Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Zabezpečenie domu Videozvončeky Samostatná IP kamerová jednotka EM-102WIFI s apkou pre mobil

Samostatná IP kamerová jednotka EM-102WIFI s apkou pre mobil

Všeobecné číslo H1139
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.

Odporúčame dokúpiť

84,40
Skladom
84,40
Skladom
92,50
Skladom
4,70
Skladom
42,00
Skladom
2,12
Skladom
Popis

Popis produktu

Dverové stanica, komunikujúca s inteligentnými telefónmi a tabletmi. Pripojenie je pomocou LAN, či WiFI. Po zazvonení je obraz aj hlas prenášaný pomocou internetu do mobilného zariadenia.

Rozšírený popis

 
 

Bezdrôtový videotelefón H1139

Vykrikovaniu na celú ulicu, hádzaniu kľúčov z okna aj zbiehaniu desiatok schodov k vchodovým dverám konečne odzvonilo. Vo voľnom čase doprajte svojim nohám aj nervom zaslúžený pokoj – vitajte návštevy z pohodlia gauča. Stačí si zaobstarať kamerovú jednotku EMOS H1139, ktorá sa pomocou WiFi spojí s vaším smartfónom a premení ho v prenosný bezdrôtový videotelefón.

Spárujte ho s mobilom alebo tabletom

Videovrátnik novej generácie H1139 uľahčí život vašim návštevám, ale hlavne vám samotným. Jeho vonkajšiu kamerovú jednotku spárujete s akýmkoľvek smartfónom (so systémom Android i iOS). Vďaka tomu pprichádzajúcich na diaľku oslovíte a pustíte ich dovnútra z akejkoľvek časti domu. Ku kamerovej jednotke pripojíte až 5 mobilov alebo tabletov. Komunikovať s návštevou môže však vždy len jeden člen rodiny – ktorý prijme hovor ako prvý.

Odomknite bránku na diaľku

Na návštevu vás mobil upozorní volaním (veľmi podobným Skype hovoru). Akonáhle ho príjmete, zobrazí sa na displeji tvár prichádzajúceho. Vítanému človeku stiskom jedného tlačidla na diaľku odomknete bránku a necháte ho dôjsť až k vašim dverám. Týmto videotelefónem ide ovládať priamo aj vchodové dvere.

Buďte pripravení na neželaných hostí

Pochybným osobám naopak neotvoríte, a naviac si ich tvár vyfotíte alebo natočíte na video, ktoré si následne prezieravo uložíte do pamäti vášho telefónu. V tomto prípade je prepojenie so smart zariadením obzvlášť užitočné, pretože i keď budete ďaleko od domova, nikto to nespozná. Z dovolenky alebo služobnej cesty tak ochránite svoju rodinu i majetok.

Zabezpečte si domov na 24 hodín denne

Ak nebývate zrovna v kľudnej a bezpečnej lokalite, aktivujte si detekciu pohybu. Vďaka nej bude kamerová jednotka strážiť vytýčený priestor po celý deň a akonáhle zaznamená podozrelo zvýšenú aktivitu v okolí vstupu do vášho domu, okamžite vás o tom informuje. Tvár prichádzajúceho naviac bezproblémovo odtajní aj v tme, vďaka tzv. nočnému videniu.

Žiadne kopanie ani vŕtanie do steny

Táto vodeodolná kamerová jednotka (s krytím IP44) komunikuje s mobilom aj zvončekom bezdrôtovo, na vlnách vašej domácej Wi-Fi. Na stĺpik pri bránke ju nainštalujete za pár minút pomocou trochy silikónu a niekoľkých malých skrutiek. Potom už si len zadarmo stiahnete do svojho mobilu alebo tabletu príslušnú aplikáciu a môžete sa tešiť na prvú návštevu.

