Úvod Predlžovacie prívody a rozbočovacie zásuvky Navijáky (bubny) a záhradné predlžovačky Vonkajší predlžovací kábel na bubne 25 m / 4 zásuvky / čierny / guma / 230 V / 1,5 mm2

Vonkajší predlžovací kábel na bubne 25 m / 4 zásuvky / čierny / guma / 230 V / 1,5 mm2

Všeobecné číslo P084251
3x
zobraziť hodnotenie
4.5
3
Vyberte variant
dĺžka
prierez vodiča
Skladom
23. 2. 2024 u Vás
62,10
Popis

Popis produktu

Kvalitný gumový navijak predlžovacieho prívodu. Je ideálny pre predĺženie napájacej siete 230V~. Jeho výhodou je pohodlná manipulácia vďaka bubna.

Rozšírený popis

Profi predlžovací kábel na bubne

Zatiaľ čo strácame čas s pracovnými nástrojmi, ktoré za to nestojí, peniaze a život nám uteká. Vybavte sa len takým nástrojom, ktorý ponúka oproti ostatným niečo navyše. Kvalitné gumový EMOS predlžovací kábel s dĺžkou 25 m Vám ponúka 4 zásuvky, tepelnú poistku a kotúč z takmer nerozbitného ABS plastu. Odolá nechceným pádom a pri správnej starostlivosti Vám bude slúžiť dlhé roky.

Profi predlžovací gumový kábel na bubne je určený pre tých, ktorí sa živí ako stavbár, elektrikár alebo montér, ale stane sa dokonalým parťákom aj pre náročnejších domácich majstrov.

Predlžovací kábel na bubne EMOS, s prierezom vodiča 1,5 mm2 a dĺžkou 25 m, je celý vyrobený z kvalitných materiálov a obstojí aj pri práci vo vonkajšom prostredí. Vďaka otáčajúcemu bubna sa práca s ním stáva pohodlná, rýchla a jednoduchá.

Ochráni aj v náročnejších podmienkach

Vďaka ochrane IP44, Vás tento pracovný nástroj ochráni pri neopatrnosti pred vniknutím drobnejších predmetov alebo pred striekajúcou vodou z rôznych smerov.

Kvalitný gumový kábel H05RR-F3G

Odolá mechanickému namáhaniu, horúcemu i studenému, vlhkému i mokrému prostrediu. S prierezom vodiča 1,5mm2 môžete pri rozvinutom vodičmi bez starostí pripojiť zariadenie do 16 A/3680 W.

Dosiahne ďaleko

S dĺžkou pripojovacieho kábla nebude problém pracovať aj 25 metrov ďaleko od zásuvky a Vám odpadne neustále behanie po pracovisku. Navyše vďaka 4 zásuvkám na bubne budete môcť pripojiť aj 4 pracovné nástroje naraz.

Bezpečnosť na prvom mieste

Tento profesionálny predlžovací kábel je vybavený tepelnou poistkou, ktorá bezpečne ochráni Vaše zariadenie pred prehriatím. Ak sa teplota predlžovací ho kábla vo vnútri bubna dostane nad stanovenú hranicu tepelnej poistky, obvod sa okamžite preruší a nedôjde k poškodeniu zariadenia a Vás ochráni pred nebezpečným úrazom. Ak sa tak stane je čas na malú pauzu, nechať poistku vychladnúť a následne môžete pokračovať v rozrobenej práci.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo P084251
Produktové číslo 1908242503
EAN 8595025392640
dĺžka 25 m
prierez vodiča 1,5 mm²
produkt bubon s pohyblivým stredom
napätie 230 V
prúd 16 A
krytie IP44
počet zásuviek 4
typ izolácie guma
ďalšie funkcie nie
tepelná poistka áno
vodič H05RR-F3G
farba čierna
max. zaťaženie rozvinutého 16 A max./3 680 W
max. zaťaženie navinutého 4,8 A max./1 100 W
detské clonky nie
hmotnosť neuvádza sa
rozmer 263,5 mm
záručná doba 3 roky
predajný obal 1 ks, krabica
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (90%)
3 hodnotenie

 • 100%
  Filip
  Objednané 31. 7. 2023
  Predlžovák plní svoj účel, zatiaľ som si nevšimol žiadne nedostatky. Odporúčam.
 • 90%
  MV
  Objednané 23. 5. 2023
  Tovar prišiel v poriadku, pekne zabalený. Bubon vyzerá lepšie ako na obrázku. Jeden neduh ale má (tento model) - zásuvky sú rovnaké, bolo by ich dobre zásuvky pootočiť tak aby boli zapojiteľné všetky - ľavá dvojica natočiť doľava a pravá dvojica natočiť doprava. Nedajú sa štandardne využiť všetky zásuvky, keďže pri zapojený horného radu dvojice alebo spodného radu dvojice nie je možné nič zapojiť (týka sa to zástrčiek čo sú otočené smerom nadol)
 • 80%
  Gabriel
  Objednané 18. 3. 2023
  Zatiaľ som spokojny, svoj účel to splní. Len by to chcelo pootočiť zásuvky, aby neboli všetky otočený jedným smerom.
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie