Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Doprava zadarmo. Na všetko!
VYUŽITE do konca júla ZĽAVU 10 % na CELÝ SORTIMENT GoSmart produktov s použitím kódu: GOSMART
Úvod Vianočné osvetlenie Vonkajšie dekoratívne osvetlenie Spojovacia svetelná reťaz na 10 žiaroviek E27 bez prívodu, 7,35 m, vonkajšia aj vnútorná

Spojovacia svetelná reťaz na 10 žiaroviek E27 bez prívodu, 7,35 m, vonkajšia aj vnútorná

Všeobecné číslo DCPZ02
1x
5
1
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Rád vám poradím
Popis

Popis produktu

ZY2294

Rozšírený popis

Spájacia svetelná reťaz

Spájacia svetelná reťaz je vybavená E27 objímkami, do ktorých môžete umiestniť žiarovky ľubovoľnej farby, tvaru a výkonu až do maximálneho výkonu 750 W. Jednoduchou výmenou žiaroviek môžete doladiť útulnú atmosféru na balkóne, terase, vonkajších oslavách, svadbách, kultúrnych podujatiach atď. Pripojenie spojovacej svetelnej reťaze k napájaciemu káblu (nie je súčasťou balenia) alebo k iným svetelným reťaziam je vďaka vodotesným skrutkovým konektorom hračkou. Reťaz zvládne aj nepriaznivé počasie - objímka žiarovky je vybavená gumovým tesnením, ktoré prilieha k nainštalovanej žiarovke po celom jej obvode a zabraňuje prenikaniu vody.

 

Jednoduché zavesenie a pripevnenie k podstavcu

Čoraz častejšie sa tento typ reťaze používa ako štýlové osvetlenie v záhradách alebo v interiéroch reštaurácií, kde vkusne ozdobí inak bežný priestor. Tu môže byť reťaz zavesená alebo pevne pripevnená k podstavcu pomocou klincov alebo skrutiek cez dva pripravené otvory na každej objímke žiarovky.

TIP: Použite rôznofarebné žiarovky na detskú oslavu, chladné biele žiarovky na svadobnú hostinu a teplé biele žiarovky na letné stretnutie s priateľmi pri grilovaní.

Doprajte si rozprávkové Vianoce!

Príjemnú a útulnú sviatočnú atmosféru doma alebo čarovné zákutia v záhrade vám pomôžu vytvoriť vianočné dekorácie EMOS - sviečky, závesné ozdoby, girlandy, stromčeky, projektory a figúrky. Pri rozhodovaní o kúpe je vhodné zvážiť, či ich plánujete umiestniť v interiéri alebo exteriéri. Vonkajšie dekorácie sa dajú použiť aj na výzdobu interiéru a mnohé z nich sa dajú používať celoročne. Väčšina interiérových dekorácií je napájaná batériami, takže sa nemusíte obávať prekážajúcich káblov. S dekoráciami EMOS budete mať jednoducho dokonalé Vianoce.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo DCPZ02
Produktové číslo 1550005001
EAN 8592920094037
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (100%)
1 hodnotenie

  • 100%
    Juraj
    Objednané 14. 8. 2023
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie
FAQ – časté otázky

FAQ – časté otázky

Objednávky sa nesčítavajú. Spotreba energie je vždy 750 W - používajte iba žiarovky s päticou E27/max 15 W a prevádzkovým napätím 230 V/50 Hz.

Ano, je to prepojiteľné. DCPZ02 sa používa na predĺženie reťaze. Základná sada je DCPZ01.

Napájacia zástrčka s napájacím káblom je súčasťou dodávky len s DCPZ01. Produkt DCPZ02 slúži len ako predĺženie reťaze a nedodáva sa s napájacím káblom!

Jedná sa len o legislatívnu frázu podľa nariadenia EÚ, ktorá musí byť uvedená pri týchto výrobkoch obsahujúcich adaptér.

Každý adaptér obsahuje koniec, ku ktorému sa pripája reťaz alebo iný typ kábla. Na koncovom uzávere je skrutkovacie viečko, ktoré obsahuje toto tesnenie.