Úvod Powerbanky, nabíjačky a zdroje Powerbanky Power bank EMOS Alpha2 20, 20000 mAh, 10 W, čierny

Power bank EMOS Alpha2 20, 20000 mAh, 10 W, čierny

Všeobecné číslo B0527B
2x
zobraziť hodnotenie
5
2
Skladom
26. 2. 2024 u Vás
31,85
Popis

Rozšírený popis

Efektívne nabíjanie všetkých vaších zariadení 

Powerbanka EMOS Alpha2 20 vás zbaví zbytočných šokov z vybitého mobilu, keď ste práve mimo domova. Dostane sa k vám už nabitá, takže môžete okamžite využiť jej veľkorysú maximálnu kapacitu 20 000 mAh a 3 výstupy USB na napájanie 2 zariadení súčasne. Pre váš pokoj je naviac neustále chránená 6 inteligentnými bezpečnostnými funkciami, ktoré nedovolia, aby bola ohrozená ona alebo vaša elektronika. Napriek tomu nejde o žiadnu monštruóznu externú nabíjačku. Aj keď má vreckovú veľkosť, prežije nechcené pády vďaka ochrannému štítu vyrobenému z vysokokvalitného tvrdeného ABS plastu. A čo je najlepšie, súčasťou balenia je vysokorýchlostný kábel USB-C, ktorý okrem napájania dokáže prenášať aj dáta. 

 

Pomôže v každej situácii 

Každý z nás vlastní v súčasnosti už toľko elektroniky, že je ťažké ustrážiť, aby bolo všetko neustále nabité. V prípade, že váš mobilný telefón, tabletsmart hodinky, bezdrôtové slúchadlá, čítačka kníh alebo reproduktor Bluetooth vypovie službu zrovna vo chvíli, keď ich najviac potrebujete, oplatí sa mať pri sebe powebanku. Okamžite dodá vášmu zariadeniu nový príval energie - z batohu, kabelky či zadného vrecka džínsov. 

 

 

Maximálna životnosť a bezpečnosť 

Všetky powerbanky EMOS Alpha sú vybavené najmodernejšími ochrannými prvkami, ktoré zabezpečujú ich bezproblémovú a bezpečnú prevádzku - pre vašu elektroniku aj pre vás samotných. Nemusíte sa teda obávať takých strašiakov, akými sú nadmerné vybíjanie, prebíjanie alebo preťaženie. 

 

Nabije zároveň seba aj mobil

Smart funkcie už nie sú doménou len mobilných telefónov, nesmú chýbať ani v kvalitnom prenosnom napájacom zdroji. Vďaka funkcii passsthrough môžete dobíjať powerbanku a 3 pripojené zariadenia súčasne - z jednej zásuvky a bez potreby výmeny (čo oceníte najmä v noci). 

 

 

Automatické spustenie a zastavenie nabíjania 

Nemusíte mačkat žiadne tlačidlo. Stačí powerbanku zapojiť do elektrickej siete alebo ju pripojiť k elektronike a ona sama pochopí, čo má robiť. 

 

Nabíjanie pod kontrolou 

Pomocou minimalistických bielych LED kontroliek vždy ľahko zistíte, čo sa s vašou powerbankou deje - či sa skutočne nabíja alebo koľko šťavy jej ešte zostáva. 

 

 

Hoďte starosti za hlavu 

Nezáleží na tom, či radi športujete, cestujete, točíte Instastories, lovíte pokémonov alebo sa len tak potulujete ulicami. Problém s vybitou batériou a žiadnou elektrickou zásuvkou v blízkosti z času na čas riešime všetci. 

Powerbanka funguje ako spoľahlivý záložný zdroj energie - taká prenosná zásuvka, ktorú si môžete vziať kamkoľvek potrebujete. Nezáleží na tom, či idete cez hranice štátu, cez mesto alebo len prekračujete prah svojho domu. Keď na vás zabliká batéria akéhokoľvek zariadenia upozornením, príval nadávok vystrieda spokojný úsmev. Už sa nemusíte obávať, že ste ďaleko od elektrickej siete alebo že v cudzej krajine nemáte správnu zásuvku. V priebehu minúty vaše elektronické hračky opäť ožijú a budete si ďalej užívať život. 

 

 

Reálna kapacita powerbanky 

Vo svete powerbánk platí jedno neúprosné pravidlo - kapacita uvedená na obale je len teoretická, v skutočnosti je hodnota o niečo nižšia. Prečo? 

Rozhodne nejde o klamanie zákazníka. Kapacita batérie každej kvalitnej powerbanky skutočne spĺňa uvedené hodnoty, ale pretože powerbanka musí svoju uloženú energiu prispôsobiť vyššiemu výstupnému napätiu, a tiež v dôsledku bežných strát spôsobených samotným prenosom energie, vám v skutočnosti poskytne približne 2/3 uvedenej kapacity. 

Takže koľkokrát reálne vám táto powerbanka nabije váš iPhone, "nejabĺčkový" mobilný telefón, tablet alebo iPad, pozrite do tabuliek nižšie, kde uvádzame aktuálne najpredávanejšie modely.

 

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo B0527B
Produktové číslo 1613052700
EAN 8592920109847
auto ON/OFF áno
kapacita akumulátora 20 000 mAh/74 Wh
typ akumulátora Li-Po 3,7 V
max. výstupný výkon 10 W
doba nabíjania 12 hodín
passthrough áno
farba čierna
LED indikátor nabíjania áno
LED indikátor stavu batérie áno
pribalený kábel USB-A/USB-C, data
rýchle nabíjanie nie
hmotnosť 412 g
materiál ABS plast
max. vstupný výkon 10 W
ochrana proti podbitiu áno
ochrana proti prebitiu áno
ochrana proti preťaženiu áno
ochrana proti skratu áno
prevádzková teplota 0 °C až +40 °C
typ vstupného rozhrania 1× micro USB, 1× USB-C
typ výstupného rozhrania 2× USB-A, 1× USB-C
záručná doba 2 roky
rozmer 142 × 67 × 27 mm
predajný obal 1 ks, papierová krabička
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (100%)
2 hodnotenie

 • 100%
  Martin
  Objednané 19. 6. 2022
  Úplná spokojnost. Funguje ako má.
 • 100%
  Kováč Štefan
  Objednané 12. 6. 2022
  Spokojnosť 100%
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie