Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Doprava zadarmo. Na všetko!
VYUŽITE do konca júla ZĽAVU 10 % na CELÝ SORTIMENT GoSmart produktov s použitím kódu: GOSMART
Úvod Predlžovacie prívody a rozbočovacie zásuvky Prepäťové ochrany Prepäťová ochrana 1800J – 4 zásuvky, 2m, čierna

Prepäťová ochrana 1800J – 4 zásuvky, 2m, čierna

Všeobecné číslo P54022
1x
zobraziť hodnotenie
5
1
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
29. 7. 2024 u Vás
39,50
Rád vám poradím
Popis

Rozšírený popis

Prepäťová ochrana 4Z/2M/C 1800 J

Ako ochrániť drahú elektroniku pred nebezpečnými prúdovými nárazmi, ktoré môžu viesť až k nenávratnému zničeniu pripojených zariadení? Oplatí sa nadobudnutie prepäťovej ochrany, ktorá slúži ako štandardný predlžovací prívod, a navyše obsahuje bezpečnosté prvky chrániace elektronické spotrebiče pred poruchami a vás pred tisícovým výdavkami za opravy. Prepäťovú ochranu odporúčame pre všetky drahé spotrebiče v domácnosti vrátane televízie, ktorej ochranu zabezpečuje IEC konektor. Prúdové nárazy spôsobuje niekoľkokrát denne aj bežný vypínač alebo motor práčky či umývačky. Prepäťová ochrana tieto nárazy filtruje a vďaka vysokej absorpcii energie 1800 J a indikátoru opotrebenia je vaša elektronika v bezpečí.


Ochrana pre 4 zásuvky

Spoľahlivá ochrana pred častým prepätím v sieti a špičkami na úrovní 1,7 kV pre 4 zásuvky typu 2P+PE a koaxiálny anténový vstup. Absorbuje energii 1 800 J a je tak nevyhnutným ochrancom vašej elektroniky v domácnosti alebo kancelárii.

2metrový kábel a možnosť upevnenia na stenu

Dlhý napájací kábel umožní ľahké a pohodlné zapojenie vašich elektronických zariadení. Podľa potreby prepäťovú ochranu umiestnite na podlahu alebo upevníte za múr. Túto možnosť oceníte, ak budete chcieť káble skryť za nábytok a vyladiť dizajn interiéru do posledného detailu.

Indikátor opotrebenia

Prepeťové ochrana obsahuje LED kontrolku, ktorá stráži 100% funkčnosť a spoľahlivosť. Polovodičové súčiastka (varistor), slúžiaci na odfiltrovanie prepäťových špičiek, postupne vysychá a stráca funkčnosť, je preto po približne 3 až 5 rokoch nutné prepäťovú ochranu vymeniť. Presná doba výmeny závisí od intenzity používania. Kontrolka vás včas upozorní.

EMI/RFI filter šumu

Pri sledovaní obľúbených filmov alebo počúvaní hudby sa nenechajte rušiť kolísaním signálu. EMI/RFI filter pohlcuje šumy a zaisťuje tak perfektný obraz a zvuk vašej elektroniky.

Ochrana detí pred úrazom elektrickým prúdom

Myslíme aj na bezpečnosť vašich detí. Preto prepäťová ochrana obsahuje detskú poistku v podobe špeciálnych cloniek. Tie sa otvoria len v prípade, že vyvíjate rovnaký tlak na obe zdierky, a to sa deťom pri hrách nepodarí.

2 roky záruky a garancie 50 000 EUR

K výrobku získate záruku 2 roky a garanciu na krytie škôd až do výše 50 000 EUR, ktorú môžete uplatniť v prípade poškodenia pripojených zariadení.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo P54022
Produktové číslo 1909040201
EAN 8592920075098
dĺžka 2 m
počet zásuviek 4× 2P + PE
farba čierna
menovité napätie 230 V~, 50 Hz
istený neuvádza sa
tel. / Fax / DSL ochrana nie
detské clonky áno
max. prúdová záťaž 16 A max.
ochrana proti preťaženiu nie
absorpcia energie 1 800 J
garancia 50 000 €
doba odozvy <1 ns
ochranná úroveň Up 1,7 kV (L/N-PE, L-N)
anténny (koaxiálna ochrana) áno, IEC
EMI / RFI filter áno
indikátor prepätia áno
max. záťaž 3 680 W
indikátor zapojenia áno
rozsah kmitočtu 150 kHz–100 MHz
USB výstup nie
útlm až 40 dB
vodič H05VV-F3G 1,5 mm²
skúšobná vlna U0c 6 kV
rozmer 342 × 66 × 50 mm
predajný obal 1 ks, krabica
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (100%)
1 hodnotenie

  • 100%
    Milan
    Objednané 20. 4. 2024
    Výrobok som ešte nepoužil,ale s objednávkou a doručením naprostá spokojnosť.
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

FAQ – časté otázky

FAQ – časté otázky

Ak sa zachytí hrot a poškodí varistory, kontrolka PROTECTING sa nerozsvieti. Kontrolka napájania svieti modro, čo znamená, že prepäťová ochrana je pod napätím. Ak táto ikona nesvieti, nič sa nestane, prepäťová ochrana je stále funkčná. Niekedy sa stáva, že táto indikácia zhasne - buď došlo k studenému spojeniu, alebo časom jednoducho prestane svietiť.
Protecting je červená a ak prestane svietiť, znamená to, že je čas na výmenu prepäťovej ochrany - varistor, ktorý chráni pred prepätím, je už spotrebovaný, alebo prešlo väčšie prepätie a varistor sa poškodil a je potrebné vymeniť celú prepäťovú ochranu za novú.

Ano, tento produkt je možné použiť ako ochranu pre počítače.

Filter zabraňuje kolísaniu signálu. Filter EMI/RFI pohlcuje šum, aby zabezpečil dokonalý obraz a zvuk vašej elektroniky.

To znamená, že je všetko v poriadku. Ak sa zachytil hrot a poškodil varistory, kontrolka OCHRANA sa nerozsvieti. Napájanie je modré, to znamená, že prepäťová ochrana je pod napätím. Ak táto ikona nesvieti, nič sa nedeje. Prepäťová ochrana je stále funkčná. Niekedy sa stáva, že táto indikácia zhasne - buď došlo k studenému spojeniu, alebo časom jednoducho prestane svietiť.
Protecting je červená a ak prestane svietiť, znamená to, že je čas na výmenu prepäťovej ochrany - varistor, ktorý chráni proti prepätiu, je už spotrebovaný, alebo prešla väčšia špička a varistor sa poškodil a je potrebné vymeniť celú prepäťovú ochranu za novú.

K prepäťovej ochrane sa neodporúča pripájať ďalšie predlžovacie káble, adaptéry alebo iné prepäťové ochrany.
Na zadnej strane je otvor, ak máte hlavu skrutky, potom vpravo alebo vľavo zasuňte hlavu skrutky a mala by držať. Inak odporúčam aj obojstrannú pásku.