GoSmart videozvonček IP-21PoE
Rozšírený popis
Chytré bývanie je ešte dostupnejšie
Vytvorte si vlastnú inteligentnú domácnosť s EMOS GoSmart a ďalšími inteligentnými zariadeniami kompatibilnými s TUYA. Pripojte jednotlivé produkty, nastavte automatizáciu ich činností a ovládajte ich na diaľku pomocou plne lokalizovanej a intuitívnej mobilnej aplikácie.
Spojenie bezpečnosti a modernej technológie
Inovatívny a odolný videozvonček - spoľahlivé riešenie pre moderný a bezpečný vstup do vášho domu. Vďaka napájaniu Power over Ethernet (PoE) potrebujete na prenos obrazu aj napájania len jediný ethernetový kábel, ktorý zaručuje čistú a jednoduchú inštaláciu až do vzdialenosti 100 metrov. Kamera Full HD s nočným videním, obojsmerná komunikácia a možnosť diaľkového odomykania dverí prostredníctvom mobilnej aplikácie, pomocou čipu RFID alebo PIN (hesla) na klávesnici vám poskytujú úplnú kontrolu nad tým, kto vstupuje. Či už ste doma, v práci alebo na dovolenke - vaša domácnosť je vždy pod dohľadom.
Napájanie a prenos pomocou jedného kábla
Hlavnou výhodou tohto moderného videozvončeka je napájanie cez Ethernet (PoE). Táto technológia umožňuje prenos napájania spolu s údajmi prostredníctvom jediného ethernetového kábla. Jediný kábel môže poskytovať dátové pripojenie aj napájanie pre rôzne zariadenia, ako sú IP kamery, bezdrôtové prístupové body (WAP) alebo telefóny VoIP. Injektor kábla PoE je súčasťou balenia.
Hlavné výhody tejto kabeláže:
- úspora času - jeden kábel šetrí čas pri inštalácii
- flexibilita - možno ho umiestniť ďalej od elektrických zásuviek
- ochrana proti preťaženiu
- spoľahlivosť UPS - napájanie sa nepreruší ani pri výpadku prúdu
Schéma zapojenia pomocou prepínača PoE a s použitím injektora PoE:
Vždy viete, kto je za dverami
S detekciou pohybu rozpozná každý pohyb za dverami a okamžite vás upozorní prostredníctvom mobilnej aplikácie - nech ste kdekoľvek. Okrem toho automaticky spustí nahrávanie do cloudového úložiska alebo na kartu SD, takže vždy máte prehľad o tom, kto bol pri vašich dverách, aj keď nie ste doma.
Stráženie vchodových dverí vo dne aj v noci nebolo nikdy jednoduchšie. Kamera Full HD (1080*1920) s zorným uhlom 160° zabudovaná do zvončeka je vybavená aj funkciou nočného videnia, osvetlením do 10 m a IR cutom. Vďaka tomu bude obraz osoby pred objektívom dokonalý za všetkých svetelných podmienok. Pre lepšiu orientáciu v tme je zvonček vybavený aj osvetlenou klávesnicou a tlačidlom, takže návštevníci ľahko nájdu cestu aj po zotmení.
Nikdy nezmeškáte návštevu ani poštára
Inteligentný zvonček IP-21PoE Keypads ponúka možnosť videohovoru vďaka zabudovanému mikrofónu, reproduktoru a kamere, ktoré umožňujú komunikovať s prichádzajúcimi hovormi priamo z mobilného telefónu. Vo svojej neprítomnosti môžete napríklad presmerovať zvoniaceho doručovateľa s balíkom k susedovi, požiadať nečakanú návštevu, aby počkala na váš príchod, alebo upozorniť podozrivú osobu pred vašimi dverami. Veľkou výhodou tohto videozvončeka je možnosť pripojiť ho k zámku dverí a otvoriť dvere aj počas hovoru. To znamená, že môžete pustiť doručovateľa k bráne alebo otvoriť dvere svojmu dieťaťu, ak si zabudne doma kľúče.
K inteligentnému videotelefónu môžete pripojiť viacero interiérových gongov pre dokonalé pokrytie celého interiéru. Takto vám zvonenie neunikne ani vtedy, keď nebudete mať po ruke mobilný telefón. Praktickú súpravu gongu s tlačidlom zvončeka nájdete pod označením P5734.
Jednoduchá inštalácia a integrácia do inteligentnej domácnosti
Po inštalácii na vybranom mieste stačí pripojiť zariadenie k domácej sieti Wi-Fi, spárovať ho s mobilnou aplikáciou EMOS GoSmart, ktorá je k dispozícii pre Android a iOS. Môžete ho tiež ovládať pomocou hlasových príkazov prostredníctvom služieb Amazon Alexa a Google Assistant.
Inteligentný videozvonček IP-20PoE je tiež kompatibilný s platformou TUYA. Tá umožňuje prepojiť jednotlivé inteligentné zariadenia medzi sebou, nastaviť automatizáciu ich činností a vytvárať inteligentné scenáre. Nechajte svetlo nad vchodovými dverami automaticky zapnúť, keď zazvoní zvonček, alebo svetlá pozdĺž chodníka zapnúť, keď sa otvorí brána. Vďaka tomu bude váš domov nielen bezpečnejší, ale aj pohodlnejší.
Dalšie možnosti zapojenia
Preniesť údaje a napájanie priamo do videozvončeka
Prenos dát cez Wi-Fi - veľmi malý dosah signálu kvôli kovovému telu videozvončeka (15-20 m v otvorenom priestore)
Parametre
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Všeobecné číslo | H4034 |
| Produktové číslo | 3010040340 |
| EAN | 8592920138229 |
| prenosová frekvencia | 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n) |
|---|---|
| podporované OS | Android, iOS |
| nočné videnie | áno |
| uhol záberu kamery | 160° |
| napájanie kamerovej jednotky | 12-48V DC / PoE |
| napájanie pre vnútorný zvonček | 230V AC |
| krytie | IP44 |
|---|---|
| hlasová komunikácia | obojsmerný |
| kompatibilita | EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, otvorený systém |
| ukladanie na kartu SD | áno |
| detekcia pohybu | áno |
| farba | sivá |
| rozlíšenie kamery | 1 920 × 1 080 |
| rozmer kamerovej jednotky | 140 × 69 × 38 mm |
| počet melódií vnútorného zvona | 10 |
| jazyky aplikácie | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 ďalších jazykov |
| siréna | nie |
| montáž | na stenu |
| záručná doba | 2 roky |
| ovládanie hlasovými asistentmi | – |
| notifikácie do mobilnej aplikácie | áno |
| možnosť pripojenia ďalších kamier | nie |
| maximálny dosvit nočného videnie | 10 metrov |
| antivandal prevedenie kamerovej jednotky | áno |
| ukladanie na cloud | áno |
| zdroj súčasťou balenia | áno |
| typ produktu | video zvonček |
| regulácia hlasitosti | áno |
| dodatočný vnútorný zvonček | áno |
| počet tlačidiel kamerovej jednotky | 1 |
| predajný obal | 1 ks, krabica |
| ovládanie pojazdu brány | nie |
| ovládanie zámku | áno |
| ochrana proti odcudzeniu | áno |
| automatické ukladanie obrázkov | áno |
| obsah balenia | 1× video zvonček, 1× vnútorný gong, 1× napájací adaptér, 1× redukcia napájania, 1× poe injektor, 1× montážna sada, 7× RFID kľúčenka |
| snímací prvok kamery | 1/2,9" CMOS GC2053 |
| protokol | Wi-Fi |
| IR CUT | áno |
| funkcia WebRTC | áno |
| odporúčané zapojenie | UTP / FTP kábel (RJ45) |
| ďalšie funkcie | – |