Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Vianočné osvetlenie Vnútorné dekoratívne osvetlenie LED vianočná sklenená guľa – vločky, 12 cm, 3x AA, vnútorný, teplá biela, časovač

LED vianočná sklenená guľa – vločky, 12 cm, 3x AA, vnútorný, teplá biela, časovač

Všeobecné číslo DCLW28
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Rád vám poradím
Popis

Rozšírený popis

Sklenená guľa s projekciou

Existuje dekorácia, ktorú budú vaše deti doslova zbožňovať? Určite to bude hravá dekorácia určená do interiéru, ktorá premieta vločky teplej bielej farby na stenu, strop alebo nábytok. Dekorácia je napájaná 3× AA batériami a jej použitie nielen v detskej izbe je tak úplne bezpečné. Doprajte svojim deťom bezstarostný spánok pri pohľade na upokojujúcu oblohu so snehovými vločkami.

Táto dekorácia má aj funkciu časovača. Po aktivácii sa dekorácia automaticky zapne na 6 hodín a potom sa vypne na 18 hodín, čo umožňuje opakované osvetlenie vo vopred stanovenom čase. Táto kombinácia tradičného dizajnu a praktickej funkcie vás určite poteší.

Doprajte si rozprávkové Vianoce!

Príjemnú a útulnú sviatočnú atmosféru doma alebo čarovné zákutia v záhrade vám pomôžu vytvoriť vianočné dekorácie EMOS - sviečky, závesné ozdoby, girlandy, stromčeky, projektory a figúrky. Pri rozhodovaní o ich kúpe je vhodné zvážiť, či ich plánujete umiestniť v interiéri alebo exteriéri.

Dekorácie na vonkajšie použitie môžete použiť aj v interiéri a veľké množstvo z nich môžete používať počas celého roka. Väčšina dekorácií do interiéru je napájaná batériami, takže sa nemusíte obávať prekážajúcich káblov. S dekoráciami EMOS budete mať jednoducho dokonalé Vianoce.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo DCLW28
Produktové číslo 1550000140
EAN 8592920122068
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie