Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Doprava zadarmo. Na všetko!
VYUŽITE do konca júla ZĽAVU 10 % na CELÝ SORTIMENT GoSmart produktov s použitím kódu: GOSMART
Úvod Domové zvončeky Bezdrôtové domové zvončeky Domový bezdrôtový zvonček bez baterie P5750.2R do zásuvky

Domový bezdrôtový zvonček bez baterie P5750.2R do zásuvky

Všeobecné číslo P5750.2R
6x
zobraziť hodnotenie
5
6
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Vyberte variant
počet prijímačov v balení
počet tlačidiel v balení
farba
Skladom
22. 7. 2024 u Vás
35,95
Rád vám poradím

Odporúčame dokúpiť

10,50
Skladom
23,95
Skladom
Popis

Rozšírený popis

Už vám neunikne žiadna návšteva

Potrebujete zvonček a hľadáte jednoduché a funkčné riešenie? Chcete mať voľnosť v umiestnení tlačidla a samotného zvončeka? Bezdrôtový zvonček P5750 je produkt, ktorý hľadáte. Svoje využitie nájde v domácnosti, skvele sa hodí aj do kancelárie, firmy alebo bytu. Okrem toho, že je pripravený na pohodlnú a jednoduchú inštaláciu, užijete si 10 krátkych nenápadných melódií. Nastaviteľná hlasitosť zvonenia až do 110 dB sa postará o to, aby vám neunikla žiadna návšteva.
Nemusíte sa starať o to, kam umiestniť vodotesné tlačidlo, ktoré dosiahne až do vzdialenosti 150 m od zvončeka. Poteší vás aj možnosť spárovania ďalších tlačidiel so zvončekom, ktoré vďaka funkcii "samoučenia" nebudú rušiť iné zvončeky v okolí.

Dosah a párovanie

Máte to ďaleko od brány k prijímaču? Zvonček môže informovať o prichádzajúcej návšteve zo vzdialenosti až 150 m jednou zo zaujímavých melódií s optickou signalizáciou na tlačidle aj na zvončeku. Náročných používateľov poteší aj to, že systémom možno spárovať aj iné prijímače a tlačidlá.

Melódia a hlasitosť podľa vášho vkusu

Aj zvonček vám môže zlepšiť náladu. Na zvončeku môžete nastaviť jednu z 10 krátkych a nenápadných melódií. Vyberte si z týchto prednastavených melódií tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Aby bol zvuk zvončeka pre vás vždy príjemný, môžete tiež nastaviť jednu z 5 úrovní hlasitosti až do 110 dB.

Voda mu nevadí

Tlačidlo zvončeka s krytím IP44 je plne pripravené na účinky nepriaznivého počasia. Môžete ho teda umiestniť pri dverách alebo pri bráne. Súprava má takzvanú funkciu "samoučenia" - zvonček má schopnosť generovať vlastný párovací kód, ktorý potom tlačidlo prijme a uloží do svojej pamäte. Vďaka tejto funkcii nie sú ovplyvnené susedné zvončeky. Zostavu tak možno rozšíriť o ďalšie tlačidlá.

Bez batérií

Tlačidlo zvončeka komunikuje prostredníctvom rádiových vĺn s frekvenciou 433,92 MHz. A dokáže to aj bez batérie, takže ju nemusíte meniť. Ako môže tlačidlo fungovať bez batérie? Energia na vyslanie signálu do zvončeka sa vytvára samotným stlačením tlačidla. Konečne jednoduché a funkčné riešenie.

Hlasitosť

 Zvonček EMOS P5750 je vybavený piatimi prednastavenými úrovňami hlasitosti pre nastavenie optimálnej intenzity zvonenia. To znamená, že neprepočujete poštára ani nečakanú návštevu. Dokonca sa pri zazvonení ani nestrhnete.  

 

Dizajn EMOS

Moderný zvonček EMOS v elegantnej bielej a červenej farbe má oblé, elegantné tvary. Tento výrobok má originálny dizajn vytvorený priamo na mieru. Dizajn a technické vyhotovenie navrhli naši odborníci v Českej republike (EÚ). Tento jedinečný tvar preto nenájdete v žiadnom inom výrobku.   

