Úvod Predlžovacie prívody a rozbočovacie zásuvky Domáce predlžovacie prívody Predlžovací kábel - kocka 1,9 m / 4 zásuvky / biely / PVC / s USB / 1 mm2

Predlžovací kábel - kocka 1,9 m / 4 zásuvky / biely / PVC / s USB / 1 mm2

Všeobecné číslo P04119U
Doprava zadarmo
Skladom
14. 6. 2023 u Vás
22,50

Odporúčame dokúpiť

7,95
Skladom
Popis

Rozšírený popis

Predlžovacia kocka

Predlžovací kábel a zásuvka v jednom. Napriek svojej pôvabnej konzistencii (80 × 80 × 80 mm) vám ponúka celkom 4 klasické zásuvky a 2 nabíjacie zásuvky USB, ktoré spravodlivo rozdeľujú energiu získanú zo siete. Vďaka svojej praktickosti a modernému dizajnu sa stane obľúbeným doplnkom vašej obývačky, kancelárie alebo pracovne. A nakoniec predlžovací kábel, ktorý sa nebudete snažiť zamaskovať, ale vyberiete si čestné miesto - presne tam, kde ho najviac potrebujete.

Predlžovací kábel a nabíjačka USB

Celkovo 6-krát zvyšuje kapacitu zásuvky tým, že umožňuje pripojiť 4 elektrické zariadenia súčasne + 2 mobilné telefóny (alebo inú spotrebnú elektroniku s USB). Vďaka praktickému usporiadaniu jednotlivých výstupov si pripojené káble neprekážajú a nedostatok miesta nepocítite ani pri pripojení väčšieho adaptéra (napríklad nabíjačky batérií).

Do výšok

Ako zabezpečiť, aby 1,9 m dlhý predlžovací kábel a samotná zástrčka neprekážali na zemi, napríklad pri čistení? Použite šikovný držiak, ktorý je súčasťou balenia. Jednoducho do nej pripevnite kocku a pomocou priložených skrutiek alebo lepiacej pásky ju zospodu pripevnite na dosku stola alebo stenu.

Parametre

Parametre

Značka EMOS
Všeobecné číslo P04119U
Produktové číslo 1902040190
EAN 8592920067642
dĺžka 1,9 m
počet zásuviek 4
vypínač nie
farba biela
prierez vodiča 1,0 mm²
USB výstup 2× USB Σ 2,1 A max. (10,5 W)
napätie 250 V~
prúd 16 A max.
krytie IP20
typ izolácie PVC
max. záťaž 3 680 W
vodič H05VV-F3G
materiál zásuvky a vidlice plast
detské clonky áno
predajný obal 1 ks, krabica
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty a súbory na stiahnutie
FAQ – časté otázky

FAQ – časté otázky

Môžete použiť akýkoľvek kábel s vidlicou USB A na jednej strane (táto vidlica sa zasúva do kocky) a s ľubovoľným konektorom na druhej strane, napr. USB Mini B, USB Micro B, USB C, USB A. Túto vidlicu pripojíte k svojmu zariadeniu.

Obe výstupy USB A na kocke majú kombinovaný maximálny prúd 2,1 A. Ak ku kocke pripojíte len 1 kábel, poskytne až 2,1 A. Ak ku kocke pripojíte ďalší kábel, prúd sa rozdelí do oboch káblov podľa požiadaviek oboch pripojených zariadení, ale spolu neprekročí 2,1 A.