Úvod Predlžovacie prívody a rozbočovacie zásuvky Navijáky (bubny) a záhradné predlžovačky Vonkajší predlžovací kábel na bubne 50 m / 4 zás. / čierny / guma-neoprén / 230V / 2,5 mm2

Vonkajší predlžovací kábel na bubne 50 m / 4 zás. / čierny / guma-neoprén / 230V / 2,5 mm2

Všeobecné číslo P084503
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Vyberte variant
dĺžka
prierez vodiča
Skladom
7. 2. 2023 u Vás
187,90
Rád vám poradím
Popis

Popis produktu

Kvalitný gumový navijak predlžovacieho prívodu. Je ideálny pre predĺženie napájacej siete 230V~. Jeho výhodou je pohodlná manipulácia vďaka bubna.

Výhody produktu

Použitý neoprenový kábell H07RN-F3G 2,5 mm2 možno trvalo používať vo vonkajšom prostredí. Je vysoko odolný proti mechanickému zaťaženiu a olejom. Izolácia žíl z kaučuku (gumy) a vonkajší obal z neoprénu sú húževnatejší ako kaučuk (guma).
Možnost vyššej záťaže (prierez 3× 2,5 mm2) - zváračky,kompresory atď.

Rozšírený popis

Profilový navijak pre náročných

Ak hľadáte kvalitný a vysoko odolný predlžovací kábel na navijak, ste na správnom mieste. Tento model je určený na náročné použitie v náročných podmienkach vďaka použitému káblu s gumovou izoláciou a chloroprénovým vonkajším plášťom, bezpečnostným zásuvkám s krytím IP44 a tepelnej poistke. Samotná konštrukcia bubna zabezpečí dlhodobú správnu prevádzku.

Či už ste remeselník alebo náročný domáci majster, tento predlžovací kábel na bubon uspokojí aj tých najnáročnejších jedincov v akomkoľvek stave a type nasadenia.

Navijak ponúka akčný rádius 50 m, materiál kábla ho predurčuje na použitie v interiéri a najmä v exteriéri, nezľakne sa mrazu ani dažďa. Prierez kábla 2,5 mm2 umožňuje pripojenie aj výkonných zariadení s vyšším odberom prúdu.

Výkonný a odolný pomocník

Súčasné bubnové predlžovacie káble majú prierez vodičov 1,5 mm2 alebo menej a PVC izoláciu, čo obmedzuje rozsah použitia. Oproti bežnej výrobe sa tento výrobok EMOS líši jednak väčším prierezom vodičov, ktorý umožňuje bezproblémovú prevádzku aj s energeticky náročnejšími zariadeniami, ako sú zváračky, stavebné brány, kompresory a pod, Použitie vysokokvalitnej gumy ako izolácie a následne vrchnej vrstvy chloroprénu zaručuje vysokú mechanickú odolnosť, pružnosť kábla a bezproblémovú funkčnosť v širokom rozsahu vonkajších teplôt.

Partner do nepohody

Vďaka konštrukcii štyroch zásuviek je navijak chránený pred vniknutím drobných predmetov do kontaktov a predovšetkým sa nebojí striekania vody alebo dažďa. Samotný materiál kábla zaručuje prevádzku v širokom rozsahu vonkajších teplôt. Takže vás pri používaní nebudú obmedzovať rozmary počasia a nemusíte sa obávať, že sa s ním niečo stane, ak ho zabudnete vonku.

Praktický dizajn šetrí čas a prácu

Odborne navrhnutá konštrukcia stojana navijaka zaručuje stabilitu pri používaní vrátane integrovanej rukoväte na jednoduchú manipuláciu pri prenášaní aj navíjaní kábla. Samotné telo bubna je vyrobené z vysoko odolného plastu ABS, ktorý vydrží aj profesionálne používanie v náročných podmienkach a zaručuje dlhodobú funkčnosť výrobku a spokojnosť majiteľa.

 

 

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo P084503
Produktové číslo 1908545000
EAN 8592920036723
dĺžka 50 m
prierez vodiča 2,5 mm²
produkt bubon s pohyblivým stredom
napätie 230 V
prúd 16 A
krytie IP44
počet zásuviek 4
typ izolácie guma/neopren
ďalšie funkcie nie
tepelná poistka áno
vodič H07RN-F
farba čierna
max. zaťaženie rozvinutého 16 A max./3 680 W
max. zaťaženie navinutého 5,6 A max./1 300 W
detské clonky nie
hmotnosť neuvádza sa
rozmer 300 mm
záručná doba 2 roky
predajný obal 1 ks, krabica
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Súbory na stiahnutie

Súbory na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie