592920121559
produkt IP chytrý ovládač scén
kompatibilita EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, otvorený systém
protokol Zigbee 3.0
podporované OS Android, iOS
konektivita ZigBee 2,4 GHz (IEEE 802.15.4)
maximálny počet pripojených klientov
ovládanie hlasovými asistentmi nie
párovanie automatické, manuálne
jazyky aplikácie EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 ďalších jazykov
šírka 86 mm
hĺbka 86 mm
výška 13 mm
hmotnosť
použitie automatizácia
počet ovládacích tlačidiel 4
napájanie CR 2430 3 V
zdroj súčasťou balenia nie
predajný obal 1 ks, krabica
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie