Úvod LED svietidlá LED svetla LED prisadené svietidlo ALVI, kruhové 24W, stmiev.so zmenou CCT

LED prisadené svietidlo ALVI, kruhové 24W, stmiev.so zmenou CCT

Všeobecné číslo ZM5165
Vyberte variant
farba svetla
príkon
Skladom
14. 6. 2023 u Vás
65,50
Popis

Rozšírený popis

Smart svietidlo EXCLUSIVE

Môžete si s ním nastaviť farbu svetla od studenej bielej po teplú bielu, nechýba funkcia stmievania, alebo ambientného osvetlenia - ktorá navodzuje čarovný efekt osvitu stropu okolo svietidla. Ponúka sa v dvoch variantoch podľa priemeru a príkonu. Prisadené svietidlo EXCLUSIVE má klasický kruhový tvar a vnútri ukrýva moderný, veľmi úsporné a trvanlivé LED diódy s vysokou svetelnou účinnosťou a životnosťou 25 000 hodín. Cez krycí mliečny difúzor vyžaruje svetlo rovnomerne a príjemne v širokom uhle 115°. Výhodou obľúbeného svietidla EXCLUSIVE je tiež predĺžená trojročná záruka

EXCLUSIVE najlepšie poslúži pre osvetlenie moderných interiérov, priestor v kanceláriách, hoteloch, alebo domácnostiach. Telo svietidla je vyrobené z pevného a trvanlivého oceľového plechu, difúzor potom z ľahkého plastu. V balení nájdete rámčeky v 2 farbách (biela a strieborná) a môžete si tak sami zvoliť výsledný dizajn svietidla. Výhodou je veľmi nízka hmotnosť aj jednoduchá inštalácia LED svietidla. A to najlepšie na koniec. Rad EXCLUSIVE môžete umiestniť ako na stenu, tak aj na strop.

Farebné podanie rady EXCLUSIVE

So svietidlom si môžete prostredníctvom diaľkového ovládača ľubovoľne meniť farbu svetla. Možnosťou je nastaviť teplú farbu svetla (Tc < 3 300 K), ktorá má najbližšie klasickej žiarovke a pôsobí najpríjemnejšie. Neutrálna biela farba svetla (3 400 K < Tc < 5 200 K), má potom najbližšie k prirodzenému dennému svetlu. Studená biela (Tc > 5 300 K) je potom ideálna do pracovných priestorov a chodieb alebo na osvetlenie produktov.

Reaguje aj na vypínač na stene

Reaguje aj na vypínač na stene Nie ku všetkému potrebujete diaľkové ovládanie. Keď budete mať práve cestu okolo klasického vypínača na stene, svetlo s ním vypnete a zapnete, ako ste zvyknutí. Naviac vám umožňuje aj krokovo meniť farebnú teplotu. Po rozsvietení bude automaticky svietiť teplá biela (2700 K), keď rýchlo zhasnete a rozsvietite, zmení sa na neutrálnu bielu (4000 K) a pri zopakovaní rovnakého postupu prejde na studenú bielu (6500 K).

  1. On/Off - Zapnúť/Vypnúť svetlo
  2. Night Light - 1. stlačením tlačidla sa zapne nočné osvetlenie, 2. stlačením tlačidla sa prepne teplota chromatickosti
  3. Dim+ - 10 stupňov intenzity jasu; stlačenie a podržanie tlačidla "Dim +" zvýši intenzitu jasu na 100 %
  4. CCT+ - Zmena nastavenia náhradnej teploty chromatickosti v 8 krokoch; stlačenie a podržanie tlačidla "CCT +" zvýši jas na 6 500 K (studená biela)
  5. CCT- - Zmena nastavenia náhradnej teploty chromatickosti v 8 krokoch; stlačenie a podržanie tlačidla "CCT -" zvýši jas na 2 700 K (teplá biela)
  6. Dim- - 10 stupňov intenzity jasu; stlačenie a podržanie tlačidla "Dim -" zníži intenzitu jasu na 5 %
  7. CCT switch - Zmena teploty chromatickosti v 3 krokoch
  8. 30 min Timer - Stropné svetlo sa automaticky vypne po 30 minútach
  9. 60 min Timer - Stropné svetlo sa automaticky vypne po 60 minútach
  10. Timer Cancel - Stlačením zrušíte funkciu časovača (30 a 60 min)

Záruka 3 roky

Najvyššia kvalita, prvotriedny dizajn a spoľahlivá prevádzka. Kľúčové vlastnosti svietidiel radu EXCLUSIVE navyše podčiarkuje aj trojročná záruka, ktorá je silnou garanciou budúcej zákazníckej spokojnosti.

Dosvieti skoro až za roh

Vďaka použitej LED technológii aj tvare difúzora osvetľuje všetky objekty v miestnosti v širokom uhle 115° a s zodpovedajúcou intenzitou. Svietidlo tak môžete bez obáv použiť ako hlavné stropné svietidlo v miestnosti.

Svieti a svieti

Rad Exclusive vám bude na svet svietiť naozaj dlho. Životnosť svietidla je dlhých 25 000 hodín. To znamená, že ak ho budete používať každý deň štyri a pol hodiny, môže vám slúžiť viac ako 15 rokov.

Vie sa stmievať

Súčasťou svietidla je integrovaný stmievač. Pomocou diaľkového ovládača tak môžete jednoducho regulovať intenzitu jasu v desiatich krokoch od 5 % do 100 %. Ovládanie farby svetla možné aj pomocou vypínača, opätovným vypnutím a zapnutím svietidla.

Pre nočnú pohodu

Svietidlo má integrovaný špeciálny nočný režim, pri ktorom využíva minimálny svetelný tok. Nočné svetlo zlepšuje komfort osvetlenia vo večerných hodinách a pomáha lepšiemu zaspávaniu aj prípadnej orientácii v priestore. Naviac má svietidlo v tomto režime len minimálnu spotrebu.

Parametre

Parametre

Značka EMOS Lighting
Všeobecné číslo ZM5165
Produktové číslo 1539084002
EAN 8592920089484
umiestnenie stropné
typ svietidla klasické svietidlo
spôsob montáže prisadené
tvar kruh
farba svetla teplá biela–studená biela
príkon 24 W
krytie IP20
diaľkový ovládač #
pohybový senzor nie
možnosť stmievania áno
rozmer priemer 360 × 58 mm
farba tela biela
svetelný tok 80–1 920 lm
náhrada za žiarovku 120 W
teplota chromatičnosti 2 700–6 500 K
rada ALVI
napätie 220–240 V
uhol vyžarovania 115°
montážny otvor neuvádza sa
zdroj svetla LED
UGR< neuvádza sa
materiál tela oceľový plech
životnosť 25 000 hodín
dosah senzora nemá senzor
index podania farieb (CRI) Ra > 80
materiál difúzora plast (PMMA)
výstupný prúd zo zdroja neuvádza sa
kategória EXCLUSIVE
flicker-free áno
frekvencia 50/60 Hz
materiál LGP neuvádza sa
prúd 200 mA
svetelná účinnosť 80 lm/W
typ difúzora mliečny
účinník > 0,5
do kúpeľne nie
do kuchyne áno
do obývačky, spálne a detskej izby áno
do chodby a na schodisko nie
do dielne a garáže nie
do záhrady a na balkón nie
do kancelárie áno
záručná doba 3 roky
predajný obal 1 ks, krabica
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Dokumenty na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie

FAQ – časté otázky

FAQ – časté otázky

Po vypnutí pomocou ovládača si svetlo stále udržiava napätie - stále si pamätá posledný režim. Ak sa vypne vypínačom - napätie sa už nedrží.

Svetlo si dokáže zapamätať posledný režim, ale nezmerali sme, ako dlho. Potom sa opäť zapne v teplom bielom režime.

Takto sa svietidlo správa správne. Ak sa zapne a potom vypne, posledný zapnutý režim zostane určitý čas zapnutý. Po uplynutí pamäťového času sa rozsvieti v teplom bielom režime. Túto funkciu nemožno prepísať.

Funguje podobne ako televízor, t. j. musíte namieriť diaľkový ovládač priamo na zariadenie. Ak máte viacero svetiel rovnakého typu v rôznych miestnostiach alebo v jednej miestnosti, jeden diaľkový ovládač ovplyvňuje svetlo, na ktoré ho namierite.


Hmotnosť je 870 gramov.

Difúzor je možné odstrániť otočením proti smeru hodinových ručičiek z tela svietidla (pod uhlom približne 45°).

Ak sa vyskytnú ťažkosti s demontážou, je možné požiadať inú osobu, aby držala telo svietidla a potom sa pokúsila otočiť difúzor proti smeru hodinových ručičiek.