Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Batérie a akumulátory Nabíjacie batérie Nabíjacia batéria GP ReCyko 2100 (AA)

Nabíjacia batéria GP ReCyko 2100 (AA)

Všeobecné číslo B2121
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Popis

Rozšírený popis

Nabíjacie batérie GP ReCyko

Majte nabité a spoľahlivé batérie po ruke vždy, keď ich potrebujete. Dosiahnete s nimi finančné úspory a navyše znížite uhlíkovú stopu, ktorú po sebe zanechávate ich používaním. Nabíjateľná batéria GP ReCyko však všetky tieto požiadavky bez problémov spĺňa.

Nová generácia batérií ReCyko, ktorá zahŕňa širokú škálu produktov na bežné aj profesionálne použitie, poskytuje ešte lepší výkon a je šetrná k životnému prostrediu. V kombinácii s inteligentnými nabíjačkami ReCyko dosiahnete jedinečný koncept nabíjania. Vďaka všetkým týmto výhodám s batériami ReCyko šetríte životné prostredie aj svoju peňaženku.

Ušetríte stovky batérií

Používanie dobíjacích batérií GP ReCyko je pohodlné, ekologické a nákladovo efektívne. Batérie v skutočnosti vydržia roky bez toho, aby sa znížil ich výkon. Až po 500 nabitiach a vybitiach si zachovávajú väčšinu svojej kapacity. V porovnaní s rovnakou dobou používania jednorazových batérií ušetríte značnú sumu peňazí.

Pripravené na okamžité použitie

Batérie ReCyko stačí len rozbaliť a môžete ich okamžite použiť. Nemusíte sa starať o ich prvé nabitie ani sa obávať nízkeho výkonu v dôsledku dlhodobého skladovania v obchode. Je to preto, že batérie GP sú už prednabité z výroby a majú schopnosť dlhodobo udržiavať svoju energiu. Okrem toho majú na rozdiel od iných batérií na trhu po zakúpení uvedenú kapacitu.

Šetrné k životnému prostrediu

Ekológia hrá v batériách ReCyko dôležitú úlohu. Na výrobu batérií sa používa viac ako 10 % materiálu z recyklovaných zdrojov, čo je v súčasnosti najvyšší podiel na trhu. A zároveň viac ako 94 % materiálov, z ktorých sú batérie vyrobené, je recyklovateľných.

Výrobca však nezabudol ani na krabicu a aj v tomto smere si drží prvenstvo. Batériový obal je prvý svojho druhu na svete, ktorý je vyrobený len z papiera - takže je plne ekologický a recyklovateľný.

Nová generácia nabíjateľných batérií

GP uviedla na trh ekologickú generáciu nabíjateľných batérií pod označením ReCyko, ktoré využívajú pokročilé výrobné technológie a nadväzujú na úspech predchádzajúcich radov nabíjateľných batérií. Rad ReCyko ponúka ešte lepšie a výkonnejšie batérie s dlhou životnosťou počas mnohých nabíjacích cyklov. Po niekoľkých použitiach dokonca poskytujú o niečo vyššiu kapacitu, a teda aj výdrž, ako je uvedené na obale. Tieto batérie sú ideálnym produktom na každodenné používanie.

Na použitie doma aj vonku

Máte radi veci pod kontrolou? Potom si zamilujete batérie GP ReCyko. Je to preto, že sú vyrobené tak, aby spĺňali vysoké nároky svojich používateľov pri všestrannom použití. Ich dlhú životnosť a prednabíjanie z výroby oceníte už pri prvom použití. Stanú sa vaším spoľahlivým pomocníkom pri každodennom používaní v domácnosti, ale podržia vás aj v teréne, kde potrebujete mať stopercentnú istotu, že budú napájať vašu čelovku alebo iné zariadenie, ktoré potrebujete mať po ruke.

Batérie s minimálnou uhlíkovou stopou

Batérie ReCyko majú okrem toho, že sú plne spoľahlivé a vydržia viac ako 500 cyklov nabíjania a vybíjania bez vplyvu na ich kapacitu, aj minimálnu ekologickú stopu. Batérie GP ReCyko sú totiž vyrobené tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu. Už recyklované zdroje sa používajú vo výrobnom procese. Väčšina materiálov, z ktorých sú batérie vyrobené, je tiež recyklovateľná. Okrem toho spoločnosť GP myslela aj na ekologické papierové obaly. Vďaka tomu sú batérie GP skvelým produktom pre každého, komu záleží na životnom prostredí.

Parametre

Parametre

Značka GP
Všeobecné číslo B2121
Produktové číslo 1032222210
EAN 4891199186431
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie