Úvod Termostaty a detektory Detektory CO a dymu GoSmart Detektor úniku vody P56000S ZigBee

GoSmart Detektor úniku vody P56000S ZigBee

Všeobecné číslo P56000S
Skladom
5. 3. 2024 u Vás
27,00

Odporúčame dokúpiť

5,50
Skladom
Popis

Rozšírený popis

Chráňte svoju domácnosť pred únikom vody

Chcete ochrániť svoju domácnosť pred neočakávaným únikom vody? S naším inteligentným detektorom úniku vody P56000S môžete týmto nepríjemným situáciám predísť. Nezáleží na tom, kde sa nachádzate alebo čo práve robíte, na únik vody vás upozorní správa na vašom mobilnom zariadení, takže môžete okamžite konať a zabrániť škodám. Detektor zároveň začne vydávať akustické a vizuálne upozornenia, aby upozornil osoby v blízkosti na problém.

Čo je na tom najlepšie? Detektor je napájaný len jednou batériou, takže sa nemusíte starať o zložité zapojenie do elektrickej siete. V kombinácii s elegantným dizajnom a vysokou spoľahlivosťou vám inteligentný detektor úniku vody umožní ochrániť váš dom a majetok vašich susedov.

 

 

 

Nič vám neunikne

Jednou z najväčších výhod inteligentného detektora úniku vody P56000S je možnosť prijímať upozornenia na únik vody v reálnom čase priamo do vášho mobilného zariadenia. To vám dáva možnosť okamžite konať, čo môže mať obrovský vplyv na minimalizáciu škôd.

Detektor je tiež vybavený optickými a zvukovými alarmami, ktoré spoľahlivo upozornia osoby v blízkosti na neželaný únik vody. Vďaka hlasnému alarmu s hlasitosťou 85 dB neunikne vašej pozornosti.

Elegantný a spoľahlivý strážny pes

Inteligentný detektor úniku vody P56000S je navrhnutý tak, aby spĺňal nielen požiadavky na funkčnosť. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a elegantnému dizajnu sa hodí najmä do kúpeľní, kuchýň a technických miestností, kde spoľahlivo monitoruje pretečenie vane, únik vody z práčky, únik vody z umývačky riadu, prasknutie vykurovacieho telesa a podobné nepríjemné situácie. Stane sa elegantným a nenápadným strážnym psom, ktorý zabráni škodám vo vašej domácnosti.

S životnosťou až 10 rokov sa môžete na jeho bezchybnú funkčnosť spoľahnúť na dlhý čas.

Pre každý priestor

Inteligentný detektor úniku vody P56000S je napájaný jednou 3V batériou CR2, takže ho môžete umiestniť kdekoľvek v domácnosti bez ohľadu na dostupnosť elektrickej zásuvky.

Detektor je vybavený inteligentným systémom, ktorý vás upozorní, keď je potrebné vymeniť batérie. Vždy si môžete byť istí, že spoľahlivo ochráni váš majetok a je plne funkčný.

Ochráni vás za pár minút

Obávate sa zložitej inštalácie? Inštalácia nemôže byť jednoduchšia! Detektor úniku vody P56000S stačí rozbaliť, vložiť doň batériu, pripojiť k bráne Zigbee a spárovať s mobilnou aplikáciou EMOS GoSmart, ktorá je k dispozícii pre systémy Android aj iOS. Žiadne zložité konfigurácie ani dlhé čakanie.

Integrácia s EMOS GoSmart a TUYA

Vytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť pomocou EMOS GoSmart a ďalších inteligentných zariadení kompatibilných s TUYA.Pripojte jednotlivé zariadenia, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie.

Nechajte svoju domácnosť, aby sa starala sama o seba, a doprajte si viac času pre svojich blízkych a záujmy.

Balenie a párovanie so systémom EMOS GoSmart

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo P56000S
Produktové číslo 2104104000
EAN 8592920122136
typ detekcie detektor úniku vody
možnosť prepojenia s ďalšími detektormi neuvádza sa
dosah modulu neuvádza sa
hlasitosť signalizácie >85 dB vo vzdialenosti 1 m
krytie IP65
napájanie 1× 3 V CR2, súčasťou balenia
pamäť poplachov áno
prevádzková teplota 5 °C až 38 °C
prevádzková vlhkosť ≤80 % bez kondenzácie
prenosová frekvencia Zigbee 3.0
typ inštalácie voľne stojaci
typ signalizácie optická aj zvuková
určené pre typ neuvádza sa
životnosť 10 rokov
poplachová teplota
# Android, iOS
# EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, otvorený systém
# Zigbee 3.0
# nie
# áno
#
# EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 ďalších jazykov
rozmer 18 × 75 × 75 mm
predajný obal 1 ks, krabička
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie