Úvod Svietidlá a čelovky Čelovky LED čelovka GP Discovery CH46, 300 lm

LED čelovka GP Discovery CH46, 300 lm

Všeobecné číslo P8571
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
14. 12. 2022 u Vás
32,50
Rád vám poradím
Popis

Rozšírený popis

Všestranná čelovka pre športovcov aj profesionálov

Kvalitná LED čelovka by nemala chýbať v batohu alebo brašni žiadneho človeka, ktorý miluje život v pohybe. Čelovka GP Discovery CH46 je s dosvitom až 157 metrov, svetelným tokom 300 lm, štyrmi režimami svietenia, hmotnosťou iba 110 g a mnoho ďalšími vychytávkami určená všetkým vášnivým turistom, horolezcom, cyklistom, nočným bežcom, rybárom alebo cestovateľom. Vybavte sa poriadnym zdrojom svetla! Nezklame ani vyznávačov nordic walkingu, geocachingu, jeskyniarstva, orientačného behu, bude vaším parťákom aj pri podvečernom čítaní na húpacej lavici, grilovaní s priateľmi alebo pri práci na záhrade, ktorá sa pretiahla do neskorých hodín. Jej vysoká kvalita je podložená trojročnou zárukou.

 
 

Štyri režimy svietenia pre vaše aktivity

Čelovka GP Discovery CH46 ponúka celkom 4 režimy svietenia, ktoré vyhovejú väčšine vašich aktivít – intenzita 100 %, 50 %, 1,7 % a blikanie. Jej hlavné a jediné tlačidlo sa dá zamknúť. Vďaka tomu sa vám nestane, že čelovku hodíte do batohu, sama sa zapne a vybije sa vám skôr, než ju použijete.

 

Bodové a rozptýlené svetlo

Či už vyberiete ľubovoľný režim svietenia, čelovka vždy využíva kombináciu svetla flood & spot. Úzkym a intenzívnym kužeľom svetla osvietite priestor, kde je treba rozlišovať každý detail a rozptýlené svetlo s nižšou intenzitou a širším kužeľom osvieti okolité prostredie pre maximálny komfort a pocit bezpečia.

 

Praktická bezdotyková čelovka

Tlačidlá na čelovkách sú spravidla pomerne malé a pri mnohých činnostiach sa zle nahmatávajú. S GP Discovery CH46 tento problém odpadá. Pomocou jediného veľkého tlačidla čelovku aktivujete a potom už stačí pred čelovkou iba pohnúť rukou pre voľbu optimálnej intenzity svietenia.

 

Nepohody sa nebojí

Základom každej kvalitnej čelovky je jej odolnosť. Čelovka GP Discovery CH46 ide v tomto príkladom. Disponuje stupňom krytia IPX6 a vysokou nárazuvzdornosťou. Vyrovná sa tak i s náročnými podmienkami pri vonkajších aktivitách, nemusíte sa obávať silného dažďa ani jej prípadných pádov z výšky do 1 metra.

 

Uhol svietenia na mieru situácie

Najmä bežci a milovníci turistiky privítajú aj možnosť meniť si uhol svietenia podľa potreby. V základnej polohe mieri svetelný kužeľ dopredu, aby tak dosvietil do čo najväčšej vzdialenosti (až 157 m). V prípade behu a chôdze ale skôr využijete možnosť vyklopenia až o 60°, vďaka ktorému sa nemusíte báť, že zakopnete.

 

Svietiť môžete ihneď po zakúpení

Čelovka je napájaná 3× AAA alkalickými batériami. Tie sú súčásťou balenia a okamžitému používaniu čelovky tak nič nebráni. Dĺžka svietenia je s nimi až 69 hodín podľa zvoleného režimu svietenia. Chcete šetriť peniaze a prírodu? Preferujete radšej batérie nabíjacie? Aj tie v nej môžete bez problémov použiť.

 

V bezpečí s moderným reflexným popruhom

Čelovka je vybavená moderným reflexným popruhom, ktorý zvyšuje viditeľnosť pre ostatné osoby a vozidlá. Tento popruh je vysoko elastický, prateľný a nastaviteľný, to vám zaručí maximálne pohodlie počas používania.

 
Parametre

Parametre

Značka GP
Všeobecné číslo P8571
Produktové číslo 1451704600
EAN 4891199205187
maximálny svetelný tok 300 lm
nabíjací nie
maximálny dosvit 157 m
napájanie 3× AAA
zdroj svetla CREE SMD LED
vodeodolná IPX6
doba svietenia 5–69 h
uhol vyžarovania neuvádza sa
dosvit neuvádza sa
typ batérie LR03 (1,5 V)
reflexný pásik nie
fokus nie
režimy 100 %, 50 %, 2 %, blikanie
počet režimov svietenia 4
hmotnosť 110 g
typ napájacieho konektoru neuvádza sa
špeciálna funkcia bezdotykové stlmenie svetla
batérie súčasťou balenia áno
doba nabíjania neuvádza sa
doba svietenia detail 100 % – 5 h, 50 % – 8 h, 2 % – 69 h
barva žlto-šedá
LED indikácia nabíjania neuvádza sa
LED indikácia stavu akumulátora nie
materiál ABS plast
nárazuvzdornosť 1 m
príslušenstvo neuvádza sa
svetelný tok 100 % – 300 lm, 50 % – 150 lm, 2 % – 5 lm
vybavenie neuvádza sa
značka GP
záručná doba 3 roky
rozmer 34 × 46 × 56 mm
predajný obal 1 ks, papierová krabička
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Súbory na stiahnutie

Súbory na stiahnutie