Úvod Vianočné osvetlenie Vonkajšie dekoratívne osvetlenie LED vianočný záves – hviezdy, 45x84 cm, vonkajší aj vnútorný, teplá biela

LED vianočný záves – hviezdy, 45x84 cm, vonkajší aj vnútorný, teplá biela

Všeobecné číslo DCGW02
Doprava zadarmo Odporúčané
Skladom
14. 6. 2023 u Vás
22,95

Odporúčame dokúpiť

Popis

Popis produktu

ZY2264
Náklady na 12 hodín svietenia počas 10 dní pri tomto produkte sú iba 0,08 €. Rozsvieťte si Vianoce bez obáv z vysokých účtov za elektrinu!

Rozšírený popis

Vianočné girlandy

Vianočné akrylové girlandy sú priamo vytvorené na zdobenie a osvetlenie okien. Môžete si vybrať z rôznych tvarov hviezdičiek alebo snehových vločiek, ktoré dokonale ladia s vianočnou atmosférou. Girlandy žiaria príjemným teplým bielym svetlom a vybrané modely dodávajú niekoľko svetielok, ktoré jemne blikajú. Skvele sa budú vynímať napríklad v detskej izbe alebo obývačke, kde prehľadný kábel spôsobí, že splynú s pozadím a nebudú pôsobiť rušivo. Akrylové girlandy sú odolné voči vlhkosti vďaka ochrane IP44 a vhodné na všetky interiérové a exteriérové dekorácie.

 

Doprajte si rozprávkové Vianoce!

Príjemnú a útulnú sviatočnú atmosféru doma alebo čarovné zákutia v záhrade vám pomôžu vytvoriť vianočné dekorácie EMOS - sviečky, závesné ozdoby, girlandy, stromčeky, projektory a postavičky.Pri rozhodovaní o ich kúpe je vhodné zvážiť, či ich plánujete umiestniť v interiéri alebo exteriéri. Vonkajšie dekorácie sa dajú použiť aj na výzdobu interiéru a mnohé z nich sa dajú používať celoročne. Väčšina interiérových dekorácií je napájaná batériami, takže sa nemusíte obávať prekážajúcich káblov. S dekoráciami EMOS budete mať jednoducho dokonalé Vianoce.

Vytvorte tú správnu atmosféru!

Na osvetlenie nielen vianočného stromčeka ponúkame široký sortiment LED reťazí značky EMOS, ktoré vynikajú nízkou spotrebou energie a dlhou životnosťou. Môžete si vybrať z reťazcov napájaných len do interiéru (IP20), len do exteriéru (IP44) alebo z reťazcov napájaných batériami, ktoré sú ideálne na zdobenie priestorov bez prístupu k elektrickej zásuvke. K dispozícii sú štyri rady svetelných reťazcov LED, ktoré sa líšia veľkosťou a tvarom LED - NANO - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Rozhodujúcimi kritériami pre výber správnej reťaze sú jej dĺžka, počet LED diód a farba svetla.

Parametre

Parametre

Značka EMOS Lighting
Všeobecné číslo DCGW02
Produktové číslo 1550000029
EAN 8592920093498
produkt záves
farba svetla teplá biela
rozmer 84 × 45 cm
použitie vonkajšie aj vnútorné
časovač nie
diaľkový ovládač nie
typ napájania sieť
zdroj svetla LED
počet LED 8
dĺžka prívodu 5 m
farba drôtu neuvádza sa
príkon 3,6 W
vstupné napätie 230 V AC
výstupné napätie 24 V DC
krytie IP44
životnosť 10 000 hodín
materiál plast
záručná doba 2 roky
predajný obal 1 ks, krabica
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie
FAQ – časté otázky

FAQ – časté otázky

Hviezdy sú veľké 11,5 cm. Na hornom drôte sú háčiky na ich pripevnenie.