Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Doprava zadarmo. Na všetko!
VYUŽITE do konca júla ZĽAVU 10 % na CELÝ SORTIMENT GoSmart produktov s použitím kódu: GOSMART
Úvod Zabezpečenie domu Domáce videovrátniky (sady) Domáci videotelefón EMOS H2017 s el. zámkom s mom. kolíkom

Domáci videotelefón EMOS H2017 s el. zámkom s mom. kolíkom

Všeobecné číslo H2017B
1x
zobraziť hodnotenie
5
1
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
30. 7. 2024 u Vás
255,00
Rád vám poradím

Odporúčame dokúpiť

34,95
Skladom
204,35
Skladom
92,50
Skladom
84,40
Skladom
Popis

Popis produktu

Jednoduchá sada videovrátnika. Obraz je zobrazovaný na veľký 7" farebný LCD. Prístroj je napájaný pomocou priloženého adaptéra na 12 V. Zariadenie umožňuje obsluhu dverného zámku a pojazdu brány.

Výhody produktu

Veľký LCD displej, jednoduchá inštalácia, jednoduchá obsluha, ovládanie 2 vstupov.

Rozšírený popis

 
 

Sada videotelefónu EMOS EM-07HD

Možnosť mať vždy úplnú istotu, kto stojí pri vchode, je jednou zo základných istôt, po ktorej túži snáď každý z nás. Videotelefón EMOS EM-07HD vám ale umožní ešte omnoho viac.

Okrem toho, že videotelefón s širokým uhlom záberu zvládne perfektne zobraziť prichádzajúceho za šera či v noci, je možné pripojiť na 7" farebnú obrazovku s vysokým rozlíšením až 2 samostatné bezpečnostné kamery. Pomocou videotelefónu navyše stlačením jediného tlačidla jednoducho otvoríte dverný zámok alebo môžete ovládať pojazd brány.

Videotelefón EMOS EM-07HD vás poteší pevným kovovým prevedením dvernej kamerovej jednotky a jednoduchou montážou. Odteraz už budete mať okolie svojho domu vždy plne pod kontrolou.

 

Vždy viete, kto je pri vchode

So sadou videotelefónu EMOS EM-07HD s HD prenosom obrazu na farebný LCD displej si budete vždy istí, čo sa deje pri bránke alebo pri vašich dverách. Už vám nič neunikne. Vďaka 80° uhlu záberu kamerovej jednotky uvidíte každého, kto u vás doma alebo v kancelárii zazvoní. A aby vás príchod návštevy vždy potešil, môžete si regulovať hlasitosť zvonenia a zvoliť si jednu z dvanástich prednastavených melódií, ktorá bude najlepšie lahodiť vášmu uchu.

 

Návštevníka zobrazí vo dne aj v noci

Infračervené LED diódy sa postarajú o dokonalé snímanie kamery, či už je vonku ostré denné svetlo, alebo hlboká tma. Kamera so širokým uhlom záberu sníma cez deň bežným spôsobom, pri zhoršených svetelných podmienkach si potom automaticky presvieti. Vďaka tomu máte prehľad o tom, kto za vami prišiel, vo dne aj počas temnej noci.

 

Odomknete vchod a otvoríte bránu na diaľku

Videotelefón EMOS EM-07HD vám zjednoduší život v mnohých ohľadoch. Nielen, že vás upozorní na prichádzajúcu návštevu, stlačením jediného tlačidla na vnútornom LCD monitore, ale navyše jednoducho na diaľku odomknete vstupné dvere alebo otvorte bránu.

 

Vysoké rozlíšenie obrazovky s širokým uhlom záberu

Dverová kamerová jednotka je prispôsobená širokému spôsobu použitia. Uhol jej záberu je 80°, a tak ju môžete umiestniť aj na nízky plot alebo tam, kde sa vám to najviac hodí. LCD displej vám ponúkne ostrý obraz vo vysokom rozlíšení HD 720p.

 

Perfektný obraz vo dne aj v noci

V šere, či v tme, si kamerový systém automaticky presvieti infračervenými LED diódami. Prichádzajúceho tak ľahko rozpoznáte aj za sťažených svetelných podmienok.

 

Ovládanie dverových zámkov a pojazdu brány

Prišla vám návšteva a vy to máte k dverám ďaleko? Stlačením jediného tlačidla môžete počas hovoru s prichádzajúcimi hosťami ovládať dverný zámok pri vstupe. Rovnako jednoducho zvládne systém komunikovať aj so všetkými typmi elektronických pojazdov brán.

 

Pripojenie až 4 kamier

Videotelefón EMOS EM-07HD je pripravený pre zapojenie dvoch dverných jednotiek a až dvoch CCTV kamier. Svoj majetok tak budete mať pod kontrolou plne so všetkým.

 

Kovové a vodeodolné prevedenie dvernej kamerovej jednotky

Zariadenie na prenos obrazu a zvuku je možné jednoducho namontovať kamkoľvek, kde to potrebujete. Okrem toho je ale dverné kamerová jednotka vodeodolná (IP 44) a vyrobená z odolného kovu tak, aby odolala útoku vandalov a skvele vám slúžila po mnoho rokov.

 

h1110-sada-zapojeni.PNG

Schéma zostáv na stiahnutie
Zapojenie zostavy 2 videotelefónov H2017 (83 kB)

 

Užitočné infografiky
Zapojenie videotelefónu s klávesnicou (59,6 kB)
Inštalácia kamerovej jednotky (54,2 kB)
Zapojenie elektrického zámku (170 kB)
Odporúčaná kábeláž (73,9 kB)

 

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo H2017B
Produktové číslo 3010100120
počet monitorov 1
počet kamerových jednotiek 1
počet tlačidiel kamerovej jednotky 1
zámok dverí súčasťou balenia áno
napájací zdroj pre zámok súčasťou dodávky nie
ovládanie zámku áno
ovládanie pojazdu brány áno
aplikácia pre vzdialenú správu bez aplikácie
intercom áno
možnosť nahrávania nie
možnosť pripojenia CCTV kamier áno
prísvit kamery áno, do 150 cm
počet melódií 12
regulácia hlasitosti áno
farba biela
veľkosť displeja 7"
farebný displej áno
rozmer monitora 233 × 23 × 160 mm
rozmer kamerovej jednotky 64 × 46 × 145 mm
uhol záberu kamery 80°
krytie IP44
snímací prvok kamery 1/3 CCD Pinhole s IR prisvietením
napájanie monitora 12 V DC (súčasťou balenia)
napájanie kamerovej jednotky z monitora
zdroj súčasťou balenia áno
montáž na stenu
antivandal prevedenie kamerovej jednotky áno
požadovaná kabeláž FTP alebo SYKFY 5 × 2 × 0,5
počet vodičov (monitor/zámok/brána) 4+0+2
záručná doba 2 roky
predajný obal 1 ks, krabica
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (100%)
1 hodnotenie

  • 100%
    Miro
    Objednané 1. 4. 2023
    vyrobok je jednoduchy na montaz, na dlhsiu vzdialenost cca 30 metrov je potrebne kvalitnejsie a hrubsie kable a silnejsi zdroj napajania, obraz je super a celkovo vyrobok je spolahlivy a splnil moje ocakavania. objednaval som aj elektricky zamok ktory funguje a da sa ovladat z hlavnej jednotky
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
FAQ – časté otázky

FAQ – časté otázky

Ide o komunikáciu medzi viacerými monitormi v jednej vetve (až 7), ktoré sú pomenované podľa čísla. Jediný produkt, ktorý ponúka tento adresovateľný interkom, je H3010.
Áno, je to možné len v prípade videotelefónov, kde je na jednotke kamery 1 tlačidlo. Volania je možné uskutočňovať len medzi monitormi pripojenými v jednej vonkajšej jednotke v rámci jednej vetvy ( pre H3016, H3017, H3018- 1 účastník = 1 tlačidlo = 1 vetva, kde môže byť pripojených až 7 monitorov a je možné medzi nimi volať). Príklad: ak mám jednotku H3018 so 4 tlačidlami, pričom každé tlačidlo bude označovať jednu rodinu používajúcu 1 monitor - volania medzi monitormi nebudú možné. Ak má však tá istá rodina dva monitory (jeden na chodbe a druhý v spálni), je možné medzi nimi telefonovať - oba monitory budú zvoniť v rovnakom čase.
V podstate akákoľvek analógová kamera CCTV (nesmie byť IP) s rozlíšením 1080p.
Žiaľ, táto kombinácia nie je možná.
Všetky okrem H2030 a H2050 ( max. 2) - nie je možné pripojiť viac.
Všetky okrem H1139.
Doporučená výška je 140-170cm.
12V/2A. Iba model H2050 má 15 V napájanie.
Biela - audio, čierna - GND, žltá - video, červená - napájanie 12V.
Ak nie je zadané, videotelefón vyšle krátky impulz - dôjde len ku krátkemu (jednosekundovému) zopnutiu relé. S týmto ovládaním fungujú štandardné pohony dverí.
V podstate akékoľvek tlačidlo, ktoré predávame pre bezdrôtové zvončeky. Musí byť správne pripojený k jednotke fotoaparátu, z ktorej je napájaný.
Áno, teoreticky je to možné. Pozornosť by som venoval paralelnému zapojeniu s iným vodičom, aby nedochádzalo k vzájomnému rušeniu, pretože kábel CYKY nie je tienený, vzdialenosti medzi monitorom a kamerovou jednotkou (do 20 m by mohlo byť v poriadku) a počtu žíl v zapojení.
1. aktualizujte firmvér / 2. zamerajte sa na kontrolu zabezpečenia, firewallu a nastavení od poskytovateľa. Zariadenie používa porty: (udp,tcp) 80, 8080, 8000, 443, 21047 (tieto musia byť otvorené a priechodné) / 3. overte pripojenie k sieti 2,4 GHz / 3. overte, či nie je na vašom mobilnom zariadení aktivovaný režim nízkych dát - dochádza k zhoršeniu pripojenia k jednotke kamery
Vyzerá to, že sa do káblov dostáva nejaké rušenie. Tento problém sa dá odstrániť pomocou tieneného kábla pripojením tienenia z oboch strán na svorku GND. Do 20 m kvalitné FTP CAT.5, ideálne CAT.6 (sú tienené) / Nad 20 m SKYFY 5x2x0,5 alebo 10x2x0,5 (sú tienené). V základnej verzii nie je koaxiálny kábel potrebný, odporúča sa na vzdialenosť 100 m. Pre dlhé zemné vedenia sa odporúča telekomunikačný kábel kategórie TCEPKPFLE.
Kamerová jednotka je napájaná z monitora, okrem modelu h1139.
Zámok je napájaný vlastným zdrojom napájania, ktorý nie je súčasťou balenia (12V/2A). S výnimkou modelu H2014 - tu zámok dverí nepotrebuje vlastný zdroj napájania 12V.

Použitie len pre tieto produkty: H1085 a H1014 ( EMOS RL-10M) 

1. zmerajte polaritu a stav napájania, 2. skontrolujte zapojenie podľa pokynov, 3. podľa popisu to vyzerá na poruchu adaptéra, skúste ho zmerať v zaťaženom stave. Ak by bol adaptér nezaťažený, zdalo by sa, že je v poriadku.
Výstup pre ovládanie brány je 12 V DC a pre pohon brány je kontakt DRY NO (normálne otvorený) bez napätia - videotelefón vyšle krátky impulz - dôjde len ku krátkemu (jednosekundovému) prepnutiu relé. S týmto ovládaním fungujú štandardné pohony brán.
Odporúčam skontrolovať zapojenie podľa návodu, pripojenie na svorky, dostatočnú izoláciu a typ kábla (tienený) a krátko ho zapojiť na stole, aby ste zistili, či bude fungovať.
H3010 a prídavná kamerová jednotka H3016 / H2017 + H1141 / H2030 + H1140.

Ak ste prešli k novému poskytovateľovi internetových služieb, musíte zariadenie RESETOVAŤ. Ak bola vykonaná aj zmena zariadenia smerovača, skontrolujte uvoľnenie portu. Nakoniec by som skontroloval zabezpečenie, firewall a nastavenia poskytovateľa.
Zariadenie používa porty: (udp,tcp) 80, 8080, 8000, 443, 21047 (tieto musia byť otvorené a priechodné).
Wifi musí byť 2,4 GHz, štandardne zabezpečené.