LED stolná lampa CHASE, čierna
Odporúčané
Doprava zadarmo
🏷️ Ľudová voľba
EMOS ZÁHRADA
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Vyberte variant
farba
Skladom
5. 5. 2026 u Vás
24,20
€
Informácie o bezpečnosti výrobku:
Zodpovedná osoba pre EU
Parametre
Hodnotenie produktu
Dokumenty na stiahnutie
Parametre
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Všeobecné číslo | Z7619B |
| Produktové číslo | 1538182000 |
| EAN | 8592920112984 |
| stmievanie | áno |
|---|---|
| integrovaná nabíjacia batéria | nie |
| farba | čierna |
| svetelný tok | 450 lm |
| farba svetla | teplá/neutrálna/studená biela |
| príkon | 7,2 W |
|---|---|
| USB port | nie |
| napájací zdroj súčasťou balenia | áno |
| typ napájania | sieť |
| napájacie trafo | 12 V/500 mA |
| čip LED | SMD |
| dĺžka prívodného kábla | 1,5 m |
| energetická trieda | – |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| činiteľ starnutia | – |
| krytie | IP20 |
| materiál | plast |
| max. výkon | – |
| napätie | 100–240 V |
| obsah ortuti | <0 mg |
| pätica (uchytenie žiarovky) | – |
| počet LED | – |
| počet spínacích cyklov | – |
| rýchlosť nábehu na 100 % | – |
| teplota chromatičnosti | 2 700/4 000/6 500 K |
| účinník | – |
| životnosť | 30 000 hodín |
| rozmer | 370 × 340 mm |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| energetická trieda (od 1.9.2021) | – |
Hodnotenie produktu
(90%)
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili.
Viac sa dozviete tu.
Hodnotenie produktu *
(vyplnením vyššieho počtu hviezdičiek vyjadrujete väčšiu spokojnosť s produktom).
Dokumenty na stiahnutie
Dokumenty a súbory na stiahnutie
LED stolná lampa CHASE, čierna
1/26