GP nabíjačka batérií Speed M453
Všeobecné číslo B534530
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
6. 5. 2026 u Vás
20,50
€
Informácie o bezpečnosti výrobku:
Zodpovedná osoba pre EU
Parametre
Hodnotenie produktu
Dokumenty na stiahnutie
Parametre
| Značka | GP |
|---|---|
| Všeobecné číslo | B534530 |
| Produktové číslo | 1604845300 |
| EAN | 4891199235160 |
| veľkosti nabíjaných článkov | AAA, AA |
|---|---|
| počet nabíjaných batérií súčasne | 1 až 4 |
| vyhotovenie nabíjačky | USB-C |
| druh nabíjačky | inteligentná |
| typ článkov vo vnútri balenia | – |
|---|---|
| počet nabíjacích kanálov | 4 |
| detekcia alkalických batérií | áno |
| doba nabíjania 9 V 200 mAh | – |
| doba nabíjania AAA 1 000 mAh | 1:30 |
| nabíjací prúd pre 1 kanál C | – |
| nabíjací prúd pre 1 kanál D | – |
| nabíjací prúd pre jednotlivé kanály AAA | 800 mA (4x AAA) |
| doba nabíjania AA 2 700 mAh | 2:45 |
| doba nabíjania C 3 500 mAh | – |
| napájanie | USB 5 V/2 A |
| počet článkov vo vnútri balenia | 0 |
| typ nabíjaných batérií | NiMH |
| detekcia poškodených batérií | áno |
| doba nabíjania D 4 500 mAh | – |
| doba nabíjania priložených článkov | – |
| napájací kábel súčasťou balenia | USB-C |
| nabíjací prúd pre 1 kanál 9 V | – |
| nabíjací prúd pre jednotlivé kanály AA | 1200 mA (4 x AA) |
| ochrana proti prepólovaniu | áno |
| špeciálna funkcia | kompatibilné s PD nabíjaním, Flexi nabíjanie (samostatné kanály) |
| značka | GP |
| rozmer | 88 x 80 x 24 mm |
| predajný obal | 1 ks, papierová krabička |
Hodnotenie produktu
Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili.
Viac sa dozviete tu.
Hodnotenie produktu *
(vyplnením vyššieho počtu hviezdičiek vyjadrujete väčšiu spokojnosť s produktom).
Dokumenty na stiahnutie
Dokumenty a súbory na stiahnutie
GP nabíjačka batérií Speed M453
1/7