Pre istotu i klasický zvonček

Elegantný melodický zvonček na 3 tužkové batérie vás upozorní na návštevu, aj keby vášmu mobilu alebo tabletu došla energia. Okrem ON/OFF má na boku aj tlačidlo prepínajúce melódie. Tak si jednoducho vyberiete takú, ktorá vám je príjemná.

Obsah balenia

 • dverná kamerová jednotka
 • montážna strieška (ku kamerovej jednotke)
 • napájací zdroj
 • melodický zvonček
 • upevňovacie skrutky
 

Chcete mať doma aj klasický monitor? Máme alternatívu

K tejto samostatnej WiFi kamerce H1139 nie je kompatibilný žiaden monitor a funguje výhradne na princípe spárovanie s mobilnými zariadeniami cez aplikáciu. Kovová kamerová jednotka by prenos tienila, takže kamerová jednotka je plastová. Ak plánujete používať klasický monitor na stenu alebo preferujete kovovú kamerovú jednotku, ale prenosu do aplikácie sa nechcete vzdať, je tu riešenie: videotelefón H2014.

Monitor je pri modeli H2014 rovnako ako u iných videotelefónov spojený s vonkajšou kamerovou jednotkou pomocou UTP alebo SYKFY kábla. Vďaka WiFi prijímaču v monitore vnútri domu, sa ale videotelefón napojí na vašu domácu WiFi sieť podobne ako kamerka H1139. Pri zazvonení potom zvoní nielen monitor doma, ale tiež až 5 mobilných zariadení (telefón, tablet), na ktoré nainštalujete príslušnú aplikáciu. Čisto WiFi riešenie, kedy by nebola použitá kabeláž, model neponúka. Prijímač WiFi je totiž v monitore, nie v kamere.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo H1139
Produktové číslo 3010001139
EAN 8592920046869
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (10%)
1 hodnotenie

 • 10%
  Vm
  Objednané 31. 8. 2022
  Strašný shit. Lutujem tuto kupu. Pripojenie k wifi, sparovanie s telefonom, kvalita zvuku a obrazu = jedna hrôza. Za boha si nevie najst wifi, darmo zadavam nazov a heslo, ono si to ide svoje. Dorazne neodporucam kupu.
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

FAQ – časté otázky

FAQ – časté otázky

Jedine ako správca. Ďalší mobilný telefón alebo tablet môže zdieľať len správca. Takto možno zdieľať maximálne 5 zariadení.

Nie, ale je možné použiť pasívny PoE spínač a poslať 12 V do panelu v rámci jedného UTP kábla.
Tento doplnok nájdete inde pod názvom "Napájanie cez UTP kábel - Pasívny PoE injektor + splitter"

Zariadenie má adaptér, ktorý má kábel dlhý približne 1,5 m.
Výstup je možné rozšíriť (predĺžiť). Toto predĺženie je však len do 10 m. Pri väčšej vzdialenosti napájacieho zdroja od panela sa už negatívne prejavuje pokles napätia - môže nastať problém so stabilitou Wi-Fi.

Kokoľvek, stanica poskytuje len kontakt. Na napájanie zámku je však potrebné použiť napájací zdroj.

Priložený adaptér (súčasťou balenia), ako väčšina našich videotelefónov.

V uzavretom priestore by mal byť dosah približne 20 m.
To však závisí od typu muriva, jeho hrúbky a počtu stien v ceste signálu.

Zvonček funguje nezávisle od WiFi a pracuje na inej frekvencii. Ide o klasický 433MHz bezdrôtový zvonček s papierovým dosahom približne 50 m.

V skutočnosti však môže byť signál ovplyvnený silou stien a iným okolitým elektromagnetickým rušením.

Ano, určite sa to dá realizovať pomocou 2 samostatných IP kamerových jednotiek.

Obe sa pridajú do jednej aplikácie v jednom mobilnom telefóne (správca) a podľa zvonenia sa zobrazí zvonček a na tom istom aktívnom zvončeku je možné ovládať zámok dverí.

Inštrukcie nájdete v pokynoch nižšie