 

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo P5750.2R
Produktové číslo 3402120000
EAN 8592920096949
napájanie hlavnej jednotky 230 V AC
napájanie tlačidla bez napájania
dosah tlačidla 150 m
špeciálne funkcie bezbatériové tlačítko
optická signalizácia na tlačidle áno
optická signalizácia na zvončeku áno
možnosť pridať ďalšie tlačidlo áno, max. 8
prídavné (náhradné) tlačidlo P5750T
regulácia hlasitosti áno, 5 úrovní
maximálna hlasitosť zvonenia 110 dB
počet melódií 10
počet prijímačov v balení 2 ks
počet tlačidiel v balení 1 ks
farba červená
spôsob párovania automatické párovanie – self-learning
vodeodolné tlačidlo IP44
spôsob prenosu bezdrôtový zvonček
prenosová frekvencia 433 MHz
predajný obal 1 ks, blister
rozmer zvončeka 66 × 57 × 107 mm
rozmer tlačidla 24 × 90 × 40 mm
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (100%)
6 hodnotenie

 • 100%
  KRISTíNA
  Objednané 5. 4. 2024
  PERFEKTNý VýROBOK,
 • 100%
  Peter
  Objednané 11. 12. 2023
  Zatiaľ funguje super, po roku sa bude dať lepšie ohodnotiť
 • 100%
  Michal
  Objednané 28. 9. 2023
 • 100%
  Ľudo
  Objednané 11. 7. 2023
  Úplná spokojnosť.
 • 70%
  Ľubo
  Objednané 25. 6. 2023
  Bezbatériová prevádzka je skvelý nápad. Dosah tlačítka je ale slabší, hlavne pri umiestnení na kovový podklad. Kryt štítku drží len silou vôle. Pozor na otočenie tlačítka pokiaľ má spĺňať ochranu proti vode (zospodu je otvor :-)). Pri priskrutkovaní tlačítka je nutná opatrnosť, hrozí poškodenie jemných káblikov.
 • 100%
  Daniel
  Objednané 23. 6. 2023
  Zatiaľ to vyzerá že je všetko OK Dakujem a odporúčam
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

FAQ – časté otázky

FAQ – časté otázky

Tlačidlo vyrába potrebnú energiu samotným stlačením tlačidla. Tlačidlo komunikuje so zvončekom prostredníctvom rádiových vĺn 433,92 MHz.
Mohlo by ísť o problém s vlhkosťou - odporúčame gombík odstrániť. Prípadne otvorte tlačidlo a ošetrite prijímač kontaktným olejom.
P5760, P5763, P5750.
Zvončeky si vytvoria vlastný komunikačný kód spárovaním s tlačidlom. Takto sa navzájom nerušia. Teoreticky by to mohlo byť možné v prípade nejakého rušenia - ak nastane tento zriedkavý prípad, je potrebné vymazať pamäť tlačidla a znovu spárovať so zvončekom. Pri každom párovaní sa generuje a do pamäte ukladá iný komunikačný kód. Postup je uvedený v pokynoch.
Maximálne 0,5 W.
Všetky zvončeky v našom sortimente možno spárovať s viacerými prijímačmi. Budú zvoniť súčasne.
Všeobecne sa udáva od mínus 20 do plus 40 stupňov Celzia.
Zvončeky a tlačidlá sa bohužiaľ nedajú ľubovoľne kombinovať.
Sú vyrobené z plastu.
1. používajte vhodné batérie (alkalické), polarita KO, / 2. prekážky medzi tlačidlom a prijímačom ( železo a betón výrazne skracujú vzdialenosť / 3. neumiestňujte tlačidlo na kovové konštrukcie.
K jednej súprave možno pripojiť nekonečný počet týchto prijímačov. Po stlačení tlačidla na zvončeku sa signál šíri postupne cez všetky nainštalované prijímače do samotného zvončeka. Tým sa vytvorí zvonček s nekonečným dosahom.
Odporúčame vymeniť batérie a neumiestňovať ich na kov. Nanešťastie mráz skracuje výdrž batérie.
Tlačidlá majú zvyčajne krytie IP44, ktoré je odolné voči striekajúcej vode.

Tlačidlá majú diódu LED, ktorá bliká, keď zvonia.

Nemajú trvalé podsvietenie.

Áno, majú pamäť, párujú sa automaticky.
Prijímače môžete umiestniť do rôznych miestností, kde chcete alebo potrebujete počuť niekoho zvoniť. Budú zvoniť súčasne.
Funkcia samoučenia - zvonček (prijímač) má schopnosť generovať vlastný párovací kód, ktorý potom prijíma tlačidlo (vysielač) a ukladá ho do svojej pamäte. Súpravu tak možno rozšíriť o ďalšie vysielače. Vďaka tejto "samoučiacej sa" funkcii nie sú ovplyvnené ani susedné zvony.

Tlačidlo využíva technológiu elektromagnetickej modulovej konverzie na získavanie energie vo vnútri tlačidla, pričom modulová konverzia premieňa energiu stlačenia na elektrickú energiu. Vo všetkých bezdrôtových zvončekoch sa signál medzi tlačidlom a prijímačom (zvončekom) prenáša pomocou rádiových vĺn. Elektrická energia na zvonenie sa generuje elektromagnetickou indukciou pri stlačení tlačidla.
Stlačenie tlačidla generuje dostatok energie na vyslanie signálu do zvončeka.

V časti bezdrôtových zvončekov filtrujte podľa parametra ( tlačidlo napájania - bez napájania / počet prijímačov v balení - 2 ks).