LED silikónová kľúčenka – zvieratká, 12 ks, display box
Všeobecné číslo P4723
Skladom
28. 5. 2026 u Vás
56,64 €
20 % zľava
Zadajte kód do košíka: SVETLO20
70,80
€
Informácie o bezpečnosti výrobku:
Zodpovedná osoba pre EU
Parametre
Hodnotenie produktu
Dokumenty na stiahnutie
Parametre
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Všeobecné číslo | P4723 |
| Produktové číslo | 1439013903 |
| EAN | 8592920153987 |
| napájanie | 3× 1,5 V LR43 |
|---|---|
| maximálny svetelný tok | 5 lm |
| maximálny dosvit | – |
| batérie súčasťou balenia | áno |
|---|---|
| typ batérie | LR43 (1,5 V) |
| nabíjací | nie |
| fokus | nie |
| vodeodolná | nie |
| materiál | silikón/plast |
| doba svietenia | – |
| doba svietenia detail | – |
| doba nabíjania | – |
| nárazuvzdornosť | nie |
| farba | mix farieb |
| svetelný tok | 5 lm |
| zdroj svetla | LED |
| dosvit | – |
| počet režimov svietenia | 4 |
| typ napájacieho konektoru | – |
| LED indikácia stavu akumulátora | – |
| režimy | – |
| LED indikácia nabíjania | – |
| príslušenstvo | – |
| špeciálna funkcia | – |
| vybavenie | – |
| hmotnosť | – |
| záručná doba | 2 roky |
| rozmer | – |
| predajný obal | 12 ks, display box |
| značka | EMOS |
Hodnotenie produktu
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili.
Viac sa dozviete tu.
Hodnotenie produktu *
(vyplnením vyššieho počtu hviezdičiek vyjadrujete väčšiu spokojnosť s produktom).
Dokumenty na stiahnutie
Dokumenty a súbory na stiahnutie
LED silikónová kľúčenka – zvieratká, 12 ks, display box
1/11
LED silikónová kľúčenka – zvieratká, 12 ks, display box