Prihláste sa k odberu noviniek a získajte zľavu 4 € na prvý nákup
Úvod Vianočné osvetlenie Vianočné nano reťaze LED vianočná nano reťaz strieborná, 0,9 m, 2x AA, vnútorná, studená biela, časovač

LED vianočná nano reťaz strieborná, 0,9 m, 2x AA, vnútorná, studená biela, časovač

Všeobecné číslo D3AC06
1x
4.5
1
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Tento produkt nie je možné zakúpiť. Prezrite si podobné produkty tu.
Popis

Popis produktu

ZY2196

Rozšírený popis

Batériová reťaz NANO

Batériové vianočné reťaze NANO sú jasnou voľbou na vytváranie útulnej atmosféry pri rôznych slávnostných príležitostiach, pri ktorých nechcete, aby celkový dojem výzdoby narúšal napájací kábel. Vďaka jemnému drôtu krásne vyniknú svetlé časti reťaze, ktoré možno použiť na zdobenie rôznych častí interiéru vrátane slávnostného stola. Ultratenký drôtik môžete ohýbať podľa vlastných preferencií a svetielka môžete ovinúť okolo adventného venca alebo vašej obľúbenej sochy na poličke. Retiazka bude zároveň štýlovou dekoráciou a príjemným osvetlením, keď ju vložíte do nádoby alebo lampáša. Vianočná reťaz NANO je vybavená batériovým boxom s vypínačom a časovačom, ktorý zabezpečí, že po zapnutí reťaz svieti 6 hodín, potom sa sama vypne a za 18 hodín sa opäť rozsvieti.

 

Elegantné reťaze série NANO

Reťaze NANO EMOS LED sú k dispozícii v niekoľkých tvaroch - ohňostroje, klasické reťaze, klastre a závesy. Vďaka jemnému, ultratenkému drôtu krásne vyniknú svetlé časti reťaze, ktoré možno použiť na zdobenie rôznych častí interiéru vrátane slávnostného stola. Medený drôt môžete ohnúť podľa vlastných predstáv a svetlá môžete omotať napríklad okolo adventného venca alebo vašej obľúbenej sochy na poličke. Retiazka poskytne štýlovú dekoráciu a príjemné osvetlenie aj po vložení do nádoby alebo lampáša.

Univerzálne svetlá NANO sú jasnou voľbou na vytvorenie útulnej atmosféry pri rôznych slávnostných príležitostiach.

Vytvorte tú správnu atmosféru!

Na osvetlenie nielen vianočného stromčeka ponúkame široký sortiment LED reťazí značky EMOS, ktoré vynikajú nízkou spotrebou energie a dlhou životnosťou. Môžete si vybrať z reťazcov napájaných len do interiéru (IP20), len do exteriéru (IP44) alebo z reťazcov napájaných batériami, ktoré sú ideálne na zdobenie priestorov bez prístupu k elektrickej zásuvke. K dispozícii sú štyri rady svetelných reťazcov LED, ktoré sa líšia veľkosťou a tvarom LED - NANO - CLASSIC - CHERRY - TRADITIONAL. Rozhodujúcimi kritériami pre výber správnej reťaze sú jej dĺžka, počet LED diód a farba svetla.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo D3AC06
Produktové číslo 1550032005
EAN 8592920095263
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu (90%)
1 hodnotenie

  • 90%
    Roman
    Objednané 10. 12. 2023
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie