Úvod Domové zvončeky Tlačidlá ku zvončekom Vonkajšie tlačidlo bez baterie pre domový bezdrôtový zvonček P5750

Vonkajšie tlačidlo bez baterie pre domový bezdrôtový zvonček P5750

Všeobecné číslo P5750T
10,40
Skladom
6. 12. 2022 u Vás
Ceny sú uvedené za balenie.
PRI NÁKUPE NAD 59,99 € DARČEK Papierová vianočná hviezda na žiarovku E14 - 60 cm
napájanie bez napájania
krytie IP55
dosah vo voľnom priestore až 150 m
spôsob prenosu bezdrôtovo
spôsob párovania self-learning (automatické napárovanie)
Viac parametrov
Základné údaje
Značka EMOS
Všeobecné číslo P5750T
Produktové číslo 3402118001
EAN 8592920097007

Rozšírený popis

Už vám neunikne žiadna návšteva

Potrebujete zvonček a hľadáte jednoduché a funkčné riešenie? Chcete mať voľnosť v umiestnení tlačidla a samotného zvončeka? Bezdrôtový zvonček P5750 je produkt, ktorý hľadáte. Svoje využitie nájde v domácnosti, skvele sa hodí aj do kancelárie, firmy alebo bytu. Okrem toho, že je pripravený na pohodlnú a jednoduchú inštaláciu, užijete si 10 krátkych nenápadných melódií. Nastaviteľná hlasitosť zvonenia až do 110 dB sa postará o to, aby vám neunikla žiadna návšteva.
Nemusíte sa starať o to, kam umiestniť vodotesné tlačidlo, ktoré dosiahne až do vzdialenosti 150 m od zvončeka. Poteší vás aj možnosť spárovania ďalších tlačidiel so zvončekom, ktoré vďaka funkcii "samoučenia" nebudú rušiť iné zvončeky v okolí.

Dosah a párovanie

Máte to ďaleko od brány k prijímaču? Zvonček môže informovať o prichádzajúcej návšteve zo vzdialenosti až 150 m jednou zo zaujímavých melódií s optickou signalizáciou na tlačidle aj na zvončeku. Náročných používateľov poteší aj to, že systémom možno spárovať aj iné prijímače a tlačidlá.

Melódia a hlasitosť podľa vášho vkusu

Aj zvonček vám môže zlepšiť náladu. Na zvončeku môžete nastaviť jednu z 10 krátkych a nenápadných melódií. Vyberte si z týchto prednastavených melódií tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Aby bol zvuk zvončeka pre vás vždy príjemný, môžete tiež nastaviť jednu z 5 úrovní hlasitosti až do 110 dB.

Voda mu nevadí

Tlačidlo zvončeka s krytím IP44 je plne pripravené na účinky nepriaznivého počasia. Môžete ho teda umiestniť pri dverách alebo pri bráne. Súprava má takzvanú funkciu "samoučenia" - zvonček má schopnosť generovať vlastný párovací kód, ktorý potom tlačidlo prijme a uloží do svojej pamäte. Vďaka tejto funkcii nie sú ovplyvnené susedné zvončeky. Zostavu tak možno rozšíriť o ďalšie tlačidlá.

Bez batérií

Tlačidlo zvončeka komunikuje prostredníctvom rádiových vĺn s frekvenciou 433,92 MHz. A dokáže to aj bez batérie, takže ju nemusíte meniť. Ako môže tlačidlo fungovať bez batérie? Energia na vyslanie signálu do zvončeka sa vytvára samotným stlačením tlačidla. Konečne jednoduché a funkčné riešenie.

Hlasitosť

Zvonček EMOS P5750 má päť prednastavených úrovní hlasitosti pre nastavenie optimálnej intenzity zvonenia. To znamená, že neprepočujete poštára ani neočakávanú návštevú. Dokonca sa pri každom zazvonení ani prudko nestrhnete.

 

Dizajn EMOS

Moderný zvonček EMOS v elegantnej bielej a červenej farbe má oblé, elegantné tvary. Tento výrobok má originálny dizajn vytvorený priamo na mieru. Dizajn a technické vyhotovenie navrhli naši odborníci v Českej republike (EÚ). Tento jedinečný tvar preto nenájdete v žiadnom inom výrobku.   

 

FAQ – časté otázky

Tlačidlo vyrába potrebnú energiu samotným stlačením tlačidla. Tlačidlo komunikuje so zvončekom prostredníctvom rádiových vĺn 433,92 MHz.
Rád vám poradím
Technické otázky
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Doprava zdarma na všetko
  Doprava zdarma na všetko
 • Sme s vami už 30 rokov
  Sme s vami už 30 rokov
Najdôležitejšie parametre
napájanie bez napájania
krytie IP55
dosah vo voľnom priestore až 150 m
spôsob prenosu bezdrôtovo
spôsob párovania self-learning (automatické napárovanie)
Ďalšie parametre
určené pre typ zvončeka P5750, P5750.2T, P5750.2R
prenosová frekvencia 433 MHz
rozmer tlačidla 24 × 90 × 40 mm
predajný obal 1 ks, blister
Súbory na stiahnutie
Dokumenty a súbory na stiahnutie
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.