Cena
Od
do
Príznaky
možnosť nahrávania (PVR)
DVB-T/DVB-T2
max. počet súbežných nahrávaní
predajný obal
príjem vysielania (SD/ HD)
rodičovský zámok
aktualizácia cez USB
počet tunerov
spotreba (zapnutý/ stand-by)
teletext
timeshift (časový posun)
vstupná úroveň signálu
spôsob ladenia (automatické/manuálne)
možnosť editácie zoznamu kanálov
možnosť príjmu rádia
diaľkový ovládač súčasťou
integrované CI rozhranie
frekvenčný rozsah tunera
formáty fotiek
formát súborov pevného disku
EPG program. sprievodca
záloha kanálov na USB
Vynulovať filter
 • Heuréka 98 %
  Heuréka 98 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Spoľahlivá doprava zadarmo
  Spoľahlivá doprava zadarmo
 • Sme s vami už 29 rokov
  Sme s vami už 29 rokov

Set top boxy (DVB-T2)

Set-top box je prístroj, ktorý sa zapojí medzi existujúcu anténu a televízor. Prijíma DVB-T2 vysielanie a prevádza ho na obraz a zvuk alebo na analógový televízny signál, ktorý je potom privedený do televízorov pomocou digitálneho kábla HDMI alebo analógového kábla SCART. Pre príjem DVB-T2 signálu je potrebné zakúpiť set-top box, ktorý podporuje DVB-T2 s kodekom H.265/HEVC, najlepšie set-top box, ktorý je označený plaketou "DVB-T2 overené".

Set top boxy

DVB-T2 set top box poskytuje príjem digitálneho televízneho signálu vo vysokej HDTV kvalite. Moderné set top boxy umožňujú príjem v HD kvalite, prijímajú formát mpeg2 aj mpeg4. Všetky prijímané programy sú bezplatné a nekódované. Z tohoto dôvodu sa nevyžaduje, aby mal set top box zabudovanú dekódovaciu kartu, ako má satelitný prijímač. Pre príjem DVB-T2 je dôležité, aby bol set top box napojený na príslušnú anténu. Ak ste v lokalite blízko vysielača alebo v husto obývanej časti, stačí napojiť set top box na izbovú anténu. V opačnom prípade je potrebné napojiť set top box na vonkajšiu alebo sito TV anténu, ktorá je umiestnená napr. na streche. Set top box sa na anténu napája prostredníctvom koaxiálneho kábla. Na televíziu sa DVB-T2 set top box napája pomocou kábla SCART alebo kábla HDMI (záleží na možnostiach vašej televízie a set top boxu).

Zariadenie môže plne nahradiť satelitný prijímač, ak užívateľovi stačí základná programová ponuka. Oproti satelitnému prijímaču je DVB-T2 set top box lacnejší a jeho inštalácia je jednoduchšia. Moderné prijímače ponúkajú mnoho funkcií napr. nahrávanie cez USB port, počúvanie MP3 a prezeranie súborov v mnohých formátoch, niektoré set-top boxy obsahuje HDD, má 2 tunery, receiver atď.

Najpredávanejšie produkty

Ťažký výber? Veľa produktov?
Zaškrtnite si vo filtroch, čo je pre vás dôležité
Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránkach s tým súhlasíte. Viac informácií