Detektor dymu GS558

Všeobecné číslo P56500
-20 % s kódom: AKCIA20 Doprava zadarmo
25,50
Skladom
28. 9. 2022 u Vás
Ceny sú uvedené za balenie.
PRI NÁKUPE NAD 49,99 € DARČEK 4x letné osvieženie
typ detekcie detektor dymu
možnosť prepojenia s ďalšími detektormi áno, bezdrôtovo
dosah modulu až 20 m
Viac parametrov
Základné údaje
Značka EMOS
Všeobecné číslo P56500
Produktové číslo 2101505000
EAN 8592920036457

Popis produktu

Detektor dymu s opticko-akustickou signalizáciou a živontosťou 10 rokov. Vstavaný bezdrôtový modul pre prepojenie viacerých čidiel do jednej sústavy.

Rozšírený popis

Vznik požiaru v domácnosti, kancelárskej budove alebo v priemyselnom objekte dokáže obrátiť životy mnohých ľudí hore nohami. Aj obyčajné splodiny horenia spôsobené tlejúcim predmetom zvyčajne majú za následok nemalé škody. Chcete ochrániť zdravie všetkých, ktorí sa nachádzajú vo vašej domácnosti, či v inom objekte a zamedziť možným škodám, ktoré oheň dokáže spôsobiť? Vybavte svoju nehnuteľnosť spoľahlivým strážcom, ktorý za vás bude strážiť vašu bezpečnosť vo dne v noci, detektorom dymu GS558, a odhaľte tak hroziace riziko skôr, než bude príliš neskoro.

Nebezpečie odhalí včas

Vo chvíli, keď prvýkrát ucítite dym, už môže obyvateľov vedľajších miestností ohrozovať požiar. Nenápadná krabička, ktorú doplníte svoj interiér, dokáže odhaliť pomaly tlejúci plameň sprevádzaný hustým dymom dlho pred tým, než sa zmení vo veľký požiar.
 
Detektor dymu GS558 ochráni vaše zdravie aj škody na majetku. Investujte do bezpečnosti seba aj svojich blízkych. Získajte istotu, že je o vaše zdravie dobre postarané - počas vašej prítomnosti, v noci, keď všetci spia, aj vo chvíľach, keď sa v objekte nikto nenachádza.

10 rokov istoty a pokojného spánku

Inštaláciou detektora dymu GS558 získate na ďalších 10 rokov istotu, že vo vašej domácnosti, či inom objekte neprepukne požiar. Detektor navyše postráži vašu domácnosť aj v noci, keď všetci tvrdo spia. Detektor dymu vás hlasno upozorní akustickým signálom ešte dlho pred tým, než v miestnosti prepukne nekontrolovateľný požiar.

Optická aj akustická signalizácia

Detektor dymu je vybavený hlasitou sirénou a červenou LED diódou, ktorá každých 40 sekúnd signalizuje, či je zariadenie plne v prevádzke. Na chybový stav a nefunkčnosť zariadenia upozorní detektor každých 40 sekúnd akustickým signálom a súčasne bliknutím LED diódy 20 sekúnd po zvukovom signáli.
 
Funkčnosť alarmu možno kedykoľvek overiť dlhým stlačením hlavného tlačidla na detektore. Pokiaľ je zariadenie plne funkčné, 3x za sebou zapípa a potom zabliká aj LED signalizácia.

Bezdrôtové prepojenie s ďalšími detektormi

Detektor dymu možné jednoducho bezdrôtovo prepojiť s ďalšími detektormi. Vďaka tomu ešte viac zvýšite bezpečnosť všetkých, kto sa v objekte nachádzajú. Pri indikácii požiaru jedným detektorom dymu sa tento signál prenesie aj na ďalšie inštalované zariadenia. Akustický signál upozorňujúci na detekciu dymu tak rozhodne neprepočujete. Túto funkciu oceníte predovšetkým v rozľahlých budovách s viacerými poschodiami.

Jednoduchá montáž

Detektor dymu GS558 je určený pre montáž na strop, na stenu alebo pre voľné umiestnenie kdekoľvek v miestnosti. Na zavesenie slúži montážna doska, ktorú pomocou skrutiek pripevníte na stenu. Detektor potom jednoducho nasadíte na montážny kryt do dvoch fixačných výstupkov a otočením zafixujete. Váš detektor dymu je potom plne pripravený na použitie.

Kam detektor umiestniť

Detektor dymu GS558 odporúčame inštalovať do všetkých miestností v dome, okrem kuchýň, kúpeľní a garáží. Vodná para, para z pokrmov a výfukové plyny by mohli spustiť falošný poplach. Detektor umiestnite na každé poschodie domu, vrátane schodiska, tak, aby ste jeho signalizáciu počuli aj počas spánku.

Rád vám poradím
Technické otázky
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Doprava zdarma na všetko
  Doprava zdarma na všetko
 • Sme s vami už 30 rokov
  Sme s vami už 30 rokov
Najdôležitejšie parametre
typ detekcie detektor dymu
možnosť prepojenia s ďalšími detektormi áno, bezdrôtovo
dosah modulu až 20 m
Ďalšie parametre
hlasitosť signalizácie >85 dB vo vzdialenosti 3 m
krytie IP20
napájanie 2× 1,5 V AA, súčasťou balenia
pamäť poplachov neuvádza sa
prevádzková teplota 10 °C až 45 °C
prevádzková vlhkosť 30–95 %
prenosová frekvencia 433 MHz
typ inštalácie montáž na stenu alebo voľne stojaci
typ signalizácie optická aj zvuková
určené pre typ neuvádza sa
životnosť 10 rokov
rozmer 35,5 × 120 × 120 mm
predajný obal 1 ks, krabička
Súbory na stiahnutie
Dokumenty a súbory na stiahnutie
Súvisiace produkty

Súvisiace produkty (2)

Alkalická batéria GP Super LR6 (AA), 4 ks
2,95
Skladom
Detektor dymu GS558
25,50
Skladom
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.