Lítiová batéria GP CR2, 1 ks

Všeobecné číslo B1506
zobraziť hodnotenie
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
1. 2. 2023 u Vás
5,50
Rád vám poradím
Popis

Popis produktu

Extrémne široký rozsah prevádzkových teplôt od -40 °C do +60 °C dáva možnosť použitia takmer pri akýchkoľvek vonkajších podmienkach. Určené najmä pre náročné fotografické a ďalšie zariadenia ako napr. psie obojky.
Podáva vynikajúci výkon pri maximálnom odberu prúdu - až 7× výkonnejšia ako bežná alkalická batéria rovnakej veľkosti. Extrémne dlhá skladovateľnosť až 10 rokov.

Rozšírený popis

Spoločnosť GP Batteries dodáva do celého sveta všetky druhy batérií vrátane tých najmenších – článkových a špeciálnych. Najmä tie sú symbolom skutočného výrobného umenia, pretože vo svojom malom obale obsahujú obrovské množstvo energie. S S postupnou modernizáciou domácností, kde smartfóny nie sú len mobilnými telefónmi, sa ich spotreba neustále zvyšuje. Buďte aj vy inteligentní a vybavte svoj domov alebo kanceláriu batériami, ktoré stoja za to.

Životné tempo väčšiny z nás sa postupne zrýchlilo do takej miery, že nemôžeme mať všetko pod kontrolou. Našťastie existuje spôsob, ako ľahko delegovať množstvo malých aj väčších úloh na niekoho iného – chytré hospodárenie. Z mobilného telefónu alebo tabletu teraz môžete ovládať spotrebiče, svietidlá osvetlenie, TV, pokojový termostat, kamerový systém, meteostanicu a garážové dvere. Nie všetky prvky tohto centrálne riadeného systému sa však pripájajú do zásuvky. Napríklad detektor plynu, detektor dymu, teploty, rozbitého okna, senzor záplav a senzory pohybu kamerového systému sa nezaobídu bez výkonných batérií GP. Vďaka nim bude vaša inteligentná domácnosť fungovať bez problémov a vy budete môcť spať pokojne, nech ste kdekoľvek.

10 rokov na plné obrátky

Zaručujeme oddanosť a maximálne pracovné nasadenie na najmä 10 rokov. Vzhľadom na jeho výkon, životnosť a cenu možno jeho kúpu bez preháňania prirovnať k výhre v lotérii.

S ochranou proti úniku

Batérie v drahších zariadeniach sú nočnou morou každého z nás. Preto sú tieto lítiové batérie GP vybavené ochranným štítom proti rozliatiu, aby zvládli teploty v  neuveriteľnom rozsahu  40°C až 60°C.

Od odborníkov na batérie

Kvalitné batérie nerastú na stromoch. Za ich existenciou stoja roky výskumu pod vedením skúsených vývojárov a najmodernejšia výrobná linka. GP sa môže pochváliť oboma. Vďaka tomu vám už desaťročia dodáva batérie prvotriednej kvality.

Parametre

Parametre

Značka GP
Všeobecné číslo B1506
Produktové číslo 1022000611
EAN 4891199006999
veľkosť batérie neuvádza sa
chemické zloženie líthiové
kategória/rada Lithium
možnosť nabíjania nie
kapacita 800 mAh
napätie 3 V
typové označenie CR2 (DLCR2)
prevádzková teplota -40 °C až +60 °C
počet nabíjacích cyklov nenabíjacie
hmotnosť 10 g
max. skladovateľnosť 10 rokov
značka GP
rozmer 15,3 × 26,5 mm
predajný obal 1 ks, blister
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (100%)
1 hodnocení

  • 100%
    Andrea
    Objednané 5. 12. 2021
    maximálna spokojnosť
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Súbory na stiahnutie