Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Doprava zadarmo. Na všetko!
VYUŽITE Tentovíkend ZĽAVU 20 % na CELÝ SORTIMENT okrem produktov rady GOSMART s použitím kódu: LETO20
Úvod Vianočné osvetlenie Vonkajšie dekoratívne osvetlenie Spojovacia svetelná reťaz na 10 žiaroviek E27 START SET, 7,35 m, vonkajšia aj vnútorná

Spojovacia svetelná reťaz na 10 žiaroviek E27 START SET, 7,35 m, vonkajšia aj vnútorná

Všeobecné číslo DCPZ01
1x
5
1
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Rád vám poradím
Popis

Popis produktu

ZY2293

Rozšírený popis

Štartovacia súprava svetelnej reťaze

Štartovacia súprava svetelnej reťaze obsahuje svetelnú reťaz a napájací kábel na pripojenie do elektrickej zásuvky. Reťaz je vybavená zásuvkami E27, do ktorých môžete umiestniť žiarovky ľubovoľnej farby, tvaru a výkonu do maximálneho výkonu 750 W. Jednoduchou výmenou žiaroviek môžete doladiť útulnú atmosféru na balkónoch, terasách, vonkajších oslavách, svadbách, kultúrnych podujatiach atď. Pripojenie prívodného kábla k reťazi alebo viacerým reťaziam je vďaka vodotesným skrutkovým konektorom hračka. Reťaz bez problémov zvládne aj nepriaznivé počasie - objímka žiarovky je vybavená gumovým tesnením, ktoré prilieha k nainštalovanej žiarovke po celom jej obvode, čo zabraňuje prenikaniu vody.

 

Ľahko sa zavesí a pripevní k podstavcu

Čoraz častejšie sa tento typ reťaze používa ako štýlové osvetlenie v záhradách alebo v interiéroch reštaurácií, kde vkusne ozdobí inak obyčajný priestor. Tu sa dá reťaz zavesiť alebo pevne pripevniť k podstavcu pomocou klincov alebo skrutiek cez dva pripravené otvory na každej žiarovkovej objímke. Pripojenie k elektrickej sieti je vďaka dlhému 5 m napájaciemu káblu hračka.

TIP: Použite rôznofarebné žiarovky na detskú oslavu, chladivé biele žiarovky na svadobnú hostinu a teplé biele žiarovky na letné stretnutie s priateľmi pri grile.

Doprajte si rozprávkové Vianoce!

Príjemnú a útulnú sviatočnú atmosféru doma alebo čarovný kútik v záhrade vám pomôžu vytvoriť vianočné dekorácie EMOS - sviečky, závesné ozdoby, girlandy, stromčeky, projektory a figúrky. Pri rozhodovaní o ich kúpe je vhodné zvážiť, či ich plánujete umiestniť v interiéri alebo exteriéri. Dekorácie na vonkajšie použitie sa dajú použiť aj v interiéri a veľké množstvo z nich sa dá používať celoročne. Väčšina interiérových dekorácií je napájaná batériami, takže sa nemusíte obávať prekážajúcich káblov. S dekoráciami EMOS budete mať jednoducho dokonalé Vianoce.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo DCPZ01
Produktové číslo 1550005000
EAN 8592920094020
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (100%)
1 hodnotenie

  • 100%
    Juraj
    Objednané 6. 8. 2023
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie