Cena
Od
do
Dostupnosť tovaru
záloha kanálov na USB
diaľkový ovládač súčasťou
spôsob ladenia (automatické/manuálne)
možnosť nahrávania (PVR)
príjem vysielania (SD/ HD)
počet tunerov
max. počet súbežných nahrávaní
timeshift (časový posun)
teletext
možnosť editácie zoznamu kanálov
možnosť príjmu rádia
aktualizácia cez USB
pomer strán
titulky
frekvenčný rozsah tunera
formát súborov pevného disku
EPG program. sprievodca
napájanie antény
formát nahrávky
formáty fotiek
formáty zvuku
integrované CI rozhranie
rodičovský zámok
spotreba (zapnutý/ stand-by)
DVB-T/DVB-T2
vstupná úroveň signálu
predajný obal
Vynulovať filter
 • Heureka 99 %
  Heureka 99 %
 • Garancia kvality
  Garancia kvality
 • Doprava zdarma na všetko
  Doprava zdarma na všetko
 • Sme s vami už 30 rokov
  Sme s vami už 30 rokov

Set top boxy (DVB-T2)

Set-top box je prístroj, ktorý sa zapojí medzi existujúcu anténu a televízor. Prijíma DVB-T2 vysielanie a prevádza ho na obraz a zvuk alebo na analógový televízny signál, ktorý je potom privedený do televízorov pomocou digitálneho kábla HDMI alebo analógového kábla SCART. Pre príjem DVB-T2 signálu je potrebné zakúpiť set-top box, ktorý podporuje DVB-T2 s kodekom H.265/HEVC, najlepšie set-top box, ktorý je označený plaketou "DVB-T2 overené".
 

Najpredávanejšie produkty

Ťažký výber? Veľa produktov?
Zaškrtnite si vo filtroch, čo je pre vás dôležité

Set-top box pre DVB-T2 • Nakupujte výhodne

Set top boxy

DVB-T2 set top box poskytuje príjem digitálneho televízneho signálu vo vysokej HDTV kvalite. Moderné set top boxy umožňujú príjem v HD kvalite, prijímajú formát mpeg2 aj mpeg4. Všetky prijímané programy sú bezplatné a nekódované. Z tohoto dôvodu sa nevyžaduje, aby mal set top box zabudovanú dekódovaciu kartu, ako má satelitný prijímač. Pre príjem DVB-T2 je dôležité, aby bol set top box napojený na príslušnú anténu. Ak ste v lokalite blízko vysielača alebo v husto obývanej časti, stačí napojiť set top box na izbovú anténu. V opačnom prípade je potrebné napojiť set top box na vonkajšiu alebo sito TV anténu, ktorá je umiestnená napr. na streche. Set top box sa na anténu napája prostredníctvom koaxiálneho kábla. Na televíziu sa DVB-T2 set top box napája pomocou kábla SCART alebo kábla HDMI (záleží na možnostiach vašej televízie a set top boxu).

Zariadenie môže plne nahradiť satelitný prijímač, ak užívateľovi stačí základná programová ponuka. Oproti satelitnému prijímaču je DVB-T2 set top box lacnejší a jeho inštalácia je jednoduchšia. Moderné prijímače ponúkajú mnoho funkcií napr. nahrávanie cez USB port, počúvanie MP3 a prezeranie súborov v mnohých formátoch, niektoré set-top boxy obsahuje HDD, má 2 tunery, receiver atď.