Úvod Powerbanky, nabíjačky a zdroje Nabíjačky spotrebných batérií GP nabíjačka batérií Charge 10 S491 + 4× AA

GP nabíjačka batérií Charge 10 S491 + 4× AA

Všeobecné číslo B56499
Doprava zadarmo
pre všetky druhy dopravy
Skladom
1. 2. 2023 u Vás
94,90
Rád vám poradím
Popis

Rozšírený popis

Ultra rýchla nabíjačka a súprava batérií

Nechcete zaťažovať životné prostredie opakovaným kupovaním jednorazových batérií, ale zdĺhavý proces nabíjania vás otravuje? S GP Recyko Charge 10,najrýchlejšou nabíjačkou na svete budú vaše batérie spoľahlivo nabité za 10 minút. Nabíjačka vás poteší aj ochranou proti prehriatiu, režimom ECO na šetrné nabíjanie batérií NiMH, plne automatickým inteligentným nabíjaním a maximálne tichou prevádzkou. Nabíjačka, ktorá si poradí so všetkými typmi batérií AA a AAA, obsahuje aj 4 ekologické batérie AA s kapacitou 1 700 mAh na rýchle nabíjanie, ktoré vydrží viac ako 700 nabíjacích cyklov.

3× rýchlejšia ako konkurencia

Tiež sa vám stalo, že sa batéria vybila v tom najnevhodnejšom čase? Potom bude pre vás určite najlepšou možnou voľbou mať na dosah ruky najrýchlejšiu nabíjačku na svete. Vysokorýchlostná nabíjačka Recyko Charge 10 sa hrdo pýši týmto prvenstvom, ale aj mnohými ďalšími premyslenými detailmi.

 

 

Stačí len 10 minút a môžete vyraziť

Plne nabité batérie oceníte vždy, keď vyrážate do práce, do prírody, alebo len potrebujete rýchlo uviesť do prevádzky detskú hračku alebo domáci spotrebič. Nabíjačka batérií Charge 10 z radu Recyko dokáže nabíjať až 3x rýchlejšie ako konkurenčné nabíjačky. Nabitie batérií Recyko Charge 10 na ich plnú kapacitu trvá len 10 minút.

 

Nezávislé nabíjacie kanály a LED indikácia

O bezstarostné a bezpečné nabíjanie sa stará plne automatická inteligencia, ktorá dokáže rozpoznať chybné a nenabíjajúce sa batérie. Pri každom použití zariadenia nastaví potrebné parametre nabíjania tak, aby sa nabíjalo čo najrýchlejšie a zároveň chránilo vaše batérie. S nabíjačkou Recyko Charge 10 môžete vďaka nezávislým nabíjacím kanálom hravo nabíjať batérie AA aj AAA v jednom okamihu. O aktuálnom stave nabíjania vás informuje trojfarebná indikácia LED.

 

 

 

Šetrné nabíjanie batérií AAA

Ultrarýchle nabíjačky zvyčajne využívajú vysoký prúd na dodanie maximálneho výkonu. To často vedie k poškodeniu batérií, ktoré sa potom musia vyradiť už po 15 až 20 cykloch. Nabíjačka Recyko Charge 10 však šetrne nabíja batérie AAA nižšou rýchlosťou - takže nikdy nedôjde k ohrozeniu bezpečnosti alebo poškodeniu samotných batérií.

 

Super tichá a bezpečná

Nabíjačka Recyko Charge 10 je okrem automatického nastavenia rýchlosti a režimu nabíjania vybavená aj špičkovou ochranou proti prehriatiu. Tú zabezpečuje inovatívny ventilátor s priečnym chladením. Nabíjanie batérií vás nebude obťažovať ani svojou hlučnosťou. V skutočnosti je jej prevádzka 2-krát tichšia, než je bežné pri konkurenčných rýchlonabíjačkách.

 

Nabíja všetky NiMH batérie

Nabíjačka Recyko Charge 10 bola vyvinutá na rýchle nabíjanie batérií, ktoré sú na to určené. Je však vybavená aj špeciálnym režimom ECO, ktorý šetrne nabíja všetky typy batérií AA a AAA NiMH bez ich poškodenia. Nabíjačka Recyko Charge 10 sa tak stane vašou univerzálnou nabíjačkou pre všetky príležitosti.

 

Parametre

Parametre

Značka GP
Všeobecné číslo B56499
Produktové číslo 1604849120
EAN 4891199204616
veľkosti nabíjaných článkov AAA, AA
počet nabíjaných batérií súčasne 1 až 4
vyhotovenie nabíjačky oddelený sieťový kábel
druh nabíjačky inteligentná
typ článkov vo vnútri balenia AA ReCyko Charge 10
počet nabíjacích kanálov 4
detekcia alkalických batérií áno
doba nabíjania 9 V 200 mAh neuvádza sa
doba nabíjania AAA 1 000 mAh 0:45
nabíjací prúd pre 1 kanál C neuvádza sa
nabíjací prúd pre 1 kanál D neuvádza sa
nabíjací prúd pre jednotlivé kanály AAA 1 500 mA
doba nabíjania AA 2 700 mAh 0:30
doba nabíjania C 3 500 mAh neuvádza sa
napájanie 100–240 V AC
počet článkov vo vnútri balenia 4
typ nabíjaných batérií NiMH
detekcia poškodených batérií áno
doba nabíjania D 4 500 mAh neuvádza sa
doba nabíjania priložených článkov 00:10
napájací kábel súčasťou balenia áno
nabíjací prúd pre 1 kanál 9 V neuvádza sa
nabíjací prúd pre jednotlivé kanály AA 10 000 mA
ochrana proti prepólovaniu áno
špeciálna funkcia neuvádza sa
značka GP
rozmer 156 × 92 × 35 mm
predajný obal 1 ks, papierová krabička
Hodnotenie produktu

Hodnotenie produktu

Tieto recenzie sú nezávislým názorom našich zákazníkov, ktorí si tieto produkty skutočne zakúpili. Viac sa dozviete tu.
Súbory na stiahnutie

Súbory na stiahnutie

FAQ

FAQ – časté otázky

Ktorékoľvek batérie AAA z radu RECYKO podľa vašich potrieb.

Nabíjanie pri vyššom prúde ako 1,5 A vedie k nezvratnému vážnemu poškodeniu. Z tohto dôvodu vedie nabíjanie batérií AAA pomocou konkurenčných ultrarýchlych nabíjačiek k zničeniu batérie v priebehu niekoľkých desiatok cyklov.

V režime ECO nabíjačka nabíja 600 mA batérie AA a 300 mA batérie AAA. To výrazne predlžuje čas nabíjania, ale poskytuje oveľa šetrnejšie nabíjanie bežných typov batérií NiMH.

Zariadenie je vybavené vysoko sofistikovaným softvérom, ktorý starostlivo meria teplotu batérie počas nabíjania. Aj z tohto dôvodu bude nabíjať bežné NiMH batérie približne polovičnou rýchlosťou, približne 5 A, aby nedošlo k ich výraznému znehodnoteniu.