Úvod Vianočné osvetlenie Vianočné spojovacie osvetlenie Profi Predlžovací kábel pre spojovacie reťaze Profi biely, 10 m, vonkajší aj vnútorný

Predlžovací kábel pre spojovacie reťaze Profi biely, 10 m, vonkajší aj vnútorný

Všeobecné číslo D2ZW01
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.

Odporúčame dokúpiť

16,00
Skladom
5,15
Skladom
Popis

Popis produktu

ZY2280

Rozšírený popis

Rozsvieťte každú príležitosť!

Predlžovacie káble a rozbočovače majú v systémoch CONNECT SYSTEM nezastupiteľné miesto. Môžete ich použiť najmä na prinesenie napájania na vzdialené miesta, ktoré plánujete osvetliť, alebo na rozvetvenie napájacieho zdroja alebo svetelných reťazcov LED do viacerých smerov

Jednoduché a rýchle pripojenie

Chcete zväčšiť dĺžku zakúpenej reťaze alebo ju pripojiť k predlžovaciemu káblu alebo rozbočovaču? Začali ste zariaďovať svoj dom alebo interiér a plánujete ho po čase rozšíriť alebo zmeniť? Vďaka plastovým prepojkám CONNECT SYSTEM STANDARD a PROFI je to jednoduché a rýchle!

CONNECT SYSTEM PROFI

Pripojovací systém CONNECT SYSTEM PROFI je vďaka stupňu krytia IP44 vhodný na použitie v interiéri aj exteriéri. Vyznačuje sa zvýšenou odolnosťou materiálu a predĺženou zárukou 3 roky. Vysokokvalitné gumové káble umožňujú celoročnú inštaláciu bez potreby demontáže v akýchkoľvek teplotných podmienkach. Vyberte si zo štandardných reťazí, krokových reťazcov a klastrov. Z jedného napájacieho zdroja(A) pripojeného k predlžovacím káblom, rozbočovačom(B) a svetelné prvky LED(C) môžu napájať až 500 svetiel LED.

Jednoduchá inštalácia

Jednotlivé LED svetelné prvky (C) systému CONNECT SYSTEM vo verziách STANDARD a PROFI možno spájať, kombinovať a rozvetvovať a dekorovať aj na vzdialených miestach pomocou predlžovacích káblov a rozbočovačov (B). Postupným rozširovaním o ďalšie komponenty je možné dosiahnuť profesionálne a rozsiahle osvetlenie bez potreby vysokej počiatočnej investície. Prepojené LED osvetlenie je preto ideálnou voľbou pre veľkolepé vonkajšie dekorácie, kde bežné dĺžky reťazí nepostačujú. Každý si môže nainštalovať systém.

Krok 1: Vybalenie a príprava

 

Krok 2: Instalace

 

Krok 3: Užite si osvetlenie

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo D2ZW01
Produktové číslo 1550025002
EAN 8592920094488
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie