LED žiarovka Classic JC / G9 / 4,9 W (60W) / 806 lm / Neutrálna biela
Rozšírený popis
Úsporné LED žiarovky
LED žiarovky G9 ponúkajú úsporné, spoľahlivé osvetlenie s dlhou životnosťou. Vďaka kompaktnému dizajnu sú ideálne pre menšie svietidlá, kde sa vyžaduje vysoká kvalita svetelného výkonu a nízka spotreba energie. Poskytujú okamžité osvetlenie bez zahrievania a stabilné svetlo počas celej životnosti. Sú vhodné pre domácnosti, kancelárie a dekoratívne svietidlá.
Neutrálna biela farba vytvára príjemné a prirodzené prostredie, ktoré je príjemné pre oči a zabezpečuje dobrý vizuálny komfort po celý deň. Vďaka vyváženému osvetleniu farby interiéru a dekorácií pôsobia prirodzene a realisticky, vďaka čomu každý priestor vyzerá sviežo a harmonicky.
Trojročná záruka pre vašu istotu
Predĺžená trojročná záruka vám dáva istotu, že si vyberáte produkt s naozaj dlhou životnosťou a overenou kvalitou. Je to jasný signál, že naše žiarovky spĺňajú vysoké štandardy a že sa na ne môžete každý deň spoľahnúť.
Parametre
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Všeobecné číslo | ZQ9C43 |
| Produktové číslo | 1525766205 |
| EAN | 8592920150719 |
| pätica (uchytenie žiarovky) | G9 |
|---|---|
| farba svetla | neutrálna biela |
| náhrada za žiarovku | 60 W |
| svetelný tok | 806 lm |
| príkon | 4,9 W |
| technológia | LED |
|---|---|
| stmievateľná | nie |
| tvar | JC |
| teplota chromatičnosti | 4 000 K |
| rada | CLASSIC |
| svetelná účinnosť | 164 lm/W |
| energetická trieda | C |
| uhol vyžarovania | 300° |
| životnosť | 30 000 hodín |
| záručná doba | 3 roky |
| účinník | 0,40 |
| počet spínacích cyklov | 25 000 |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| typ čipov | SMD |
| počet čipov | – |
| napätie | 230 V~/50 Hz |
| rozmer | 18 × 18 × 60 mm |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| podporované OS | – |
| kompatibilita | – |
| protokol | – |
| ovládanie hlasovými asistentmi | – |
| notifikácie do mobilnej aplikácie | – |
| prenosová frekvencia | – |