LED stolná lampa ABBIE, dobíjacia, čierna
Rozšírený popis
Vaše svetlo, váš štýl
Stolná lampa je skvelým doplnkom každého pracovného stola alebo nočného stolíka. Poskytne osvetlenie, ktoré potrebujete pri čítaní, písaní alebo práci či štúdiu.
Stolná lampa ABBIE
Objavte dokonalú kombináciu elegancie a funkčnosti s našou stolnou lampou ABBIE. Štýlový matný čierny dizajn a možnosť stmievania vytvárajú dokonalú atmosféru na každom pracovnom stole alebo nočnom stolíku. Lampa má 4 rôzne spôsoby použitia, vďaka čomu je mimoriadne univerzálna pre každý interiér.
Lampa umožňuje 4 rôzne spôsoby použitia vďaka silnému magnetu:
- Klasická elegantná stolová lampa, ktorá sa stane štýlovým doplnkom každého pracovného stola.
- Možno ju používať ako samostatnú ručnú lampu, čo zvyšuje jej mobilitu a praktickosť.
- Jednoduché skrutkovacie upevnenie na stenu, ktoré umožňuje lampu používať ako nástenné svietidlo.
- Svietidlo s možnosťou stmievania na nočné osvetlenie pre deti.
Vaše svetlo, váš štýl
Stolná lampa je skvelým doplnkom každého pracovného stola alebo nočného stolíka. Poskytne osvetlenie, ktoré potrebujete pri čítaní, písaní alebo práci či štúdiu.
Stolná lampa ABBIE
Objavte dokonalú kombináciu elegancie a funkčnosti s našou stolnou lampou ABBIE. Štýlový matný čierny dizajn a možnosť stmievania vytvárajú dokonalú atmosféru na každom pracovnom stole alebo nočnom stolíku. Lampa má 4 rôzne spôsoby použitia, vďaka čomu je mimoriadne univerzálna pre každý interiér.
Lampa umožňuje 4 rôzne spôsoby použitia vďaka silnému magnetu:
- Klasická elegantná stolová lampa, ktorá sa stane štýlovým doplnkom každého pracovného stola.
- Možno ju používať ako samostatnú ručnú lampu, čo zvyšuje jej mobilitu a praktickosť.
- Jednoduché skrutkovacie upevnenie na stenu, ktoré umožňuje lampu používať ako nástenné svietidlo.
- Svietidlo s možnosťou stmievania na nočné osvetlenie pre deti.
Parametre
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Všeobecné číslo | Z7636B |
| Produktové číslo | 1538200400 |
| EAN | 8592920137819 |
| stmievanie | áno |
|---|---|
| integrovaná nabíjacia batéria | áno |
| farba | čierna |
| svetelný tok | 300 lm |
| farba svetla | teplá/neutrálna/studená biela |
| príkon | 6 W |
|---|---|
| USB port | áno |
| napájací zdroj súčasťou balenia | áno |
| typ napájania | USB |
| napájacie trafo | USB |
| čip LED | SMD |
| dĺžka prívodného kábla | 1.3 m |
| energetická trieda | – |
| index podania farieb (CRI) | Ra >80 |
| činiteľ starnutia | 0,96 |
| krytie | IP20 |
| materiál | hliník/plast |
| max. výkon | 6 W |
| napätie | 3,7 V |
| obsah ortuti | – |
| pätica (uchytenie žiarovky) | – |
| počet LED | – |
| počet spínacích cyklov | – |
| rýchlosť nábehu na 100 % | – |
| teplota chromatičnosti | 3 000/4 000/6 500 K |
| účinník | – |
| životnosť | – |
| rozmer | 250 × 100 mm |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| energetická trieda (od 1.9.2021) | – |